Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Je kakšna ženska imela že kdaj moškega, ki je hotel skos analni seks?

Je kakšna ženska imela že kdaj moškega, ki je hotel skos analni seks?


Tale komentar me je pa res nasmejal. Ane no, zakaj bi privoščil da to nekoga boli o bejž no. Saj tudi je za jokati, tam je za blato ne pa to no.

[img]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/db/Erotic_scenes_Louvre_G13_n4.jpg/1024px-Erotic_scenes_Louvre_G13_n4.jpg[/img]

Vsaj 2 tisoč let kasneje in še vedno v vukojebini od Slovenije, ljudje le 1/3 vtičnic za seks najdejo.

Podvprašaj: Če z ženo ne seksate analno, niti vam ne izvaja felacije (itak za kunilingus in analingus niste še slišali) ali je potem varanje, če jo lepo v rit našpona poštar?
Serviser pa zniža tarifo za felacijo, do katere vam itak ni?

In če izvaja še šefu en lep Hand-job.. ki vam ne diši, saj seksate zgolj pravilno – misijonarsko.. je to sploh prevara?

De omnibus disputandum..

To si pa super zadel. A si samski :)?

Ogabno no

1x probala in res boli

tableto proti bolečinam ???

zakaj se tako sprenevedate glede anale ? Do sedaj so vedno dale ženske pobudo da jo kresnem v rit, da jim to blazno paše. Tudi vašim partnerkam paše , samo imam občutek da jim je to nerodno priznati. Ne vem , mogoče se motim , samo moje izkušnje mi pravijo drugače. Res imam delo s strankami ki jim skušam izpolnit vse neuresničene želje.Pravijo da je orgazem venzemaljski.
Nije teško što še mora 🙂

Anus nadzira dvojni set mišic zapiralk. Eno zavestno nadzorujemo, drugo ne.

Zato za analni seks ne velja, da se ljudje kar naskočijo, temveč malenkost počakajo, da se krč umiri. Potem ni nobene bolečine.

Če ste kaj potovali po arabskem svetu (pa tudi drugje) vam je že znano (če ne drugega vsaj Popayu?), da le te “dajo” zgolj analno.. ker si ne želijo uničiti junferja.. da se lahko spodobno poročijo.

Tudi sicer na domačih tleh, so bile vse ženske, s katerimi sem bil iniciatorke. Tudi orgazmirale so nekater na ta način.. je bil pa “Zadnji Tango v Parizu” eno glavnih gonil domišljije.. pa puter tudi 🙂

In ja, ne pozabite na mazivo, mišica zapiralka gor ali dol.

Za bolj snažne pa še kakšna enema prej.. za ogrevanje.

De omnibus disputandum..

Vprašanje za tiste, ki vam je analno tak tabu. A niste nikoli sami si dali prsta v anus ali pa si vstavili zdravilo- svečko? Vam nikoli niso v bolnici naredili klistirja? Vem, da ni primerjave, ampak najbolje je sam probat pa vidiš, kako stvari funkcionirajo. Saj ne gre za nič drugega kot normalen del telesa.

Ne razumeš, njihova zadnjična odprtina je narejan samo za v eno smer. Enosmerna! Tako, da.. če na zabavi naliti pomotoma dildo pogoltnejo, ga bodo brez bolečine in težav, sprevili ven. V kontra pa same muke in težave.
Če hodijo na WC (dvomim, ker niso polni sranja, tak kot ostali), je pa lepo tekoča ali pa tanka kot spaget izgledajoči fuel dumping.

De omnibus disputandum..

Ko sem prvič seksala mi je rekel da me je ponesreči v rit.. mislite da me je res ponesreči al je to samo tako rekel in mi je hoteu? Zjokala sem se od bolečine

New Report

Close