Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je to lahko konec ljubezni?

Je to lahko konec ljubezni?

Zadnjič smo imeli eno fino druženje. Nabralo se nas je kar nekaj parov. Malo smo pili, se veliko smejali in si zaupali svega i svašta. Obdelali smo tudi število spolnih partnerjev. Midva z mojim o tem nikoli zares nisva odpirala teme. Veva koliko bivših resnih sva imela in to je to. Tukaj pa smo govorili dejansko s kolikimi se je kdo dolčkal. Moja, cifra je precej višja od njegove, celo v celi družbi je bila med ta višjimi ciframi. Jaz se tega ne sramujem saj sem tudi zaradi tega taka kot sem. Sem spolno bitje in raziskovalka. Že kot frklja sem si obljubila, da bom toliko časa iskala, da bom našla tistega prfektnega. Ker mi je spolnost važna sem pač probavala, saj pohanca nam tudi ne paše vsak dan jest, a ne?

Od tistega večera je moj zelo distanciran in rezerviran do mene. Vse kar mi je rekel je, da si nikoli ne bi mislil, da me je lahko imel vsak in da enostavno tega ne more kar tako predelati. Meni je seveda grozno ampak saj je vedel, da ni dobil device. Hudo mi pa je, ker res mislim, da bi on lahko bil MR. Prfect. Je to možno, da je tako omejenega duha, da bo število mojih spolnih partnerjev v preteklosti, vplivalo na najino vezo oziroma celo razhod?

 

Lahko vpliva. Jaz sem taka kot tvoj. Meni spolnost pomeni nekaj svetega, nekaj kar jaz delim res samo takrat, ko ljubim z vsem srcem. Enako pričakujem od partnerja. Ena, dve, tri maksimalno. Da je nekaj poskusil,ok.. da pa mi ni nerodno se sprehajati po mestu, ga držati za roko in vedeti, da je položil vsako drugo, ki jo srečamo na poti. Meni bi se to uprlo do te mere, da bi premagalo ljubezen do te osebe. Med spolnim odnosom se dogaja en kup procesov in izmenjav tako energije kot tudi tekočin in na podlagi vseh pričevanj žensk, lastnih izkušnjah ter prebranih knjigah na to temo, sem prepričana, da ni tako nedolžno to menjavanje partnerjev in nas ravno zato empate prevzame ta šesti čut, da nekaj ni v redu. Z vsako npr žensko moški dobi tudi del njene energije in vseh njenih preteklih partnerjev. Poleg morebitnih spolnih bolezni seveda.. in to čutiš. Se ne sprostiš. Nikoli se ne bi mogla popolnoma predati nekomu, ki jih je zamenjal veliko. Gabil bi se mi. Jaz na to gledam tako, morda tvoj dragi ne. Kaj je prav in kaj ne ne vem, a to so moji občutki ob tej delikatni temi.

Ena, dve, tri maksimalno. Da je nekaj poskusil,ok.. 

 

Soft, sklepam, da govoriš o količini cifer iz katere je številka sestavljena.

Lahko poveš še kakšno literaturo s tega področja bereš?

 

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 08.08.2021 ob 00:34

Ena, dve, tri maksimalno. Da je nekaj poskusil,ok.. 

 

Soft, sklepam, da govoriš o količini cifer iz katere je številka sestavljena.

Lahko poveš še kakšno literaturo s tega področja bereš?

 

Ne, resno bi meni osebno (če bi imela možnost izbire) najbolj ustrezala oseba, ki ni imela več kot 3 spolne partnerice. Jaz sem za enega, pa s tem čim dlje po poti, kolikor se le da. Spoznavati vse kar se spoznati in naučiti da o tem, a z enim in edinim. Vse ostalo ni zame. Spoštujem drugačna mnenja, nisem zavrta, nisem omejena v razmišljanju niti to ne spada pod tradicijonalno vzgojo ali prepričanja, temveč izhaja iz moje duše. Tako mi ustreza in nikakor drugače. Zdaj to razumem in vem.

Knjig, člankov in izobraževanj je pa bilo toliko v zadnjih 20 letih… od vsake sem vzela delček, s katerim sem se najbolj poistovetila in sestavila povsem svojo sliko v glavi, ki odraža mene.

Ah ja… Treba pocas spat.

 

Ja… Res je. To je najvisja mozna intima. In to da si kar z vsakim intimen je zame malo tako… Ceneno. Uh evo sanse… A oseba pa… 😂…

Omejeno omejeno pravis…

No recmo da ti verjamem…

Ima vsaj malo casti in ponosa.

 

Izobraževanj? Kdo pa organizira takele reči?

Ženske. Za ženske. Pa ne direkt izobraževanje na to temo, ampak drugačna izobraževanja in delavnice, kjer se ženske povežejo s svojo ženstvenostjo skozi umetnost npr, spoznavajo svoje telo, naučijo tistega, kar mnoge nihče nikoli ni. O ženstveni energiji, povezovanju z drugimi ženskami, menstrualnem ciklusu, o negi telesa, pozitivni samopodobi itd itd… ženske zadeve pač. Verjetno imate tudi moški veliko tega, samo na drugačen način.

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 08.08.2021 ob 00:55

Izobraževanj? Kdo pa organizira takele reči?

Ma najdes na internetu tudi.. Al mora bit fizicno… Fizicno mas v kaki verski ustanovi…

Enkrat sem gledal nekaj ne vem kaj… Neki na to temo… Kazalo je za iran…

Prav na fakulteti so imeli predmet… Profesor je bil nek ki je zivel v ameriki… Je rekel 10 v srednji 10 na faksu… Zato amerika kot druzba propada… Ko je govoru 10 tam 10 tam… 😂 zenske so sam gledale…

 

Ma pes… Konj… Ološ..  2… 3… Možeee ti samo zajaši…

Se ne spite?

Odgovor na objavo uporabnika
Merin, 08.08.2021 ob 01:12

Se ne spite?

Ne, nekateri smo bolj večerni ljudje in raje dlje spimo zjutraj.

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 08.08.2021 ob 01:18

Ne, nekateri smo bolj večerni ljudje in raje dlje spimo zjutraj.

A zjutri nic ne ustajate?

 

“Konec” je sele zacetek.

Če bi partner imel zelo večje število kot jaz bi se mi uprlo ja, pa da bi to se razkril pred vso družbo, adijo vsa obcutja. Najboljse je, ce imata partnerja podobno stevilo preteklih partnerjev.

Imel je določeno predstavo o tebi, ki se mu je sedaj podrla. Pri sebi bo moral razmisliti ali si tudi ti zanj Ms. Perfect.

Do zdaj si mu bila super, ko je izvedel za del tvoje nič slabe preteklosti pa mu nisi več super?
Žal imaš nezrelega partnerja. Prej ko končata bolje bo zate.

Odgovor na objavo uporabnika
Nezrel partner, 08.08.2021 ob 02:39

Do zdaj si mu bila super, ko je izvedel za del tvoje nič slabe preteklosti pa mu nisi več super?
Žal imaš nezrelega partnerja. Prej ko končata bolje bo zate.

Seveda je sedaj partner kriv, ker je oženil največjo prostitutko v mestu…

Pardon, ni prostitutka; ta vsaj nekaj zasluži!

Pravi moški bi jo načevljal, pa naj se gre gonit najprej 🤔

heh, kater moški pa rad sliši od kao “svoje” ženske pred ostalimi, da je ta ženska imela več partnerjev kot on partneric. Moderni časi, emancipacija, demokracija gor ali dol…., to je za tipa, ko slišijo tudi drugi to število čista bruka..

Jst temu pravim, da eni ljudje nimajo ritma, kot v plesu, ko niso usklajeni koraki niti. telo Ko si s partnerjem moreš vedno pazit kaj govoriš ob njemu tako, se ob tebi počuti kot car, spoštovanje. To velja za moški in ženski spol…

Se spomnim, ko sem bil v družbi na pikniku z enim znanim športnikom, legendo za nas, ki smo celo življenje v športu, pred še pa še leti… Pa je njegova žena nekaj pokomentirala, on pa pred vsemi… dej tiho bot.. Ni bilo glih prijetno, nobenemu, kaj šele njej..

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 08.08.2021 ob 00:24

Lahko vpliva. Jaz sem taka kot tvoj. Meni spolnost pomeni nekaj svetega, nekaj kar jaz delim res samo takrat, ko ljubim z vsem srcem. Enako pričakujem od partnerja. Ena, dve, tri maksimalno. Da je nekaj poskusil,ok.. da pa mi ni nerodno se sprehajati po mestu, ga držati za roko in vedeti, da je položil vsako drugo, ki jo srečamo na poti. Meni bi se to uprlo do te mere, da bi premagalo ljubezen do te osebe. Med spolnim odnosom se dogaja en kup procesov in izmenjav tako energije kot tudi tekočin in na podlagi vseh pričevanj žensk, lastnih izkušnjah ter prebranih knjigah na to temo, sem prepričana, da ni tako nedolžno to menjavanje partnerjev in nas ravno zato empate prevzame ta šesti čut, da nekaj ni v redu. Z vsako npr žensko moški dobi tudi del njene energije in vseh njenih preteklih partnerjev. Poleg morebitnih spolnih bolezni seveda.. in to čutiš. Se ne sprostiš. Nikoli se ne bi mogla popolnoma predati nekomu, ki jih je zamenjal veliko. Gabil bi se mi. Jaz na to gledam tako, morda tvoj dragi ne. Kaj je prav in kaj ne ne vem, a to so moji občutki ob tej delikatni temi.

Se strinjam…

Kako naj ima zaupanje vanjo, če je pa šla čez njeno posteljo cela četa moških….

Odgovor na objavo uporabnika
marjan425, 08.08.2021 ob 09:55

Se strinjam…

Kako naj ima zaupanje vanjo, če je pa šla čez njeno posteljo cela četa moških….

Se pravi je izkušena in vsekakor v postelji ni bolj podobna kateremu od poznanih listavcev?

    Taka je samo za občasen seks!

Da pa si z njo v razmerju in imaš še otroke, TO PA ODPADE!!

Sklepam, da nisi bila ravno dekle na poziv, zato se mi zdi, če tipček ne more sprejeti tvoje zgodovine, je bolje če gresta narazen. To že ni mr prfect.

Odgovor na objavo uporabnika
Frogy, 08.08.2021 ob 11:13

Sklepam, da nisi bila ravno dekle na poziv, zato se mi zdi, če tipček ne more sprejeti tvoje zgodovine, je bolje če gresta narazen. To že ni mr prfect.

Kateri tip bi pa bil ponosen, da je poročen s kurbico….?

Saj niti po mestu ne moreata iti skupaj, da jo ne bi vsi oblajali. In potem, da ima taka otroke???                  MALO MORGEN!

Spet ta tema?

Ja. Mene bi motila trimestna cifra, ker to ze malo meji na obsedenost.

😳

Odgovor na objavo uporabnika
Replika541, 08.08.2021 ob 11:48

Spet ta tema?

Ja. Mene bi motila trimestna cifra, ker to ze malo meji na obsedenost.

😳

Zakaj bi te trimestno število motilo?

Postaviva se v hipotetično situacijo, da ima človek za seboj dvajset letno seksualno kariero, kar pomeni 7304 dni. Se pravi je za dosego številke sto partnerko zamenjal približno enkrat mesečno, iz česar lahko razberemo, da je bil zvest v povprečju nekaj več kot pet tednov. Ni slabo kaj?

Najbolj čudaško od vsega skupaj je to da se take zadeve pogovarjate na žurki.

Odgovor na objavo uporabnika
čudaško, 08.08.2021 ob 12:02

Najbolj čudaško od vsega skupaj je to da se take zadeve pogovarjate na žurki.

Pripravlja se teren oz predigra za orgijo.

New Report

Close