Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz osebno ne bi mogla gledat sina z moškim ali hčerko z žensko

Jaz osebno ne bi mogla gledat sina z moškim ali hčerko z žensko

Ja ni nujno. V naravi je vse mogoče. Imaš malo morje tehnik nespolnega in spolnega razmnoževanja organizmov. V kolikor bi prišlo do katostrofe in bi recimo umrlo 98{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ženskih osebkov, bi lahko prišlo do mutacije, prilagoditve, ki bi moški osebkom omogočala reprodukcijo.
[/quote]
Predno bi prišlo do mutacije pri ljudeh bi človeštvo izumrlo!

Niti en sam tvoj stavek ni resničen.
Čestitam, to je pa že dosežek.

Niti en sam tvoj stavek ni resničen.
Čestitam, to je pa že dosežek.
[/quote]
Vse je res kar je napisal/a, DNK anomalija jih je.be.

Glej, mi smo bili vzgojeni v času, ko je bilo homoseksualnost nekaj nenaravnega, defektnega. Zato imamo večina do tega odklonilni odnos.

Toda, če se zgodi, da otroci (so že vsi poročeni), vnuki pripeljejo domov istospolnega partnerja, bi ga sprejela z odprtimi rokami in nikoli ga zaradi tega ne bi zavrgla, ker se zavedam, da ta vzgib pride od znotraj in na to nimaš velikega vpliva. Pomembna je sreča potomcev.

Izhajam iz tega, da vsako odločitev svojih otrok, ki ni škodljiva, podpiram in jih brezpogojno imam rada.

Izumiranje vrst je naravno, človeška civilizacija pa ni.

Sem šel namenoma prebrat in premisliti vsak posamezen stavek tega pisanja – in drži, da niti en stavek ni popolnoma resničen. Vsak ima vsaj rahlo odstopanje od dejstev in resnice, večina pa ogromno odstopa.

Le kaj hudiča vas tako moti, da se vam da takšne pisat? Saj če je veliko gejev, to samo pomeni več prostih žensk za vse, ki so hetero…

RKC je res ena velika amoralna in izprijena tvorba.

Tvoja razlaga mi je všeč, vendar svojih otrok vseeno ne bi zavrgla, zaradi istospolne usmerjenosti.


Predno bi prišlo do mutacije pri ljudeh bi človeštvo izumrlo!
[/quote]

Zelo težko verjetno, ker je znanost že tako napredovala.

Svojih otrok ne bi zavrgla, bi pa ornk premislila o sebi, kje in kdaj sem, sva kiksnila. Ne mi tukaj o naravi. Jih poznam kar nekaj. Glavnina je odrasla v okolju, ki ni vedelo kje in kaj naj jim še v rit vtaknejo. Ja, pol ko ti pa nič več ne ostane, pa probaš še to. Zblojenci. Povprečna zveza traja okoli leta ali dveh. Več ne zmorejo. Hočejo pa vse. Do vsega imajo pravico. In cepetajo točno tako, kot so cepetali v trgovini, ko jim mami ni TAKOJ hotla kupit bonbonov. Nikoli dorasli razvajenci. Ja, zelo bi se sekirala, bila razočarama, če bi se to zgodilo pri nas. Nad sabo.

Penzije so nenaravne. Penzije so anomalija. V naravi odraslo bitje živi, dokler lahko samo skrbi zase.


Kot prvo, to ni stvar vzgoje. Preberi si kaj na to temo, da se malo izobraziš.
Kot drugo, če je nekdo homoseksualec, to ne pomeni, da je “zabredel”.
Tretjič, nikoli in nikjer še nisem slišala, da bi kjerkoli komurkoli vbijali v glavo, da je to fajn. Poskuša se samo ljudem (takim kot ti) razložiti, da homoseksualen človek ni zabredel, da ni z njim nič narobe, samo nekoliko drugačen je.
Pred časom je bil po TV film o eni taki materi kot si očitno ti. Sin homoseksualec je, ker mati tega ni sprejela, storil samomor. In šele potem je blesava mati spregledala in se celo začela zavzemat za pravice homoseksualcev. Kar ji sina seveda ni vrnilo. Poleg tega res čudno, da sta bila v družini še brat in sestra, vzgajali so verjetno vse tri enako, pa samo en je bil homoseksualec?

Ej, ja, vcasih tega ful ni bilo.
[/quote]
Verjetno je bilo, samo se o tem ni govorilo. Ljudje so se skrivali. Kot se marsikateri in marsikje še danes, zaradi takih homofobnih osebkov kot je avtorica te teme.

Ne??? Tukaj je samo nekaj na hitro:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/21324241/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3156616/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/21838838/

OK, sem prebral in malo spreminjam oz. dopolnjujem svoje prejšnje mnenje; Napisal/a si tako, da je zvenelo samo hater-sko, zdaj vidim kaj je bilo mišljeno. Ta del o večjem odstotku mentalnih stanj je resničen – a nikjer nič ne piše o tem, kaj je vzrok in kaj posledica. Mislim na to ali so mentalna stanja nastala zaradi izobčenja iz družbe in čudnega odnosa do njih ali je dejansko stanje vzrok-posledica obrnjeno.

Po drugi strani pa vseeno drži, da je preostali del tvojega prvotnega pisanja dvomljiv. Predvsem govorim o razumevanju izrazov in namenov – npr. “poveličevanje”… ker tega realno sploh ni. Gre predvsem za samo-upravičevanje, kar je razumljivo. Vsi ga imamo.
Itd.

Po drugi strani pa (kot kaže) drži trditev, da je za spolno orientacijo odgovorna dednost, mutacije – pa tudi okolje v zgodnjih trenutkih obstoja. A kako točno vpliva – še vedno ne vedo – zato je trditev, da je naključno dosti smiselna – a ni?

Pa s ti prebral članke ali samo naslov člankov?

Če kaj je to indikator, da je to zaradi tega, ker so predstavniki dotične skupine zaradi raznovrsnih diskriminacij in občih pritiskov družbe bolj pod stresom in posledično se pri njih hitreje izrazijo raznovrstne duševne stiske. Sploh ker je spolnost še vedno tabu in na nek način kaznovana.

Sicer pa da se iz par {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sklepa na celoto ja pa tudi neumno.

Sem prebrala več ali manj vse kar ste zapisali.
In sem prišla do zaključka, da sem v samem bistvu jaz problem.
Ker mislim, da v sebi nosim nekaj kar nisem izživela.
In priznam, da me istospolni motijo, ker v njih vidim nekaj, ne znam pojasniti, nekaj kar pri sebi sovražim in po drugi stani ljubim.
A sem čudna ne.
In problem imam, ker ko mi je mimojdoča všeč, da napačno sklepam in mislim da me osvaja, v bistvu pa so to le moja neiživeta hotenja.
Samo ta vlak je že šel.
Vse to vem in tudi če sin/hči pripelje partnerja, še vedno bom istega mnenja, kot na začetku, ni naravno, tako so me učili.

Pa lep pozdrav.


Kot prvo, to ni stvar vzgoje. Preberi si kaj na to temo, da se malo izobraziš.
Kot drugo, če je nekdo homoseksualec, to ne pomeni, da je “zabredel”.
Tretjič, nikoli in nikjer še nisem slišala, da bi kjerkoli komurkoli vbijali v glavo, da je to fajn. Poskuša se samo ljudem (takim kot ti) razložiti, da homoseksualen človek ni zabredel, da ni z njim nič narobe, samo nekoliko drugačen je.
Pred časom je bil po TV film o eni taki materi kot si očitno ti. Sin homoseksualec je, ker mati tega ni sprejela, storil samomor. In šele potem je blesava mati spregledala in se celo začela zavzemat za pravice homoseksualcev. Kar ji sina seveda ni vrnilo. Poleg tega res čudno, da sta bila v družini še brat in sestra, vzgajali so verjetno vse tri enako, pa samo en je bil homoseksualec?
[/quote]
Preberi si še ti kaj, da se vsaj malo izobraziš…. 😛

Del hs je tudi posledica vzgoje.
Znano je da je mnogo hs fantov, ki jim je pri odraščanju manjkal očetovski lik(v več pomenih – odsoten oče) in so jih vzgajali starejši bratje, razvilo tovrstna nagnjenja.


Preberi si še ti kaj, da se vsaj malo izobraziš…. 😛

Del hs je tudi posledica vzgoje.
Znano je da je mnogo hs fantov, ki jim je pri odraščanju manjkal očetovski lik(v več pomenih – odsoten oče) in so jih vzgajali starejši bratje, razvilo tovrstna nagnjenja.
[/quote]

samo, če so jih vzgajali starejši bratje, potem ni bil odsoten moški lik. Kaj pa v obdobju mnogoterih vojn? Ko so očetje padali za brezbrižne igre močnejših? Ja, pišuka po tej logiki bi potemtakem morali vsi potomci biti hs.


Bi v tem primeru sinu/hčeri z istospolnim partnerjem prepovedala prihajat z njim na obisk? Bi se sinu/hčeri zaradi tega morda celo odrekla? Poskusila razdret zvezo? Sama sicer nimam otrok, ampak zmeraj sem mislila, da je staršem najpomembneje, da so otroci srečni in jih sprejemajo take kakršni so. Tega sem vsaj bila vajena v svoji družini, sorodstvu, krogu prijateljev. Pa vidim, da vsi starši niste taki in ste nekateri zaradi svojih predsodkov sposobni tudi uničiti srečo svojega otroka.


Bi v tem primeru sinu/hčeri z istospolnim partnerjem prepovedala prihajat z njim na obisk? Bi se sinu/hčeri zaradi tega morda celo odrekla? Poskusila razdret zvezo? Sama sicer nimam otrok, ampak zmeraj sem mislila, da je staršem najpomembneje, da so otroci srečni in jih sprejemajo take kakršni so. Tega sem vsaj bila vajena v svoji družini, sorodstvu, krogu prijateljev. Pa vidim, da vsi starši niste taki in ste nekateri zaradi svojih predsodkov sposobni tudi uničiti srečo svojega otroka.
[/quote]

Starši otrokom morijo in prekinejo stike z njimi še zaradi banalnih zadev, kaj šele izbire partnerja. Začenši z oblačenjem, mejkapom, pirsingi …

Namesto da bi bili veseli, da ste otroka srečno pripeljali do odraslosti, glede na to, kaj vse hudega se jim lahko zgodi, od bolezni, nesreče do odvisnosti, kriminala …

In če gre homoseksualni človek prek vseh ovir, ki mu jih postavlja družba, in skuša najti srečo z osebo istega spola, bi morali biti ponosni, da ste vzgojili odločnega, pokončnega človeka, ki ve, kaj hoče, in je zato pripravljen tudi kaj žrtvovat, ne pa, da se vam zdi, da ste ga zato posvirali pri vzgoji. Narobe svet.

Počasi bi se morali odločiti, posledica česa je homosekusalnost.
Eni pravite bolezen. (neverjetno ampak res) – če je bolezen, a potem se odrečete otroku zaradi bolezni? A če dobi sladkorno, ga boste tudi vrgli iz hiše? Noro.
Drugi pravite anomalija, napaka narave. Če je tako, kaj zaboga je pri tem otrok kriv, da se je tak rodil? Če bi imel šest prstov na roki bi tudi šel pod most?
Tretji pravite vzgoja (ta je šele hecna) – pa saj ste ga hudiča sami vzgajali, zakaj potem otrok plačuje za vaše napake?
Tretji (najbolj nori) pa pravijo, da je to afnanje, moda, stvar lastne izbire – kar je spet vzgoja.

Malo nedosledno vse skupaj. Plus do zdaj še nobeden ni uspel povedati, kaj je tako groznega in pokvarjenega pri homoseksualnosti, da bi se zaradi tega starš osrekel otroka. Kaj točno?

Še najhuje pa in to potrjuje tvoje ugotovitve, da danes ogromno moških zahteva od žensk analni seks in ta analec je popolnoma skregan z naravnim seksom.
To je tudi vaša odgovornost.
Kaj pa tvoj se tudi kdaj zmoti in ga nabije v napačno odprtino?

Moj brat je homoseksualec. In to vem že 30 let, pa me ne moti. Tako to je. Človeka moraš vzeti takega, kot je in ne obsojati. Kar pa me res moti, je to, da laže da ni to, kar je. Kot da sam sebi ne prizna kaj je in v bistvu se pretvarja da je nekaj drugega, kar je. Starši so ga prosili, da naj se neha skrivati, pa je prekinil stike z vsemi nami. Bedno. Potem toži za žaljivko vsakega, ki mu reče peder, a hkrati živi s partnerjem, ki odkrito pove, da sta par. Čista zmeda v glavi. Škoda mi ga je, da je v nekem takem notranjem precepu.
V bistvu obsojam to, da se pretvarjajo. Obsojam take, ki so geji in hkrati živijo z ženo in ji uničijo življenje. So poročeni zaradi okolice , a vsak večer ggrejo k fantkom.

New Report

Close