Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je še kdo tu???

Je še kdo tu???

Pa niste že vsi poninali???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Očitno že vsi lepo ninate, lepo nocko, lepe sanje!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jaz sem tu… 😉

Mi,Sonček NIKOLI ne ninamo!!!!!
Tvoj sem!
D.

kaj ti si tudi dežuren nocoj? :)))

Ali sta se tukaj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ahoj SončeK še si tu.. si pozabilo name??? :((

Ne!Nisva se tukaj!Bi se pa rada kje drugje;-))
Ampak s..
Sp

Razbojnik nisem pozabila nate, kako, ves da si moj čebelček, kaj delas, si že priden???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Žalostna sem…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Imam občutek, da smo vsi nekaj žalostni… zakaj si žalostno sonce?? Saj nisi preveč si k srčku vzela kakšno stvar? Zdaj smo se v zadnjih časih tolk prelizali sladoledka, pa vsega, pa v kinotih bli, da je čas, da se mal zresnemo ob teh naših kavicah!!! Jaz pa sem že priden in šibam sedajle za par minutk… pa enga cmokca, da nebi bila žalostna :*

Saj sem bolj jezna…bo že bolje, ko se naninam…
Razbojniček, mislim, da je prav da se vsaj tukaj malo hecamo, si damo duška z našimi dialogi, saj veš, da je življenje vcasih še prevec resno in je lepo, da si lahko tukaj svobodno napolnimo baterije…

Okej jaz si jih že polnim: Čebelček, si kaj lizal danes…sladoledka in zebe me, kje siii??? Ja kava pa pride, ampak sedaj pa gremo vsi skupaj na kavo…….in pika!!!

Kje siiiii???Cmoka, ker si tako priden…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonček!Kaj je narobe?!
Sp

Evo mene nazauj, prmej dunej zunej, tako se govori ;)) tukaj se lahko vse.. jokamo, smejimo, sexamo,.. Kako pa si boš nafilala baterije ;))

je že slo, sem ze jezna in to je okej…se ne ninas, si kaj moj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nekaj mi zašepetaj, in bo takoj lepše…cutis to, pa kaksno lepo glasbo poslusaj, ki te , naju zadane…pa cebelici daj en moj cmokec in to je to!!!;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja sem tvoj,pa z zelo mešanimi občutki?
A kdo slučajno našo punco zajebava Razbo?
A bo treba v akcijo?

Šepečem ti zdaj na uho… slišiš..

Glasba pa naj se vrti recimo od… kako se napiše… EnrQia Eglesias… I can be your hero… Slišiš?? Pa še enkrat enga CMOKA :* Bo vredu?

Ja hvala, res si pravi prijatelj, cmoka za hiter konec nocke…si kaj zaspan???
Ne morem ninati…bom se malo tu…bos z menoj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sprevržko, učitelj moj, nevem kaj se dogaja, kako stopiti v akcijo, ko pa ne veva??? Predlagaš kaj??

Ne klici sprevržka, saj ti je jasno kaj je njegova akcija, ne???;))

Midva pa raje poslusava glasbo…, cutis to??? In pazi, da ne boš zaninal, ker ti v mislih nekaj lepega sepetam, cutis???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Napad z desne strani!Prvo s težkim orožjem,potem pa pa s pehoto!
Drži se stara sablja!
Sp

bolj nezno prosim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaa, Marička na Brezjah pomagej, pa ti si nekaj na mojega učitelja jezna, al kaj?? Nina se mi pa še nič ne, tako da se nič ne boj, da ti pobegnem! No, zdajle grem za mičkeno stran, prec pridem…

Nič nisem jaz jezna na našega ucitelja, kje pa ga imam prav rada kot prijatelja, tebe čebelček pa tudi, kje siii, spet je hladno…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close