Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz svobodna, on v zvezi, obsojajo pa mene

Jaz svobodna, on v zvezi, obsojajo pa mene

Prav nič ne manjka takim moškim. Še veliko bolj se potrudijo. Pride ves svež, stuširam na zmenek.[/quote]

Ja zakaj se pa pol odpirajo taki posti?

Obsojam lahko kogarkoli hočem, a ne? Meni se take babe gnusijo in kaj naj zdaj?

Se vam prav smejim. Ženske, če bi bile ve samozavestne, se ne bi bale ljubic. Ker pa niste samozavestne, ker se bojite za svoje možeke, se pa spravljate na ljubice.
Samozavestna ženska, se ne bo spravljala na ljubice. Samozavestna ženska ve,d a jo njen partner ljubi, ker je ona super. Če pa se slučajno kaj skeglja pa samozavestna ženska ve, da lahko dobi drugega moškega. Da ni potrebe, da si sedanjega lastnini v nedogled, čeprav je on ne ljubi.
Ženske bodite malo samozavestne no. Moški ni vaša lastnina. Lahko vas načevlja. Samozavestna ženska si pa seveda lahko najde drugega.
S prisilo in mržnjo do ljubic ne boste obdržalega svojega partnerja. Me sploh ne čudi, da vas moški varajo, če ste pa tako strupene do drugih žensk.

Moški ponavadi varajo brez vesti zaradi tega ker 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vedo, da bodo izpadli revčki pri ljudeh in ga je začarala zlobna čarovnica. Obdržijo familijo, vse in ponavadi so nagrejeni še z dodatnim otročkom ali ljubečo punco, ženo, ki ga ima ša bolj rada in ljubi, ker je revček slabotni, da ni mogel svoj pipco zadržati v hlačkah ampak je prišla mimo čarovnica in ga začarala, da je nežno odprl pipico in jo priključil v lepo muco zlobne čarovnice.

Kaj čmo ženske smo čarovnice saj zato so nas pa morili tisočletja in nas še. Ker imamo nadnaravno moč.

Avotorica, preberi tole kar ti je napisala 3265. V postu je veliko sporočilo.
Prevarana žena bo napadla ljubico. Svojega možeka pa bo imela za ubogega zapeljanega revčka. Pa dala si bo naredit še enega otroka, da bo ja ostal pri njej. On bo nekaj časa pri njej pa bo spet našel eno drugo ljubico. Pa bo spet ubogi revček zapeljani.

No če še jaz posplošim, iz tega posta je razvidno, da varajo le moški, ženske pa ne, ali so prevarane ali pa so itak samske in brez krivde.

Sem vesel, da sem moški :;))))

zakaj ne pogledaš s svojega zornega kota malo bolj samokritično…pri tej oceni zanemari ženo in tega tvojega ljubimca…
dejstvo je,da če bi se cenila imela zdravo samospoštovanje, ne bi nikoli padla na nivo, kjer bi pustila,d a te nekdo tako izrablja za potešitev svojih potreb zgolj na fizični ravni… torej bi sama rekla takemu en ti varalica zaslužim in vredna sem nekoga, ki me bo spoštoval in cenil in ljubil in si bo upal biti samo z menoj…ne pa da me bo delil, nadomeščal z drugimi…

obe vaju – tako ženo kot tebe oni samo izkorišča…razlika je samo v tem,da ženi je obljubil zvestobo in to obljubo prekršil, tebi pa ni obljubil nič… prav popolnoma ne ceni in ne spoštuje nobene od vaju… žalostno je samo,da tega ti ne vidiš…ker verjetno ne spoštuješ in ne ceniš niti sama sebe…če bi se potem ne bi tako razmišljala in se nikoli ne bi spustila na takšno raven (objekta za spolno zadovoljitev) niti s poročenim niti s samskim…

He, he, pa še kako ženske varajo. Samo prevarani moški so tiho. Oni dojamejo, da v zvezi ni bilo vse ok, zato je ženska varala. Ter ne razpredajo z vsemi o tem kako so bili prevarani.
Ženske pa ne priznajo, da je za polom zveze kriva tudi ona, prepričane so vase, da so one superžene, da je ena druga ženska prisilia njihovega možeka, da je seksal z njo.

nič se ne bojim ljubic, samo razumela bi rada, kako imaš lahko rad in spiš z nekom,ko pa je jasno, da spi vsaj še z eno. To me zanima od ljubic, ki kao ljubijo poročene. Pametne ljubice so tukaj izvzete, tiste dobro vedo kaj delajo.

ja pa kaj še.
prvič
kriv je vedno tisti, ki vara. če je v vezi kaj narobe, se stvar rešuje drugače, ne z varanjem
drugič
prevarani moški ne razpredajo o prevari s komerkoli iz enostavnega razloga – ker jih je sram, da jih je ženska prevarala. to je udarec direktno v njihovo moškost. en tip je bil boljši od njih.
in tudi ne krpajo veze, ampak jo načevljajo v trenutku in si najdejo drugo, ker njihov ego težko prenese prevaro. to je vse. vsaj večina moških odreagira na tak način.

Tovrstne debate me pa vedno zabavajo.
Seveda, kriva je ženska. Ubogi moški so samo zapeljani. Pa dejte si nehat pesek v oči metat, babe!

Po drugi strani pa je on prasec, ker ljubico samo izkorišča za seksualni objekt in svojo potešitev. In kako se ljubice ne cenijo. Pa blalalalala … Pa ste ženske kdaj pomislile, da v bistvu ljubica njega izkorišča? Ona ima od njega samo tisto, kar hoče. Seks, gresta na lepše, z njo se vedno lepo obnaša … Koliko ljubic je, ki bi dejansko tudi živele s tem tipom? Težave, umazane gate naj nese kar domov. Pa hladilnik naj tudi prazni doma.

Ja, govorim iz lastnih izkušenj. Imam tipa, s katerim se imava res fino, seks odličen … vse ostalo me ne zanima. Živela pa z njim ne bi, saj poznam tudi njegove slabe lastnosti, ki na srečo ne pridejo dosti do izraza, ker nisva cele dneve skupaj.

Ja, najbrž res ni lepšega, kot preživet življenje v vlogi ljubice, v zmenkih s tipom, ki se v obraz laže eni ženski, ki otrokom naklada, da nima časa “ker ima v službi delo” … in se z ljubico na skrivem po raznih vogalih dobiva. Kot vampirji … le ponoči, le skrivoma, beli dan je prepovedan, javna mesta tudi.

Res življenje, ki ga komaj čakaš.[/quote]

Vsekakor bolje kot priti iz službe, delati za dedca, prati mu gate, odpirati teme na monu kako je hudo, ker mož nikamor ne gre s tabo, kako pušča drekce v postelji… vsekakor bolje biti ljubica.
Žal je tako, da imamo tudi samske potrebe po seksu. Tako, da pač užijemo seks.[/quote]

Ja od kod imaš pa ti tak pogled na zakonsko življenje…? :))) Kakšne drekce? Sej ni morski prašiček :)))
Ne vem no, punca, vzemi se mal v roke. Moški so lahko naš drug pol, prijetni sogovorniki, prijatelji, partnerji, z njimi deliš delo, skrbi, veselje. Jaz tako gledam na svoj zakon, živim ga če skoraj 25 let.

Saj tudi jaz ne bi vedela o drekcih v postelji, ampak to berem na monu. Pa berem kako žena ne ve kako oprati možu rjave gate. Pa kako mož noče nikamor z njo. Pa kako da samo noge narazen in potrpi, ker ona noče seksa pa tako naprej. To vse z mona. Ko človek prebira mon, postane srečen, da ni poročen. Ker se mu ni treba ubadati s takimi stvari kot se morajo mone.

nič se ne bojim ljubic, samo razumela bi rada, kako imaš lahko rad in spiš z nekom,ko pa je jasno, da spi vsaj še z eno. To me zanima od ljubic, ki kao ljubijo poročene. Pametne ljubice so tukaj izvzete, tiste dobro vedo kaj delajo.[/quote]

kak odgovor?


beri nazaj…avtorica piše,da se je zatrapala…torej…očitno je tukaj še kaj drugega kot samo sex…
ja ene ste pač takšne,da se lahko grete sex z nekom kot zadovoljevanje zgolj svojih potreb…
ene pa sex povezujemo tud s čustvi, men je sex brez čustev z nekom, muka…zame sex ni zgolj fizična potreba…
in tiste, ki ga smatrate zgolj kot fizično potrebo – tiste pač imate take sex friende…
jaz pa gledam to malo drugače – zanj je v bistvu vse samo igra, malo ti zaigrano piha na dušo, ti kaj kupi (te podkupi s tem) in si že vsa medena in hopa na hitro dobi svoje…
pišeš – da je polno takih, kjer ljubica izkorišča njega…samo zakaj je pa potem polno zgodb pa nosečnosti z ljubico ipd. pa kregarije, pa da naj zapusti ženo in podobne zahteve in trikotniki…kako le…če pa po tvoje ljubica ni nikoli zaljubljena samo lepo izkorišča nekoga…

konec koncev pa tudi -tako priznati,da kot ljubice nekoga tako izkoriščate ni ravno v vašo prid in pohvalo…a ne? Če se že koga ocenjuje in dela moralnega in nič krivega…sama priznaš torej,d a izkoriščaš svojega moškega – pa naj bo ljubček ali karkoli je pač že…to vsekakor ni pohvalno, niti lepo in vzorno…v zdravih in iskrenih odnosih, izkoriščanja ni…

Prevarani moški so tiho ker je sramota da te prevara žena. Avtorica pa je brez spoštovanja do sebe.

Super. Tako boš lažje razumela tipa s katerim boš nekoč imela družino, ko se ti ne bo oglašal na telefon, ko ga ne bo do večera iz službe in ko bo zamudil dramski nastop od vajinih otrok, ter njegovo ljubico.

vse sorte torte zapisi se najdejo tu gor, od takih kot jih ti omenjaš, do takih, kjer ljubice jokajo, ker so ljubice, do takih, kjer piše o srečnih zakonih, do takih, kjer možje tarnajo nad ženami.
Tako, da absolutno ne posplošujem, dejstvo pa je, da odreagiramo le na take, ki se nas dotaknejo.
Torej na poste o ljubicah reagiram zato, ker je bil moj forter kurbir, ki je tako tudi končal, kesanje na smrtni postelji mu ni pomagalo. Zadeve, ki jih je pustil za seboj, še danes rešujemo, o podrobnostih pa ne bi.
Ljubice oz. ženske, ki so ljubice zavestno so zame tretjerazredne, da kaj hujšega ne napišem.

Avtorica, če si sposobna postavi se v kožo njegove žene in pomisli kako bio bilo če bi se to tebi dogajalo. Jaz tega ne odobravam, zame si k.—-

meni se pa vse bolj zdi, da te teme o kao ljubicah piše ena in ista oseba: najbrž prevarana ženska, ki nekaj sumi in tako meče kost in čaka, da bi se oglasila tista “taprava “ljubica. Saj druga si ne morem mislit, da je zadnje čase toliko ljubic na tam forumu…

Super. Tako boš lažje razumela tipa s katerim boš nekoč imela družino, ko se ti ne bo oglašal na telefon, ko ga ne bo do večera iz službe in ko bo zamudil dramski nastop od vajinih otrok, ter njegovo ljubico.[/quote]
a ne ne, takrat bodo pa pri njenih merilih veljali drugi vatli… tukaj se pokaže potem v bistvu ta dvoličnost, ki jo avtorica sam omenja v svojem nicku – dokler njim paše one lahko počno vse kar jih je volja, neglede na to koga s tem pohodijo, prizadanejo, pač ni njihova stvar, glavno, da imajo one svoje potrebe zadovoljene… ko bo pa imela družino, takrat bo na vse to, kar je sama počela drugim, hitro pozabila in bodo vse druge Pr**** z veliko začetnico, če bodo samo pogledale njenega… ker kako si drznejo…

Eh ljubic je škoda. Niso sposobne dobiti normalnega samskega človeka in zato skačejo pa zasedenih da si pumpajo ego. Ubistvu pa so tretjerazredne ženske, prostitutke ki jim ni treba plačevati. Pa se opravičujem izrazu.

vse sorte torte zapisi se najdejo tu gor, od takih kot jih ti omenjaš, do takih, kjer ljubice jokajo, ker so ljubice, do takih, kjer piše o srečnih zakonih, do takih, kjer možje tarnajo nad ženami.
Tako, da absolutno ne posplošujem, dejstvo pa je, da odreagiramo le na take, ki se nas dotaknejo.
Torej na poste o ljubicah reagiram zato, ker je bil moj forter kurbir, ki je tako tudi končal, kesanje na smrtni postelji mu ni pomagalo. Zadeve, ki jih je pustil za seboj, še danes rešujemo, o podrobnostih pa ne bi.
Ljubice oz. ženske, ki so ljubice zavestno so zame tretjerazredne, da kaj hujšega ne napišem.[/quote]

Glavno, da je tvoj očka super car, njegove ljubice so pa tretjerazredne, a ne?

Ti si spet ena prevarana uboga ženka, a ne? Ne boš verjela, ljubica dobi le užitek. Ženi pa ostane ostalo.

Ženske, s tem strupom proti ljubicam se samo smešite.
Verjemite, da ženske, če ste ta prave, vas mož ne bo varal.
Najbolj smešno pri vsem tem pa je, da ve prevarane ženske pišete tako kot, da ljubica posiljuje vašega možičeka.
Kaj ste res tako na psu, da morate svoj gnev zlivat na žensko, ki je boljša od vas? Naredite kaj, da boste bolj zanimive od nje pa vas mož ne bo varal.

Ti si spet ena prevarana uboga ženka, a ne? Ne boš verjela, ljubica dobi le užitek. Ženi pa ostane ostalo.

Sem moški in ti lahko povem da užitek v vezi ni vse. Samo ne boste razumele, mogoče takrat ko vam življenje ne bo prizanašalo. NA svetu toliko samskih a vam je glih zaseden najbolj zanimiv.

New Report

Close