Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je kdo poslušal radio….

Je kdo poslušal radio….

Na katerem je bil večerni gost naš šefe..heheh najprej je pozdravil našo gmajno..jep…Verjeliali ne…zelo lepo….No omenil jo je kar nekajkrat tako da…….evo le s kom se lahko ponaša naokoli,kot seveda z nami….jep! Gmajna je zakon…
Primož je zakon!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Žal nisem uspela poslušati…nisem bila doma… pa tudi lovimo ne tega programa..

Sem pa izgleda zamudila nekaj lepega.

Torej Primožu hvala, da se je spomnil na nas he he….

Tebi muca pa veliko sreče v ljubezni.

Pa menda ne z Pr….. ups…saj se ne upam napisati…he he…

… povej , v koga si zaljubljena :))))

Nikita bi si delila murnčka s tabo ( če bi bil on za to , seveda )
p.s. muca , tvoj poštni predal je zvrhan , ne gre več noter ….

…mmm ne smem povedat! Oj Nikitka…..lepo da te berem….:))))

Heheh Murnček,murnček..mam občutek da je danes nekej žalosten oz.jezen name!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani ni n’č poslušu, ker ni mel cajta.. beri, je spal :((((( No, verjamem, da je bla odaja zanimiva. Primož hvala, ker smo lahko tukaj :)))

Lep dan in… ob drugi priložnosti…. nasvidenje 🙂

Jajaj Primož je celo rekel,da nas mora nekam peljat,ven nas gmajnarje seveda..pa če se ne motim je nekaj adama omenjal…)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hmmm muca, murenček nič jezen oziroma žalosten nate….

Me pa res tudi mene zanima, ja u koga prmejtrikratnaokol si pa ti zaljubljena spet, dej namigni hehehe :)))

lahko da se bom pa delil na več delov :))))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

murni , a ne bi bil ti raje moj ?

yap , gmajno na pir :))

hehehe a v najem al na posojo, al odkup al za obup :))))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

hm , sem se premislila . Ne smem si te sposodit , niti te najet..ojej

bom kar povedala…sem dobila strogi opomin !

heheheh ojej hehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ne upam povedat..itak pa a si vidu kolk bi te jih rado imelo..jest nimam šans!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hmm sej tudi nisem na posodo, niti v najem, sem pa na poskusni dobi :))))

Pa pripravniško mislem da sem že skoz dal hihihihi sam ne vem če naujo šef druzga zaposlil :))))) Pa no ma sej tko slabo pa tud ne delam oštrigeca…

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

hehe kdor je prvi ni zadnji, tale ITAQ je pa tko al tko….

Dej muca povej nam koga tvoje lepe očke gledajo najlepše….

pa sam z repkom pomahej :))))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Mende u ljubezen al tko neki..

New Report

Close