Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Je pogled…

Je pogled…

…v oči res dovolj da me prevzame,da se stopim in zlijem stokom,naj me odnese…… JE JA!!! Ampak jaz hočem več!!! Sem prezahtevna???

nadaljuj…

Recimo da skrijem pogled,delam se,da nevem,da ne čutim,ozračja nabitega s sexualno energijo…..zakaj bi bilo vedno,tako na izi…..naj naredi kaj konkretnega…….mhmmmmmmm

ja in zdej boš pa rekel,babe zaj….

ne , ne bom zakaj, tako kot moški si seveda tudi ženske želite biti zaželjene s strani svojega moškega, da vzbudi poželjenje v vas

upsssssssss…..samo to?

preskromna, po moje. jst na poglede sploh ne trzam : )

Nisi.

a sem ti že rekel da me še enkrat poglej?

gledam, gledam pa nič

ne more videti kdor gleda z očmi alenka, poglej z srcem

s srcem v tvoje oči? boš moral bliže pridet : )

whwn I miss you, I **** close my eyes an I am with you- al je ta pesem preveč osladna zate

mal patetična pa res ja : )

ampak meni je pa res všeč, dobim kar solzne uči- kaj čem , me spominja na nekoga-

je to dobro al slabo?

zdaj ne več, včasih pa ni bilo tako fajn

verjamem ja. mene tudi en komad spominja na prijatelja, ki mi je bil kot starejši brat. ker sem mu non stop v njegovi diani težila nej ga da. ta frend je že 10 let mrtev.

od začetka ga tudi slišat nisem smela, zdaj mi je pa fajn. na lepe stvari me spomni. in sem vesela da sem ga imela priliko spoznat, njega in komad : )

jap , slabe stvari se sčasoma pozabijo, ostanjo pa lepi trenutki, ki ti jih zbudi kaka taka malenkost- tud jaz sem se zdajle spomnil na dva prijatelja ki sta že mrtva eden 16 let, drugi pa 14, ne moreš verjet da je že tolk cajta minalo

hitro gre res. mi gremo prehitro.

pa kam za vraga se nam tako mudi? : )

kaj, češ kad moje uši čuju muziku na struju, kad moje srce bije u ritmu melodije…. čez 50 let ne bo nič več važno..kdo je skom, pa kako, pa a je bilo fajn, … čez 50 let bomo vsi enaki…ampak do takrta pa bomo še seksali

ja ma kaj pa

ja a ti ne boš več seksala?

več ne, manj pa tudi ne upam. pa ti?

he,he bereš mi misli- ja jaz tud upam da ostane isto

eto vidiš, to pomeni da je vse kot more bit.

fajn bodi, jst grem. sem na vrsti za kuhanje danes. : )

New Report

Close