Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu je dobro spustiti v zakon še nekoga?

je dobro spustiti v zakon še nekoga?

moje mnenje je bilo zakaj ne probati? Če obstaja želja na obeh straneh potem je to čisto Ok. Samo menim, da se ni dobro zapletat z ljudmi s katerimi si vsakodnevno v stiku. Domišljija dela in lahko se zgodi marsikaj.

A sta že izvedla? kakšni občutki so naslednji dan?

Lp

Ja smo probali do sedaj smo se že večkrat dobili in je vse bolj noro.
Občutki naslednji dan so bili čisto pozitivni je bil en dan prej ko smo vedeli ,da se bo to zgodilo bolj napeto.
Je pa vse lažje ker me moja draga v vsem podpira in sva oba za.

Me kar mravljinci spreletijo, ko to preberem….
Res nobenega čudnega priokusa ni?!?!?!?!?!?!
Bravo!

Blagor ti 😉

Kur.ac pa to. Ne razumi me napak. Martinčku pa res želim mirne noči.

No ja lahko rečem samo to da sanje so nekaj,ko pa nastopijo dejanja je pa to čisto nekaj drugega.Vse skupaj mnogo lepše kot v sanjah ali fantaziji saj pri nas treh je tako.

hej, torej uživajte še naprej!!!

me pa zanima, ali penetriraš v obe?
torej, ali draga prenese pogled nate, kako pred njo penetriraš v drugo žensko?

lp

Zanimivo vprašanje 😉

Ok, jaz razumem, da imajo ljudje različne želje…………….toda, če si z nekom intimen, bi naj bila prisotna tudi ljubezen……..ali ne?………….in v tem pogledu me zanima, ali “martinček” goji ljubezen tudi do te druge osebe……….Nekak mi ni jasno, da lahko sexaš z dvema……….brez ljubezni………..ali sem pa starokopitna………
:))

pozabljaš, da je martinček moški…in tako je želela tud njegova draga…

ljubezen hja, če zdaj pomislim, da moj dragi ni bil moj prvi moški in razmišljam, kaj sem čutila do ostalih, bi težko rekla, da sem vse ljubila… čeprav primerjava ni primerna…

v martinčkovem primeru gre po moje zgolj za zadovoljevanje posebnih potreb, želja po neizmernem užitku – hedonizem??!!
se mi pa tukaj pojavi vprašanje, kaj je naslednja stopnja zadovoljevanja, ko je trenutna že zadovoljena, potešena??? kako daleč oz. kje so meje takega užitkarstva?

Nisi starokopitna ampak 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} se obnašaš po žensko! Moškim sploh ni treba gojit neke emocije, nam enostavno pride. That’s it!

No, ne pride nam vedno. ;)))))))))

No, ampak takrat, ko nam pride, je enostavno 🙂

To pa drži! ;))

Me zanima, kako se bo tole končalo, vsake sanje se končajo, no dejanja, nekega dne;)), dobra sta, da sta znala to tko prenest, moja misel je, da če ljubiš, ne moreš videti svojo ljubljeno v objemu z drugo, seksu…tega ne moreš tolerirat, vsaj jaz ne, ni šans, znorela bi, če bi se šla trojčka in bi mela zraven še eno žensko in bi moj šasu po njej…ni šans, sanjat je že lepo, te rajca mika, resnica pa je kruta.

Pa res ljubiš svojo drago, oziroma ona tebe, saj tukaj si ti v plusu…ti imaš dve;))..kako lahko to gleda, ko prodiras v drugo…;))jaojao…???
In bi se šel trojčka tudi, če bi ona želela imeti poleg tebe še enega moškega, bi jo to dovolil?

Po moje si nebi upal. Če pa že, lahko dobi moj mail pa se bomo naprej menili. ;))

No, no tvoj email bi že prišel v puštev,če bi moja draga imela željo še po enem fantu 🙂

No, ja….če je tako enostavno, dobim občutek, da tut ženske ne rabiš…

:)))))))))

:-)))) ,če je ne bi rabil potem bi bil sam 🙂 na pa tako kot je.

New Report

Close