Najdi forum

Je kdo

tle gor…..glih mal za poklepetat….???

Da spravim….recimo…črne misli pod pokrov….in mi nazaj sonček v srček prisije….

:))

The best in life is free

evo mene ! Tuki sem, kar povej, pa bova kakšno rekli!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Sm jst tudi tle;-))))

ma dej ti meni kaj lepega povej…..

The best in life is free

Cmoka

no…pa še ti mi kaj lepega povej….k meni danes ne gre glih ne vem kolk za govort….ma upam, da me pripravite do tega….

:))

The best in life is free

Fant moj zlati!!!

Lubčka…..reci mi kaj lepega dej…

The best in life is free

DA SI MOJA

Lepega? Ej, danes sem taka zjutraj vstala, da nisem bila prepričana, ali sanjam, ali je resnica. Ko sem se pogledala v ogledalo, sem najprej zarjula kot lačen lev: iz ogledala me je gledalo nekaj, kar meni še zdaleč ni bilo podobno! Frizura, kot bi s šraufncigerjem pošlatala v štekdozo, oči napleskane do sredi lic, fris zabuhel, kot bi si odstranjevala cvetoče mozolje ali starostne pege, skratka… to nisem bila jaz. In tudi zdaj še nisem, ker imam krilo, ki ga imam za doma, “ta vsedne”, ker sem bila zjutraj tolk zmedena nad svojim izgledom, da se mi je ritem pokvaril. No, krilo je domače, še dobro, da včeraj nismo krvavic delali! Potem imam čevlje, ki nimajo pete, da sem kot iz ravbar komande zletela tukile u to hišo.

Najboljše od vsega je, da me mladina tukile nima časti ogledovati in opazovati, ker so šli na eno izobražvanje. Še hvala bogu, kajti danes sem pa kukar ena teta Pehta ??? Full dobro, ane, samo še slamnik mi manjka. In ko bom v reinkarnacijo zašla (tole tukile … internetno), bom ziher Teta Pehta! (Če me slučajno kdo ne prehiti… sicer se bo pa tole ziher pogruntal, ane!).

Je blo do zdej v redu? Ajd, srce, nasloni glavico na moje rame, jaz pa te pobožam po tvojih lepih svetlih dolgih laskah, pa nič ne bova razpravjali pa razmišljali, bova samo druga z drugo za ene par minut, ane! Pol pa naprej.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Povej ji, SEba, da si jo glih tolk pogrešal, kot ona tebe in kot jaz tebe in kot ti … regrat !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hahahahahha PRIZNAM

””””””””;..stelci..????…a ni danes cudovit dan..?!?!?!!..
;;;;;;;;;;;soncek…… ravno prav toplo….mir….kot da bo vsak cas tu tiisti praznicni cas…….
in zopet bomo prestevali okraske na smrekici…darila pod njo,katera so neizmerno veselje otrok….se radostili prijateljev..
….ali zgolj prestevali zvezdice….morda tiste drobne iskrice v srcu….
pomembno je samo da nekaj v srcu zazari……..

”’


‘;
;;
…..lep dan se naprej…vsem skupaj….se beremo zopet zvecer ko pridem pred taveliko
mas’in

o……
cm’o
‘k

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Tle pa ni sončka…..res ne…oblačno je…in zgleda da bo vsak čas dežek…

vseeno pa hvala za vse lepe napisane besede…

***

The best in life is free

iii kolk lepo…:)))

hvala Mariči…

A si še tle?

The best in life is free

***

cmoka

The best in life is free

Tud tle ni sonca, ma nč hudga, glavno de je petek!
In veš kaj Stelči, tako kot pravi Tornado, važne so tiste drobne iskrice v srcu – skrbi zanje in ne pusti, da ti kdaj ugasnejo!!!

Vsem lep vikend in se beremo v ponedeljek, ko spet pridem pred tole veliko mašino;-)))))))

vse berem….khmmmm

leta letijo - iščem stevardeso.....

je prostora še za enoo glavico…khmmmm

leta letijo - iščem stevardeso.....

do takrat?

leta letijo - iščem stevardeso.....

….”firbec za nebesa sparaj”……………. :)))))))))

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

New Report

Close