Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je kdo tu…

Je kdo tu…

Še malo imam želje po klepetu predno odrinem…je kdo tu???
Ali pa vas je moj prijatelj sonček, ki me danes nadomešča;))…in že sveti spravil kam drugam???

Hallooooooo, kje steeeee??? Cmoka vsem, na lička seveda!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem bil tu!
Sp

Kaj to pomeni, da ti zaželim lep dan in greš tja nazaj, ali boš malo tu z menoj???Tale ljubica te je pa razkurila do konca, kaj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Niti ne!Veš Sonči,jaz sem ponavadi ob ženskah ,ki mi kaj pomenijo,le žalosten ali pa razočaran,če pa so to sodelavke ali kar tako,takrat sem pa jezen.
Sp

Ja vsak po svoje sprejema takšne občutke…ne pusti se, ni vredno zaradi ene ljubice biti žalosten, veš to…pa si prepričan, da se ne motiš in si po nepotrebnem zalosten zaradi nje???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Si nisem še prišel na čisto,rabim še malo časa,pa ona najbrž tudi…
Sp

Ali ni tole vse skupaj brez veze, se sekirati za nekaj…namesto da bi se imela vidva z ljubico lepo in uživala…saj zato naj bi bile ljubice, ali ne???
Da ti popstrijo dan, polepšajo življenje,izpolnijo želje…ne vem, mislim da se moški zaradi tega odločate zanje…..in zato se je brez veze sekirati zaradi ene ljubice, dobiš novo pa je…ali pa je ta nekaj posebnega in ne bo tako vse lahko kot si mislil, je zahtevna kaj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ta je tista in to hočem imeti!Edino,kaj vem,mogoče so bila pa moja pričakovanja večja,saj ne vem.Je šele moja prva ljubica po 20 letih zakona.Pa se verjetno tudi jaz ne znam še obnašati,pa ona najbrž tudi ne..
Sp

U kaksno temo sva užgala…mora biti pa res nekaj posebnega, da te je tako začarala…upoštevaj moj nasvet, pusti času čas, do takrat pa jo sprejmi takšno kot je, sigurno te ima rada, saj je tvoja ljubica ne???

Hitim dol, nekaj me še čaka predno odrinem uživat…Dragi sprevržko uživaj in ne misli tako žalostno glede ljubice, glej na vse lepše in bo kar bo, naj ti bo lepo…drugace pa imas nas tule in ti bomo nastavili ramo za jokanje ali pa se smejali s teboj… pa-pa;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja in tako gredo vse!
Milijon razlogov lahko žensko bitje našteje,če česa ne mara ali noče.Moški samo enega,največ dva….:-(((
Uživaj Sonči,uživaj današnji dan,jaz ga bom tudi poizkušal zvečer na Gorenjskem.
Sp

Sem se se malo vrnila nazaj, ker cutim, da si prevec žalosten, si še tu???
Ja ženske razumeti je res težko, še huje pa je razumeti moške, in to je to…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem prišel nazaj,ma ko si ti že šla…
Sp

Lumpa grda, zdaj pa žalost razpredata ali kaj?! Pa brez tretjega mušketirja?! Grdavža……
Če se smejimo, se smejmo skupaj, če pa bomo jokali, pa jokajmo skupaj, prav?!

Cmoka obema.

Eh,tudi take sorte dnevi pridejo moja lepotička!
Sp

poznam kot ti…:-(
Pa vseeno, življenje mora iti naprej, ne?!

Absolutno!

vidiš?! Pa pogledam z obeh strani, se ozrem v sonce in si rečem, saj bo minilo……… pa vedno mine, tudi tebe bo!

Cmoka, pa popravi že enkrat voljo………zdaj boš pa počasi itak moral iti do kopalnice, se popedenati, pa pinceto v roko in popipati tistih par neobritih rus…………:-))))

Ne ne bom!Ker sem se stuširal po tistem,ko me je prijateljica ostrigla.
🙂
Sp

Prav, tvoja stvar…:-)) Čeprav bi pa jaz najraje vzela pinceto in te popipala…:-)))
A – a prijateljica te je strigla?! No, drugič lahko prideš k meni, sem že navajena takšnih frizurc, moji dečki zaupajo mojim rokam…… in seveda, mašinci……..brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr…:-)))

Hja, jaz pa bom sedaj pa počasi morala iti, moja dečka me čakata, gremo na sprehod…. upam, da boš slabo voljo pustil doma, vzami plesne čeveljčke, pa ženo pod roko in na pot.
Pa še en majčken nasvet: dečko, ajde, o’ladiiiiiiii………….:-))))))))

Prijateljica!
Let’s go crazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hvala za družbo in tudi vi se lepo imejte!
Sp

še prej pa mail preveri…….enih par pametnih nasvetov boš našel….:-))))

Tvoja svetovalka.
:-)))

New Report

Close