Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Je Janša zavajal ali je bil zaveden?

Je Janša zavajal ali je bil zaveden?

Premier se mora v zvezi s prodajo Mercatorja opredeliti ali je sam zavajal javnost ali pa je bil zaveden, je za MMC povedal Milan M. Cvikl.

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=1&c_id=159398

me prav zanima na koga bo pokazal prst in ga žrtvoval. Mah ja seveda, oče ne ve, da njegov sin zapravlja denar.

Slovenska politika je igra gospodarstvenikov, ki se poljubno premeščajo po strankah.

Zaveden je bil, saj nima lastne hrbtenice.

Se strinjam, pa ne v celoti. Da ima hrbtenico je že velikokrat dokazal. Sam bi rekel, da je vseeno karkoli mu je očitano, še vedno jim ne sega niti do kolen (LDS, Zares, SD, Desusu)v pokvarjenosti.

ja logično, da ima hrptenico, a je nima vsak.

hahaha, zaveden ja. Da se ne boš drugo leto držal za glavo, ko bodo odkrivali njegove “napake”.

ninej, saj nočem, vendar ali piši bolj počasi, ali pa predelaj ponovno malo slovnico. To pa niso več prepisne, jih je malo preveč. Pa brez zamere.

Ja pa res. Tale “p” je njena slaba stran; tudi jaz nisem hotela..me je pa že nekajkrat zmotilo..

Ja pa res. Tale “p” je njena slaba stran; tudi jaz nisem hotela..me je pa že nekajkrat zmotilo..[/quote]

Vidva, bi imela pa tukaj veliko dela pri popravljanu napak tudi pri “desničarjih”, a ne??

ah, ti kar, me ne moti. Saj vem, ko zmanjka argumentov pa po pravopisju.

sprejmem kritiko, bom bolj pazila, OK.

Sprašuje dobra stran: Kakšno zvezo ima tvoj stavek s pravopisnimi napakami?

Ne vem kaj ima hrbtenica z ekonomijo. Pojma nima o ekonomiji, pa bi rad vladal. To je problem. Da je bila prodaja Mercatorj neumnost, je bilo jasno že takrat. Ampak Janša ni imel pojma, kaj to pomeni, ker enostavno nima znanja, niti izkušenj. Zanj je bilo bistvo, da se znebi Jankovića in s Šrotom prevzame oblas nad Delom. Posledic pa ni predvidel, ker žal ni vizionar.
Po toči zvoniti je prepozno. Umik države iz gospodarstva mora biti temeljito premišljena poteza in ne ad hoc akcija.

Meni je bilo od samga začetka jasno, da je s prodajo Merkatorja udaru mimo, fajn mimo. Kaj naj pomaga, da je zdej priznal napako? Škoda je narejena.

Z namernim sesuvanjem vsega, kar je vsaj malo dišalo po socializmu in komunizmu, je začela že DEMOS-ova vlada. Liberal-social-ljudsko-krščansko-demokratične koalicije, ki so se vrstile za njo, so s splošnim ropom v obliki nacionalizacije, razprodaje in ropanja družbenega premoženja nadaljevale. In po treh letih haranja po gospodarstvu se je Janša kar naenkrat, tik pred koncem mandata, spomnil, da bi naredil nekaj ta pravega? Mu ne verjamem.

New Report

Close