Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz svobodna, on v zvezi, obsojajo pa mene

Jaz svobodna, on v zvezi, obsojajo pa mene

Evo stoti – jubilejni je moj! :))))[/quote]
saj sno večina, ki smo komentirali pomislili,d agre za provokacijo, ampak greš mimo tega in vseeno pač soočaš različna stališča glede na temo – neodvisno od avtoričinih namenov…se lahko razvije debatka prav zanimiva 🙂
glede provokacije avtorice pa – joj kako uboga je šele, da jo zadovoljuje in osrečuje in si išče potrditev v štetju postov pri neki temi na forumu…

odgovora iz začetka pa le nisem dobila, očitno le ni tako pametna punca oz. ni vse tako oh in sploh, bolje ne razmišljat o tistem, kar najbolj boli…

Zakaj pa tega posta ni nihče komentiral? To je slovenska resničnost.

Pa kaj se ženske nič ne cenite.Zato pa je toliko genitalnih bradavic.FUJ!

Vedno bolj mi je jasno, da moja žena ni zemljanka, v SŠ se ni dajala dol z vsakim, pač pa je imela fanta, imam pa res srečo no.

Toliko posploševanja kot tukaj vidiš in sploh v teh temah.[/quote]

Sem mogoče napisala, da so se vse dajale dol z vsakim?
Dejstvo pa je, da so tiste, ki so se dajale dol z vsakim, z lahkoto potem dobile može, si ustvarile družine. To pa še ne pomeni, da je vsaka poročena to počela, tega nisem napisala.
Dejstvo pa je tudi to, da smo tiste, ki v SŠ nismo seksale z vsakim, nismo imele fanta kot tvoja žena, nismo okusile nič seksa tako kot ostale, samske tudi sedaj pri 35ih. Takrat smo se preveč šparale, čakale na pravega in vlak je odpeljal. Tiste, ki so eksperimentirale, nobena ni samska. Me avše, ki smo se pa šparale pa ostajamo samske in nezadovoljene.[/quote]

No, jaz tole avtorico (ti nekaj povem) razumem v smislu, da se norčuje iz žensk, ki so pri 35+ samske in ne, da jamra, kako je njej pri teh letih težko. To se vidi iz uporabe izrazov kot so “smo se šparale”, “vlak je odpeljal” in “avše”. Obstaja tudi možnost, da je to moški napisal in da gre za provokacijo. Namreč, nobena ženska sama sebe ne označi za avšo, če pa se, je pa res avša. :)))

Veš kaj ti povem, sicer če si v naprej vedela, meni je to mal grdo… Sam če je tip dober, so ti po mojem malo favš, ker kaj bi jih drugače sploh brigalo :))

Jaz se nisem zapletala z moškimi nikoli, če so bili vezani. Mi je to res pod častjo. Me je pa enkrat ob nekom kar zadelo, puščica res 🙂 Sam sem se umaknila, ker brezveze, pa mislim da je bil normalen tip, da itak ne bi. Je treba pomislit na posledice tudi.

Ne vem no, saj ti ne piše na čelu ali si ali nisi. Jaz sem stara 33 in se mi zdi, da je tipov okrog kolikor hočeš… Samo mogoče je malo težje najt res unikaten izdelek 🙂


Še posebej je tažko najti unikatnega če se, kot ostale, mečeš za istih 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} najbolj zaželjenih samcev. Malce smešno vse skupaj. Ob 30+ pa se začnejo spuščat kriteriji, vse le ker bi rade “štručko zibale”.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [i]"It is by caffeine alone I set my mind in motion. It is by the beans of Java that thoughts acquire speed, the hands acquire shakes, the shakes become a warning. It is by caffeine alone I set my mind in motion."[/i]

Če si ti samska in si se spustila v zvezo z poročenim, je s tipom nekaj narobe. Je zelo nesramen, maniuplatorski, hinavski prasec, ki si te ne zasluži. S tabo pa je vse OK, ne skrbi. Ti si imela pošten namen,ker vrjetno ni 1 teden čivknil poročen sem :). Ampak je počakal da te posexa.

katera krava gre v razmerje z oddanim tipom tega ne morem razumet!

ali pa kateri bik gre v razmerje z drugo žensko če ima ženo ali v vezi………

Avtor Ne RAZUMEM EVO zelo lahko je sexat s poročenim, ker je v bistvu med sexom samski, jezik mu teče ko namazan, se dela norca iz žene in iz ljubice istočasno. Kaj ne razumeš? Da ima njegov kurac prednost pred iskreno, spoštljivo človeško komunikacijo?

Logično zakaj. Ti si cipa on pa je kur:bir. In to okolica obsoja!

veš kaj je bedno? da se ob toliko samskih ali ločenih daš pakavsat ravno poročenemu soelavcu. strinjam se s pikrimi pripombami. požri se.

15 Apr 2014 09:32

veš kaj je bedno? da se ob toliko samskih ali ločenih daš pakavsat ravno poročenemu soelavcu. strinjam se s pikrimi pripombami. požri se.
[/quote]
če te ne moti, da kavsaš z enim lažnivcem, ki pride domov in laže ljudem, ki bi jih moral imeti najraje, potem pa se res ne rabiš sekirat zaradi enega opravljanja v službi.

Njega bi morali obsojati, ampak ne, on je revček, ki je bil zapeljan. Fuj ta ženska dvoličnost.[/b]]

Če je pa res bil zapeljan. Zaradi tebe je prevaral svojo ženo/punco. Ti si tista kača, ki mu je ponudila prepovedano jabolko, on je pa slabič, da se ti je pustil zapeljati.

Ti si to naredila samo zaradi lastnega ego-trippinga oziroma zaradi pumpanja lastnega ega (očitno imaš majhnega in to rabiš), tako si si dvignila samozavest.

Kar si skuhala, to tudi pojej. Vsako tvoje dejanje ima neko posledico. In to, da te zdaj obsojajo je posledica tvoje pokvarjenosti.

Kača si. Takim kot si ti bi moralo na čelu pisati, da si lahkoživka.

Njega bi morali obsojati, ampak ne, on je revček, ki je bil zapeljan. Fuj ta ženska dvoličnost.

Če je pa res bil zapeljan. Zaradi tebe je prevaral svojo ženo/punco. Ti si tista kača, ki mu je ponudila prepovedano jabolko, on je pa slabič, da se ti je pustil zapeljati.

Ti si to naredila samo zaradi lastnega ego-trippinga oziroma zaradi pumpanja lastnega ega (očitno imaš majhnega in to rabiš), tako si si dvignila samozavest.

Kar si skuhala, to tudi pojej. Vsako tvoje dejanje ima neko posledico. In to, da te zdaj obsojajo je posledica tvoje pokvarjenosti.

Kača si. Takim kot si ti bi moralo na čelu pisati, da si lahkoživka.

ki ste jo potegnili iz naftalina!

v civiliziranem svetu se spoštuje tuja lastnina. po monkeljskih merilih pa je poročen moški lastnina njegove žene. obratno to sicer toliko ne velja.

veš kaj je bedno? da se ob toliko samskih ali ločenih daš pakavsat ravno poročenemu soelavcu. strinjam se s pikrimi pripombami. požri se.
[/quote]
če te ne moti, da kavsaš z enim lažnivcem, ki pride domov in laže ljudem, ki bi jih moral imeti najraje, potem pa se res ne rabiš sekirat zaradi enega opravljanja v službi.
[/quote]

njun seks ni lažen. takrat je vse cista resnica.

dvoličnost 15 Apr 2014 09:32

New Report

Close