Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je ločitvena zabava moderna?

Je ločitvena zabava moderna?

Žena mi je nataknila roge, potem je vložila ločitvene papirje, pobrala mi je pol premoženja, zdaj ko je ločitev uradna, pa organizira še ločitveno zabavo.  Hvali se, da mora dobro zaliti najino ločitev, ker zakon je bil eno samo trpljenje. Počutim se izigranega. Vedno se mi je zdelo, da je najin zakon dober in temelji na zaupanju. Dokler me ni odkrito začela varati sva bila vzgleden par. Ob poroki sem pol premoženja napisal nanjo, čeravno sem si vse ustvaril preden sem spoznal njo. Od kar mi je priznala prevaro, kar tako, kot je lahko jasen dan, in od takret je ona popolnoma druga ženska. Je lahko, da gre za kakšno bolezen iz spektra osebnostnih motenj? Omogočil sem ji lepo življenje, samo bil zanjo predolgočasen, sedaj ko je dobila premoženje, se me je odkrižala, dela z mojim denarjem žurko. Sem zmeden, ker še ne razumem vsega skupaj. Bil sem neumen in slep, samo zadaj je prepozno. Ženske so kače.

 

 

denar si boš zaslužil nazaj, raje gledaj naprej, da si najdeš tako, ki je na tvojem nivoju in ne haklaj preračunljivk.

Najboljše, kar lahko narediš, je, da jo totalno izbrišeš iz spomina. Drugače si idiot, če ji boš dal še čast, da razmišljaš o njej.

Podji dalje, izobražuj se, beri, razvija svoj mozak in osebnost, ne bodi fejk in sloni k pristnim zadevam.

Njo bo že našla šiba, ampak ti se s tem ne smeš ukvarjat.

Najdi si neko pametno lepotico, ki ne bo zakompleksana kot je ta. Glede na to, da se hvali s takimi stvarmi, je ničla od osebnosti..ena čista praznina. Bodi hvaležen, da je šla.

Odgovor na objavo uporabnika
naaaategnjeniločenec, 26.04.2024 ob 11:00

Žena mi je nataknila roge, potem je vložila ločitvene papirje, pobrala mi je pol premoženja, zdaj ko je ločitev uradna, pa organizira še ločitveno zabavo.  Hvali se, da mora dobro zaliti najino ločitev, ker zakon je bil eno samo trpljenje. Počutim se izigranega. Vedno se mi je zdelo, da je najin zakon dober in temelji na zaupanju. Dokler me ni odkrito začela varati sva bila vzgleden par. Ob poroki sem pol premoženja napisal nanjo, čeravno sem si vse ustvaril preden sem spoznal njo. Od kar mi je priznala prevaro, kar tako, kot je lahko jasen dan, in od takret je ona popolnoma druga ženska. Je lahko, da gre za kakšno bolezen iz spektra osebnostnih motenj? Omogočil sem ji lepo življenje, samo bil zanjo predolgočasen, sedaj ko je dobila premoženje, se me je odkrižala, dela z mojim denarjem žurko. Sem zmeden, ker še ne razumem vsega skupaj. Bil sem neumen in slep, samo zadaj je prepozno. Ženske so kače.

 

 

Sicer ni moje področje, ki bi ga zagovarjal, ampak obstajajo pravne zadeve, ki bi lahko omejile premoženje, ki ti ga naj bi žena pobrala in sicer zato, ker je varala.  Namreč  žena je kršila zakonske dolžnosti s svojim vedenjem, in bi lahko to vplivalo na razdelitev premoženja med obema strankama.

ja, baje je res, kot pravi darvin – se da tu kaj razrešit. Ampak mora najt dokaze, da ga je varala.

petkov pljuvalnik čez ženske je odprl svoja vrata. Tale še za plastično ančko nima.

Res da je petek, ampak a je preveč si želeti samo ene normalne teme tlele gor?

 

Hej, povabim te na pijačo, pa malo poklepetava, preženeva kak siv oblak ali pa tak zašinfava bivše, da bo še štiri dni dež. 😉

 

Ja, res je, ne bom rekla, da je večina, čeprav tako mislim, ampak zelo veliko žensk je preračunljivk. V moškega se zaljubijo ( ali pa ne) glede na avto, ki ga vozijo, na mesečne prejemke, če ima (uspešno) podjetje, še toliko boljše, šele potem pride na vrsto zunanji videz, izobrazba, inteligenca in kompatibilnost so pa itak daleč zadaj.

Ampak v veliki meri ste si krivi sami moški, ker vi v večini gledate, da ima ženska dobro postavo, predvsem noge in prsi, da je čim bolj umetna, kot npr pobarvani lasje, danes tudi podaljški oz. karkoli si že vpletajo v svoje lase, čimveč make upa, račje ustnice, razni drugi kirurški popravki.. briga vas za poštene, izobražene, naravne in enostavne ženske, ki se v resnici zaljubijo v vas. Pač privlačite eni druge.

Res je, da je npr na tem forumu veliko izmišljenega teksta ampak to, kar sem napisala zgoraj, se redno bere tudi tu. Drugače pa sem si takšno mnenje ustvarila skozi leta v opazovanju in poslušanju okolice. In ne govorim iz lastnih izkušenj, ne danes ne na srečo nikoli, sem dolga leta srečno poročena z zadnjim normalnim (čudovitim) človekom na tem planetu.

Poslji je zaboj kvalitetne penine in cestitko : Skupaj z vami se veselim veselega dogodka. Vse dobro <3

Hah, jaz sem dala za polovico hise in prenove, pa noce name napisat 1/4 hise

Mislim, da od telih dveh ni nobeden pravi zate, ker če bi bil se ne bi sprašavala in kalkulirala.

jaz sem bila pijana 5 dni skupaj, ko sem se končno losala moža.

Očitno se je nekdo rešil pijanke.

New Report

Close