Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je katera jemala od Malince kolagen?

Je katera jemala od Malince kolagen?

Imam že veliko njihovih izdelkov, ampak za dopolnila se pa že nisem čisto odločila. Ima katera izkušnje?

Sem ga imela nekaj časa, ampak nisem zares opazila nobene razlike. Škoda, ker mi je njihov B kompleks zelo všeč. Zdaj sem na Procollagenu in mi je veliko boljši. Se mi zdi, da tudi pri ‘naravnih’ znamkah kot je Malinca včasih pač naletiš na nekaj, kar ti ne ustreza.

A si kaj mlajša? Kee ina glih ni vir mladistu, japitala pa ja s snaho. Kot elikstir.

Nategunska varianta, zelo precenjena.

brezveze, denar vržen stran. nekaj časa jemala, popolnoma brez učinka.

Malinca pa naravna? A babe ne znate brat?? Našle so tržno nišo in ve jim plačujete!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno45431, 08.04.2024 ob 10:34

brezveze, denar vržen stran. nekaj časa jemala, popolnoma brez učinka.

 

Od Malince sem vzela ravno kolagen in še eno stvar. Po dokaj dolgem jemenju ( in konkretnem keširanju), ni bilo nikakršnega efekta. Sedaj “raziskujem” kje, kateri kolagen je najbolj primeren za sklepe, kosti. In da ni natega.

 

jaz jemljem medex kolagen (moj namen: koža) in meni je ok. vse izdelke, ki jih prodaja malinca, lahko najdete od drugih firm pol ceneje.

Aja, če iščeš za sklepe, mislim, da je boljši glukozamin.

Odgovor na objavo uporabnika
Brina388, 07.04.2024 ob 23:10

Imam že veliko njihovih izdelkov, ampak za dopolnila se pa že nisem čisto odločila. Ima katera izkušnje?

Sem jemala kar nekaj časa (zraven pa seveda tudi druge dodatke, ker sem želela vse sprobati) in po skoraj pol leta ni bilo sprememb. Raje kupi od Procollagena, je vreden vsakega centa.

Totalno razocarana nad Malinco. Precenjen cheap shit.

a to je od luxfactorja.. a ga prodajajo v drogerijah ali samo preko spleta? hvala.

Odgovor na objavo uporabnika
podobno, 08.04.2024 ob 11:09

 

Od Malince sem vzela ravno kolagen in še eno stvar. Po dokaj dolgem jemenju ( in konkretnem keširanju), ni bilo nikakršnega efekta. Sedaj “raziskujem” kje, kateri kolagen je najbolj primeren za sklepe, kosti. In da ni natega.

 

Probaj od Gingerorange. Meni je super

Odgovor na objavo uporabnika
procollagen, 14.04.2024 ob 22:00

a to je od luxfactorja.. a ga prodajajo v drogerijah ali samo preko spleta? hvala.

Ja, od Lux Factorja je. Jaz ga naročam na njihovi spletni strani, tako da nisem sigurna, če se ga še kje najde.

Stran metanje denarija.

Odgovor na objavo uporabnika
Palpal, 21.04.2024 ob 22:01

Ja, od Lux Factorja je. Jaz ga naročam na njihovi spletni strani, tako da nisem sigurna, če se ga še kje najde.

Koliko časa ga je treba jemati, da opaziš kakšno razliko? Ga imam namreč že nekaj časa nagledanega, ampak nočem potem eno leto v prazno jemati, da bo karkoli drugače…

Odgovor na objavo uporabnika
Kimmi, 28.04.2024 ob 21:12

Koliko časa ga je treba jemati, da opaziš kakšno razliko? Ga imam namreč že nekaj časa nagledanega, ampak nočem potem eno leto v prazno jemati, da bo karkoli drugače…

 

Po slabih 3 tednih nobene razlike. Bom jemala še kak teden , dva.

 

Čisto odvisno od razloga zaradi katerega bi sploh jemala kolagen? Če se ti gre za sklepe raje poskusi od Swiss Gamsa, ne pa te, ki so za kožo in lase.

Kolagenski dodatki kar nekaj časa rabijo, da začnejo res pravilno učinkovati. Za Procollagen v navodilih piše, da ga je treba jemati 5-6 tednov.

V oddaji Koda so prav lepo razložili, da je point samo v marketingu, noter dajejo odpadne materiale od mesnic, večinoma pa to dopolnilo povzroča prebavne težave, ne takoj, a po nekem času…da je bolje žolca, želatina, pečena ribja koža…

New Report

Close