Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Je kakšna ženska imela že kdaj moškega, ki je hotel skos analni seks?

Je kakšna ženska imela že kdaj moškega, ki je hotel skos analni seks?

Prejemam ne.

Če torej moškega vprašam, kaj meni o analnem seksu, zvem bistveno več, kot si on misli 🙂
[/quote]
Je tako hehehehe

če si ga takoj skenslala, vzamem besede nazaj in se ti opravičujem. Razumljeno je bilo, kot da si to nekaj časa prenašala in delala uslugo “dragemu”

glede na vse dodatne prebrane komentarje, pa je očitno res, da so sami pederajsi med nami, ki pa so poleg tega še take pičk.ice, da si tega ne upajo priznat in zato ženskam težijo z analo.
[/quote]
Ja po opisanem je res izgledalo tako. Sem se čudno izrazila. Letel je pa tekst tudi na splošno na analce, ki mi veliko žensk to omenja, tako da vse sem zraven vštela, samo čudno sem spisala vidim zdaj ja. Ko berejo to neki tretji ljudje to napačno razumejo. Prej je komunikacija med nama kolikor toliko šla, ko pa je prišlo do spolnosti pa se je vse hitro končalo, ker sem povedala tudi kako jaz to vidim in kako je pri meni in je začel tveziti vse sorte zakaj samo analno. Ja mehanik1 se strinjam ne upajo ženskam priznati in zato s tem analnim seksom skso težijo da je groza. Vidim, da jih je ers veliko žensk to doživelo že.

Mamica s tremi hčerkami, ja te močno razumem kar si napisala kaki hodijo to po našem svetu.

Kje bo naletel na takšno. Če bo začel pri moških, bo ga pa našel veš verjemi mi. Mislim ni vedel ok. Samo zakaj bi toliko moških to sploh pritegnilo. Eden je lepo napisal, da to moškim sploh ni. Tako da ja.

Ziher. F Roftah jih je fuł.
Pa pet atrok, cevu pa kadaj asrana jo bo pa mau prtegnu.

Gatantiram, da bodo prakticirale vsaj anilingus in penetracijo anusa s prsti.
Vsaj.

A ti to resno, da ti je danka bolj všeč od pič*e??? In raje ga tiščiš v danko kot v pič*o??? A so imele vse, ki si jih do sedaj je.bal, raztegnjeno kot vreča ali zakaj so se ti pič*e tako zamerile, da sanjaš samo o ritih?

Lejte, veliko moških enostavno ne upa povedat po resnici. In to je – da ste spodaj ženske enostavno preveč ohlapne. Čisto drugače je pri mladi frači, ki ima tesno in ozko kot pa pri ženski, ki je rodila 2, 3 otroke, ali bog ne daj celo več!!! A veste, kakšna je ona spodaj? Tam še obcestni steber ne bi nič čutil in bi se izgubil, kaj šele en običajen penis običajnih mer! Moški imamo radi občutke trenja spodaj, ne pa kot da brodimo v škafu tople kaše.

Zavedam se, da se to moje pisanje precej nesramno sliši, ampak tako pač je. Moški smo večinoma vljudni in nočemo prizadeti ženske, sploh, če gre za ženo (soprogo). Obstajajo pa tudi mlade, ki imajo ful široke, kaj jaz vem, zakaj, mogoče zato, ker je šel že cel vlak preko njih… Pri takih imam tudi jaz raje analo.

Pa preden me kdo začne zmerjati s pedrom – mi niti na misel ne pridejo moški, ker se mi že misel na dva dedca skupaj upira.

Ok lohka da je pri nekaterih moški tudi to, samo pri toliko moških. Jaz jih imam 28 in še nisem rodila nikoli. Ne, s tem ko sem bila jaz se mi zdi da mu pač tako to je in ga vzburja pač.

Obstajajo pa tudi mlade, ki imajo ful široke, kaj jaz vem, zakaj, mogoče zato, ker je šel že cel vlak preko njih..- Hehehhe tejli izjavi sem se pa res nasmejala, mogoče. Mogoče so pa nasploh tako sproščene in je zato tako razširjeno vse, nikoli se ne ve. Glavno, analno zelo boli in mi zato ni do tega. Možno, pa da zato moški hočejo eni analno, kot si rekel, aja zato, ker ne veš koliko jih je šlo kaj notri že v njo am ne vem ej. Hvala pa za tvoj prispevek.

Tudi jaz te ne razumem, ti to resno da ti je to bolš kot je ena zgoraj že vprašala?

Problematicnih,motenih…samo enkrat samkrat bi izrazil zeljo bi letel v loopingu skozi zaprto okno. Golazen cloveska. Naj se med sabo pikajo pederajski,zenske pa naj prepustijo normalnim.

Tako. To je vse kar je potrebno povedati na to temo. Velika pika na koncu. 😉
Nevem zakaj bi kdorkoli rajsi ril po blatu kot pa se vozil po lepi gladki avtocesti. Skregano z vso zdravo pametjo.

Ja, lepe gladke ceste so zakon. 🙂

Tako se strinjam s tabo detektor tako zvani imenovani 🙂

Tako. To je vse kar je potrebno povedati na to temo. Velika pika na koncu. 😉
Nevem zakaj bi kdorkoli rajsi ril po blatu kot pa se vozil po lepi gladki avtocesti. Skregano z vso zdravo pametjo.

Ja, lepe gladke ceste so zakon. 🙂
[/quote]
Zakaj bi že nekdo rajši po blatu ril ane heheheh je res 🙂

Vidim da je nekatere moj komentar zelo zmotu kaj ni jasno pri tem, da mi je analno res zakon?
Sem napisu da rad spredi in uzadi, ampak boljši mi je analc, boljši filing, ko ga dajaš v rito.
In verjemite, kakor se tuki zdaj neki nekatere ženske delate fine da vam to ne paše oziroma ne marate tega, se najde veliko žensk, ki jim to paše.


Nobene ne poznam ki bi jim pasalo pa sem o tem z velikimi govorila o tem ko načnemo temo. Kaj se ti delaš finega. Če tebi paše zdaj govoriš da mnogim ženskam paše. Zase govori, ok? Če ti reče ena da ji ni ji ni, ok? kaj tolčeš prazno slamo pm…

Jaz tega ne prakticiram. Sem mu(možu) že takoj na začetku povedala kaj delam in kaj ne delam pri seksu. Vzemi ali pusti. Če ima dec raje riti naj si najde dedca. Tako. Paše ne paše – voz.


Nobene ne poznam ki bi jim pasalo pa sem o tem z velikimi govorila o tem ko načnemo temo. Kaj se ti delaš finega. Če tebi paše zdaj govoriš da mnogim ženskam paše. Zase govori, ok? Če ti reče ena da ji ni ji ni, ok? kaj tolčeš prazno slamo pm…
[/quote]

Ne tolčem prazne slame, ker ta slama je polna. Do zdaj kero sem mel sem vedno vprašu če ji okej da jo tudi analno pa ni blo kompliceranja. Nobene ne silim v to tako da ti zase govor da te noben noče odzadi.

Kaj se delaš fino neki, saj zato pa se vpraša. Če pač ženska reče ne je potem ne. Vprašat ni greh.
Moški pa tud še ni gay če mu je všeč analc.
Ne razumete nekateri nič. Pol se pa nažigite eno in isto tko ko da smo v pamtiveku. Saj ni čudno da zakoni propadajo če pa ste ženske mahnjene samo na en in isti položaj pol pa moški krivi.
Pri meni je za take ženske obvoz.

Cist mozno, da jim pase. Ko ne bodo vec mogle zadrzevat blata in ko bodo staknile kako spb se na anusu, se bodo pa po glavi tolkle pri proktologu. Verjemi ali ne, anus ni za seksat. Za srat je.

Saj če malo pomislimo je nekako logično ja hehehehe 🙂
[/quote]

da imaš preveliko pi zdo in te je hotu v rito nabrisat. Tega si pa ne boš priznala.

Mogoče si ga pa ti prevečkrat v ritko tiščal in se ti je ogulil, a veš.

Kako so ženske potem včasih rodile po deset in več otrok, če tip že po dveh, treh porodih ni skoraj ničesar več čutil? Hm.

Ob takih komentarjih, kot je tvoj, mi največkrat pade na misel: tale je pa že dolgo na suhem in teoretizira pa fantazira.

Dolgo nazaj sem dost hodil na kur ve in sem jih za doplačilo zadaj. Imel sem fetiš, bil sem mlad in neumen. Imam 19.5 venti batino in to je trpljenje za ženske, itak ližeš, ji rajcaš in si stisneš pol tube lubrikanta. Nabijal sem kot tele za dodatnih 10€, jokale so mi na postli in to ne ena. Zarinite si takšno kumaro v rit pa da vas vidim korenjake kolk paše. Odkar imam resno in otroke tega ne prakticiram več, ker ne privoščim tega ženskam ne grobo ne nežno. Rit je za sranje.

Meni je pa vedno pasalo v ritko. Prvič je bilo res nerodno, potem mi je bilo pa noro všeč, sploh če sem se sama zraven s prstki po ščegiju. Tudi med navadnim seksom, ko sem bila zgoraj, sem velikokrat dobila prst v rit. Pa se ni še nič pokvarilo.

Jah, moj dragi ljubi analca, ful palice na ritko, mi ji liže, tudi jaz njemu.

Sem vesela da sem končno našla enega sproščenega tipa, ki mu ni nič na meni ogabno, Oz. Se lahko z mano povsod sprosti.

S prvim… Ni niti slišat želel o analcu, čeprav sva bila oba tam nekje 18+ in sem jaz dala pubudo, sem bila pač radovedna…

Potem drugi je končno ugodil moji želji, čeprav se mi zdi bolj zaradi mene, kot da bi v tem užival.

S tazadnjim mi je super, glede seksa super sproščen, nič mu ni težko, ogabno, nimava nekih tabujev, probala sva anal plug, lepo počasi, potrpežljivo. Res, ko gledam kaki odnos imate eni do seksa sem presrečna, da sem z njim 🙂


Pravilno te podpiram pri tem.

New Report

Close