Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz sem tukaj

Jaz sem tukaj

Veste kaj…Odločila sem se…da vas ne bom zapustila…
Mojemu dragemu sem kot sužnja. Cele dneve mu delam doma, pa čistim, pa kuham, pa perem…pa da si jaz niti pogovora ne zaslužim…
naj se gre solit. ko neko budalo sem…z nikomer ne govorim, samo sem cele dneve sama od jutra do noči…pa saj to ni več normalno. Pol pa še teh par besed z vami ne bi smela izmenjati.
Tu bom ostala pa bo kar bo.
Pa četudi bom z glavo v zid letela 🙁
Cmokeca vsem :***

hihi, welcome back
… res je težko zapustit to klapco tuki… verjetno še težje pod prisilo, kot pa sam od sebe…
čauči

Prav maš!Dobrodošla nazaj!Smo vsi zelo veseli!
Verjetno si pa prebrala odgovore na tvoj poslovitveni post.
Vse to drži in še kaj več!
Lepa si!
Sp

Vsaka ti čast,da si ugotovila,da se za enega moškega ne splača svoje hobbyje opustit…no,še očitno to da si doma pridna ne zna cenit…
Miška,če bo karkoli narobe,gori maš email,pa piši,očitno je da preživljaš podobno,kot sem jaz do lani…daj se kaj javit…

Čavči…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Arči, polepšala si mi večer…svetujem ti, da si spremenis ime, zaradi lastne varnosti, prosim…, saj sploh ni vazno ali si arci ali marci, mi bomo že vedeli kako in kaj…
Dobro premisli komu poklanjas najlepsa leta svojega življenja, naj te ne bo strah zaceti necesa na novo, saj nisi sama, res imas nas, vsaj mene sigurno.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz sem tudi glih kar pršla… kva dugaja?

Sami sva Helči in jaz sem prišla ravnokar, nič ne dogaja se še, aja, lumpka ti navihana, si se pa nastavila za slikco kej???;)) eno cmoko ker si tko fejst…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Je še drugače lumpa,ne samo tako!
Sp

tud ti si fejst na slikci… edin mal plastelinasta zgledaš , hihi (sej te nism užalila – ni bil moj namen)….
kje pa je sprevržko, da ga od nikoder ni? je šou čekirat trak za današnji kino? 😉

ja ti je kej uspičila, ja, ja, ja, pa sem te opozarjala, ja, ja, ja, in sedaj jej vroco juhico, ker si si jo sam skuhal…cmoka;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne me zezat!Ker sem take volje,da bi z motorko koga čez pol…
Sp

Sprevržko je že tu, ja jaz sem tudi fejst na moji slikci vem…in ne zezaj ti mene s plastelinkom, no malo pa sem res plasticna ampak sreca samo na tejle slikci;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

oooo , miško, tuki si… opa, miško je en drug…. ti si tičko, z velikim… T-jem, da ne bo pomote….
no, kje si bil? kaj si delal? ne zezam – me zanima zares… 😉

Tudi mene je pred 10 minutami en perjasti ptic kanarino zelo razjezil…Ampak se ne dam in pika, pa tudi ti pozabi na vse skrbi ali pa povej kaj te muci in ti pomagava, ali ne helci…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Protiletalsko štimam,pa še kakšno zraven!
Sp

protiletalsko kaj? da nisi kšen terorist… madona, še dobru de sem te razkrinkala, kr sigurno bi moje letalo dol padlo… madonca, kolk pa policija u bci telefonsko? raacccccccccccijjjjjaaaaa uz brdo?

mejdun, če gre komu za zaupat 😉

ja, draga, sej o slikci smo govorili, kaj pa drugega… tebe še nisem razkrinkala, hihi…. pa niti ne delam na tem… še sprevržkota sem bolj po naključju, ker je sam tako hotel… ;)))

no, lepa si, plastelinasta in mesnata 😉

A rabiš tudi ti protiletalsko,al ti kar mojga tiča,mislim sokola pošljem?
Rad te imam!In pika.
Sp

jaz bom svojga kanarina s fraco ustrelila tja dol direktno v tvojo kletko, potem pa le glej da ga nastavis sokolu…tudi jaz imam rada tebe dragi prijatelj!!! Moj musketircek, kje pa je žverčica tretja musketirčica???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zadnjič je udarila nekaj čez 4
Sp

Okej, draga moja mušketirka.., lepo nocko in kaksno uspici namesto mene draga žverčica…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Me je pa nasmejala danes do solz.Počen češpelj,ha,ha,ha,ha :-)))))
Sp

dej, pošlji tistga češpeljna še meni in sončiki, de se bova nasmejali …
po vsem jebenem dnevu bi nama lahko kaj takega privoščil, ane lepi? 😉

Saj nimam kaj pošiljat!Fora je besedna:počen češpelj in to je to!

aja, sem pa mislila, da je kak attachment u mejlu… aja, a žverka ima počen češpelj, aja, aja, hihi, to je pa res smešno….
ppa

New Report

Close