Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu je dobro spustiti v zakon še nekoga?

je dobro spustiti v zakon še nekoga?

Sva srečno poročen parček stara cca 30.Sedaj pa prišla ena ponudba tako, da bi se nama pridružila tudi ena sodelavka.Oba imava namreč že dlje tudi podobno željo po tem .Zanima pa me ali je pametno v to spustiti osebo s katero tudi dalaš ali je bolje spoznati čisto drugo osebo?

Jaz ne bi v tako osebno zadevo spustila nekoga, ki ga potem dnevno srečujem…po eni strani je mogoče res lažje, bolje, ker jo poznaš, veš kakšna je, po drugi pa, hja, lahko se “dober delovni odnos” spremeni v “slab osebni odnos”, zaradi katerega potem nastane sra*nje na celi črti…
enostavneje se mi zdi z neznancem, ker ga spustiš v svoje življenje samo za trenutek, lep ali ne, še vedno pa je samo trenutek, ki ga lažje pozabiš ali pač shraniš nekje v svojem spominu…
seveda, če gre za trenutek!!! – čeprav dvomim, da bi vaju zanimal daljši odnos s tretjo osebo…

Pravijo, da je biznis biznis, privat pa privat…ti bi pa s sodelavko imel še nekaj več…v troje…ne vem, meni se to zdi zelo neumno, kajti na koncu boste prizadeti vsi, razen če ste ljudje, ki boste znali nato po vsem tem živeti dalje in vam bo to le ena lepa izkušnja več, ampak takih ljudi, ki bi to zmogli je malo, vedno se nekje zapne.
nekaj so želje, sanje, nekaj pa je potem realnost, nikoli ne veš, kako boš odreagiral po vsem tem, kako bo odreagirala tvoja, ali sodelavka.Jaz ne bi mešala privat s poslom-nikoli! Odločitev pa je tvoja, srečno;))!

Kakor jaz poznam take avanture, so se končale tragično vse tiste, ki so bile nekako planirane. Nevem kaj je oz. bi bilo narobe s tem, ampak se mi zdi, da se jim po tem nekaj spremeni…

Zdravo JAZka moja!
Vedno znova napišeš kaj takega, da mi preostane le da pripišem: POPOLNOMA SE STRINJAM S TABO!

Kako si? Le kje je najina backa?

O dragi moj..najina Backa dela, naj bo vsaj ona lepo pridna in služi za ljubi kruhek, če se že nama na trenutke fuzla;)) in še za sol ne zaslužva..haha…

Ampak saj veš, jo že zbezava iz luknjice to najino Backo…še mal počaki..ni hudič , da ne pride in te ..kaj že…mmmmmmm.

Kar se pa tiče, da imava velikokrat podobne misli, podoben pogled na življenje…tako je, saj takih je tukaj še kar nekaj..pogledov enakih namreč;))…hihi

Jaz pa sem ponedeljkovo;))..pa ti dragi…mmm

Backa da me bo? Kaj? Naskočila? Saj vidiš, očitno bom moral kar svoje ude uporabit..

Tudi jaz bolj tako, ponedeljkovo. Z rahlim priokusom včerajšnjega dogodka.. Še zdaj me rajca!

Jaz osebno ne razmišlajm o tem tako, da ti težko svetujem, lahko ti pa povem, da ne navezuje privatnih stikov z ljudmi, ki jih srečuješ vsak dan, kajti pri takih zadevah se lahko kaj hitro zalomi in mislim, da ji ne bi mogla iz dneva v dan potem gledati v oči…..lahko, da boš ob prvem poskusu razočarana in te bo vse skupaj minilo, zato je bolje če sta se že odločila za to, da je ta oseba obema neznana kajti le tako bosta spoznala svojo in njeno vlogo v tej zgodbi…odločiti se moraš sama….veliko sreče…lp

Odvisno od vaju!
Jaz, npr. nekoga tako poznanega, sploh pa sodelavko, ne bi vzela v to igrico.

Mater tako pametno in predvsem lepo in znano se tole bere…

Absolutno ne.

Ko se je pri nas znašel tretji….je vse vrag pocitral…

Jaz vsekakor..ce bi se ze sla take igrice..se ne bi dolocila za nikogar znanega…to se lahko veliko prevec zakomplicira vse skupaj…pa bi se ze parkrat lahko sla take scene s kolegi ..pa sm se vsakic odlocila za ne pa mislm da sm se kar prov odlocla…

www.studentarija.net

Če že, potem z neznanci. Seks, po možnosti celo ljubljenje z ljudmi iz kroga službe ni ok. Ti predstavim svoje razmišljanje.

Predvsem zarad tega, ker kokr kol obrneš, so v vsakem razmerju čustva. Brez tega ne gre. Če greš “fukat kurbico” ti čustva delajo. Manj intenzivno, ampak vseeno so prisotna. Fakat!
Predstavljaj si kakšna navezanost se lahko razvije na sodelavko-ca. Ta ne more biti vedno dobre volje. Je res? Ni vedno pripravljen-a na pogovor, na skupno malico. Mogoče ima res obveze pri delu, mogoče nima dneva, mogoče ji-mu grejo tisti dan zaradi različnih vzrokov vsi na živce.

Kako misliš se počuti nekdo, ki je že užival v telesu te osebe, ko mu le-ta ne daje “pričakovanih” impulzov? Ne samo pričakovanih, celo samoumevnih. In potem prepričevanja, poskusi glihanja, razlag zakaj “danes nisem razpoložen”. Komu se da s tem ukvarjat in zgubljat energijo? Meni ne. To pa tut zato, ker mam same stare, ampak dobesedno stare koklje, k ne dišijo niti njihovim doma. :))

***** je delat to z nekom v službi. Mimo grede se razvijejo napačna čustva. Vzemta lepo v roke Sal******, zavrtita telefone, izmenjajte maile, se dogovarjajte in najdite. Še prej pa. Razčistita oba pri sebi, če sta se sposobna spustit v kaj takega in še vedno neprizadeto ostati skupaj. Danes ženska “kurbica” …. Kasneje ji obvezno usterzi s “kurbirčkom”. No, vsaj jaz bi ji, če bi se lih odločila za trojčka in nj. ponovitve.

Nema samo tebi sladoled. A ona pa naj samo gleda!? 😉

Seveda, če pa tebe ni blo zraven!!!!!
Tisto je blo varanje, tole bi pa bil trojček….

Jaz se penim tu, ko nimam nobenih izkušenj, mater…..

Sej men bi tut dišalo u troje….z dvema dedcema……..ja, ja, potem bi se pa zbudila…-;)))))

Slej ko prej bi se zbudila, seveda.
Men se tudi lušta tega. A si že probala? Jaz nisem….

sex, ljubljenje…kako pa razumeš ti dve besedi? kdaj se ljubiš in kdaj sexaš? no, da ne bom samo spraševala, ti povem moje mišljenje:
sex – zadovoljevanje potrebe po spostitvi, sladki in omamni – orgazmu…hitro in v glavnem od partnerjev pričakovano obnašanje, da se čim prej zadovoljita…prvinsko…
ljubljenje – dvoje teles, drugo ob drugem, prepletanje rok in nog, tesni dotiki, nežni poljubi…ki prehajajo v globje…igranje dvoje jezičkov, prepletanje prstov dveh rok…pogledi, ki pomenijo zaupanje, strast in predajanje…in dotiki, ki povzročajo metuljčke v trebuhu…nasmeh, poljub in zaupanje…

in ko mi reče dragi “danes mi ne boš ušla” vem, da bova sexala…in ko se začne muckat, ko “prede” okol mene, vem, da se bova ljubila…in oboje paaaaaaaaaše…

lp

Ma ne nisem….nimam “muda”…..

Sicer, morem rečt, da je mi je (ponavadi) eden, ki me obvlada čist dost…..-;))

Ma saj ne gre za to, da te ne bi….
Gre za rajc, za filing verjetno….

Hja, pomanjkanje jajc je problem tudi pri meni…

Mam jaz en lep par. ;)))

Kaj to pomeni “en lep par”?

….da ponuja svoja “muda”…-;)))

Ljubljenje in sex. V obeh primerih gre za prepletanje teles, dotike, prste, držanje za roke. Obstaja razlika – pri sexu “čutiš” praznino.

A, hudiča, jaz pa sem mislila, da ma kakega lepega kolega in ponuja sebe + njega v sladko obdelavo. Z mano.
2+1= trojček.
Pol pa posebej še s tabo.

New Report

Close