Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je to lahko konec ljubezni?

Je to lahko konec ljubezni?

Ja, s kolkimi pa si spala, da je tvojega na rit vrglo?

Mislim, da si mu zadala dva udarca, to da je stevilo zelo visoko in da je za to izvedela cela druzba pred njim. Zakaj si ne najdete za zivljenje  sebi podobne?

Jaz ne pogledam punce/ženske ki pravi da jih je imela več kot 2.

Če sem 3. lastnik avtomobila še gre, 4. pa že nebi bil rad …

Odgovor na objavo uporabnika
475757, 08.08.2021 ob 14:55

Jaz ne pogledam punce/ženske ki pravi da jih je imela več kot 2.

Če sem 3. lastnik avtomobila še gre, 4. pa že nebi bil rad …

Ni treba, ker itak nobena tebe ne pogleda 😂

Ti si povedala, veliko se jih zlaze, da so jih imele malo. Moski so bitja lepih in laznjivih besed, ki prihajajo iz zenskih ust in ne resnice, to bi pa lahko pri tvojih letih ze vedela. :))

Sploh pa na zuru o tem govorit je bedarija.

Zdaj ves za drugic ali se lazi in pri lazi vztrajaj do konca zivljenja ali pa ze na prvem zmenku povej, da si jih imela vec, tako ne bo nihce zgubljal casa in ne bo razocaran.

 

Nezrelost

Zgodovina pred zvezo je nepomembna !

 

Prostost. Prostost ne pa nezrelost.

Spet lupetate. In to verjetno same take razuzdane z nizkimi standardi.

 

Keremu “normalnemu” ne bo pomembno? Pa kje bo? Pa gdo bo? Halo no?

Kurbica si, ki zavijaš v celofan svojo preteklost.

Hahahaaaaa ej ta je dobra. Nebi “niti” jaz. Ce razumes to v narekovajih…

 

Kao Nezreli… Smesno. Tam so ble redaljke na tebi, ne ve se ker vse ološar te je… Ker je zamahnu z kuurcem te je mel… Valjala si se z svinjami in jst oz kak drug moski je nezrel ker noce/m tega. Hhh pateticno jadno in bedno. Ti si nezrela ker si to pocela pa se ne cenis se.

Zdej sm se spomnu ene scene iz prekrokane noci… Prvi del se mi zdi…

Kao zena od se mi zdi unga z ocali mu pravi… Ja bla sm s tem pa tem seksala sva ampak to ni varanje ker mu kao ni prslo v vno… Kao ni svrsil vanjo in zato to ni varanje. Mislim… No tako mi deluje to vase nezrel si.

A od pedofila al pa kaksnega podobnega preteklost tudi ni pomembna? Halo???

Ja bodi zdej na nizkemu standardu. Ostani na tome.

Odgovor na objavo uporabnika
ŽivaŽiva, 08.08.2021 ob 00:14

Zadnjič smo imeli eno fino druženje. Nabralo se nas je kar nekaj parov. Malo smo pili, se veliko smejali in si zaupali svega i svašta. Obdelali smo tudi število spolnih partnerjev. Midva z mojim o tem nikoli zares nisva odpirala teme. Veva koliko bivših resnih sva imela in to je to. Tukaj pa smo govorili dejansko s kolikimi se je kdo dolčkal. Moja, cifra je precej višja od njegove, celo v celi družbi je bila med ta višjimi ciframi. Jaz se tega ne sramujem saj sem tudi zaradi tega taka kot sem. Sem spolno bitje in raziskovalka. Že kot frklja sem si obljubila, da bom toliko časa iskala, da bom našla tistega prfektnega. Ker mi je spolnost važna sem pač probavala, saj pohanca nam tudi ne paše vsak dan jest, a ne?

Od tistega večera je moj zelo distanciran in rezerviran do mene. Vse kar mi je rekel je, da si nikoli ne bi mislil, da me je lahko imel vsak in da enostavno tega ne more kar tako predelati. Meni je seveda grozno ampak saj je vedel, da ni dobil device. Hudo mi pa je, ker res mislim, da bi on lahko bil MR. Prfect. Je to možno, da je tako omejenega duha, da bo število mojih spolnih partnerjev v preteklosti, vplivalo na najino vezo oziroma celo razhod?

 

 

fantje, dajte mi prosim razložiti, vi vse bi radi v postelji imeli super ljubimke, ki ve kako se stvarem streže, da dobro daje in strastno prejema. Lepo vas prosim, punca kateri si ti edini partner tega ne more dati, ne more. Treba je več različnih jedi skuhati, ne vse po receptu, je treba tudi malo eksperimentirati, in ko je kuharica večkrat pohvaljena od več različnih ljudi, takrat se reče, da je kuharica dobra. Meni so tudi všeč tipi, ki točno vedo kako in kaj, ne pa taki, ki jih je treba ša učiti na violino igrati. Mora točno vedeti kdaj se primene, nežno, kdaj malo bolj na trdo, in tako naprej. Jasno?

 

Moški, vi ste tudi ena hecna bitja, vi bi devico, ki se v postelji obnaša kot ku_ba, vi pa pa naj bi bilo odpuščeno vse kar ste podrli.

Sej vame tudi ni bilo nič vtikano…

A zdej se perete? Skusate “vsaj eno” dobro stvar najt v tem, povlect iz tega? Ok ste doble znanje ampak zgubile obraz.

Ne prepricevat. Bo pa pac cel dan vadla kajenje in ostale stvari…

Nehajte se enacit. Ni isto. Nismo isti. Glej ze po oblacilih. Ok zdej kao naj bi bila krila tudi za nas… Ve nakit ja… Mi ne.

 

😂 sej ste uredu. Boste tudi ve nasle svojo sreco.

Odgovor na objavo uporabnika
Živahna punca, 08.08.2021 ob 22:54

 

fantje, dajte mi prosim razložiti, vi vse bi radi v postelji imeli super ljubimke, ki ve kako se stvarem streže, da dobro daje in strastno prejema. Lepo vas prosim, punca kateri si ti edini partner tega ne more dati, ne more. Treba je več različnih jedi skuhati, ne vse po receptu, je treba tudi malo eksperimentirati, in ko je kuharica večkrat pohvaljena od več različnih ljudi, takrat se reče, da je kuharica dobra. Meni so tudi všeč tipi, ki točno vedo kako in kaj, ne pa taki, ki jih je treba ša učiti na violino igrati. Mora točno vedeti kdaj se primene, nežno, kdaj malo bolj na trdo, in tako naprej. Jasno?

 

Iz tvojih ust v božja ušesa…

Jasno, torej si najdite sebi primerne 😉 isti ptiči najbolje skupaj letijo ane?

Če ga moti tvoja preteklost, pač nista za skupaj. Brez veze se je sploh ukvarjati s tem. Svoje preteklosti ne moreš spremeniti, njegovih občutkov ob tem pa tudi ne.

Mene bi npr motilo, če bi bil moj partner pred menoj k.urbir, prav tako bi me motilo, če me ne bi popolnoma sprejemal, takšno kot sem, ker to avtomatično pomeni, da me ne spoštuje. Zlasti takšni so mi smešni (in bi odpadli takoj), ki menijo, da si lahko sami privoščijo več kot njegova izbranka. To je namreč absolutno nespoštovanje in pokazatelj, da takšen moški ni sposoben prave ljubezni.

A sedaj je pa on omejenega duha, ker si ti navadna lajdra?

Ti iščeš Mr.Prefect, sama pa lahko ponudiš kaj?.. da, je šel vlak tičov čez tebe.

Babja neumnost pa res ne pozna meja.

 

p.s.: A lokalne lajdrice, se po novem imenujete raziskovalke?

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 08.08.2021 ob 23:17

Iz tvojih ust v božja ušesa…

Moj mož je moj prvi in bom rekla le to, če je že prvi sex uhauuuu, uakaj potem istkati naprej?

To je tako, kot bi kupil kolo, ki ti popolnoma ustreza, ampak potem bi se pa vozil s kolesi, ki ti ne usterazajo, zato, da bi znal centi tistega doma ali kaj?

Pa še to me zanima, zakaj za sex potrebujete pohvale širše množice in ne tistega, ki sexa z vami?

Odgovor na objavo uporabnika
onaana, 09.08.2021 ob 08:33

Moj mož je moj prvi in bom rekla le to, če je že prvi sex uhauuuu, uakaj potem istkati naprej?

To je tako, kot bi kupil kolo, ki ti popolnoma ustreza, ampak potem bi se pa vozil s kolesi, ki ti ne usterazajo, zato, da bi znal centi tistega doma ali kaj?

Pa še to me zanima, zakaj za sex potrebujete pohvale širše množice in ne tistega, ki sexa z vami?

Ja tocno to. Sem ze jaz hotel napisat tej gor… Kao ne ves..  Ti ne ves. Teb je treba samo 1 zadovoljit. Ne pa dvajsetih. Pa to neko mesanje intime z kuho in gospodinjskimi stvarmi…

Pol pa taka joka jaaaa sam za fracko me majo. Ja iz napisanega in iz tvoje mentalitete se razbira da si se ti odlocla in da je tvoj moto da bos dobro zadovoljevala. Samo to je pomembno. Samo to lahko ponudis. Dobro prejemanje.

Pravzaprav zakaj iščete potrditve pri moških? Kaj ne veste kaj VAM paše in kako se VE počutite med sexom?

Pa saj na tak način same posiljujete sebe.

Moj mož je moj prvi in bom rekla le to, če je že prvi sex uhauuuu, uakaj potem istkati naprej?

To je tako, kot bi kupil kolo, ki ti popolnoma ustreza, ampak potem bi se pa vozil s kolesi, ki ti ne usterazajo, zato, da bi znal centi tistega doma ali kaj?

 

 

Kolo je pa zelo slaba primerjava… Le zakaj? Poglejmo si že samo gorsko kolesarstvo… recimo če mi ustreza enduro tip kolesa, praviš naj ne sprobam downhillca? Morda cross countryja?

Bistvo je v širjenju obzorij, novih izkušnjah…

Pozdravljena raziskovalka.

Ja, konec bo slej kot prej. Tipu je koncno jasno s kom ima opravka, pa čeprav mu je bila tvoja postrežba najbrz všeč. Pa kaj si je bedak mislil, da si naravni talent.

Intelektualno sta si tam tam…on je bedak, ker mu do zdaj se ni kapnilo, da si imela veliko učiteljev, da si se tako izmojstrila…Ti pa si budalo, da si o številu sploh govorila…

Ga čist razumem. Meni je prav ogabno, da bi izvedela neko visoko cifro od fanta in jaz bi bila potem že xyz-ta po vrsti. Mi bi vse dol padlo. Ampak sama že v fazi spoznavanja povprašam o številu in se sploh ne zapletam s takšnimi, ki so se na veliko gonili naokoli. Iti v zvezo in šele čez čas izvedet to število, je čist mimo. Ne vem, zakaj te ni že prej vprašal. Verjetno bosta sedaj šla narazen, ja.

Odgovor na objavo uporabnika
Kritičarka, 08.08.2021 ob 22:56

Moški, vi ste tudi ena hecna bitja, vi bi devico, ki se v postelji obnaša kot ku_ba, vi pa pa naj bi bilo odpuščeno vse kar ste podrli.

Zakaj eni mislite, da bo ženska znala sexat samo, če jo je nategnil cel avtobus moških?? Od kdaj je znanje sexanja pogojeno s številom tipov, ki si jih imela? Lahko ima ženska samo 1 in bo znala super sexat in ena, ki jih je imela 100, ne bo znala. Je od marsičesa drugega odvisno, kako bo kdo znal in ni pogojeno lih s številom tipov.

Odgovor na objavo uporabnika
ga razumem, 09.08.2021 ob 12:24

Ga čist razumem. Meni je prav ogabno, da bi izvedela neko visoko cifro od fanta in jaz bi bila potem že xyz-ta po vrsti. Mi bi vse dol padlo. Ampak sama že v fazi spoznavanja povprašam o številu in se sploh ne zapletam s takšnimi, ki so se na veliko gonili naokoli. Iti v zvezo in šele čez čas izvedet to število, je čist mimo. Ne vem, zakaj te ni že prej vprašal. Verjetno bosta sedaj šla narazen, ja.

Se strinjam. Jaz tudi vedno vprašam. Ko mi reče več kot 10, adijo. Lahko sva pa prijatelja naprej, to ja. Ma za v posteljo pa niti pod razno.

Odgovor na objavo uporabnika
Aha, 09.08.2021 ob 12:40

Se strinjam. Jaz tudi vedno vprašam. Ko mi reče več kot 10, adijo. Lahko sva pa prijatelja naprej, to ja. Ma za v posteljo pa niti pod razno.

Ženske in leta so le številka!

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 09.08.2021 ob 09:31

Moj mož je moj prvi in bom rekla le to, če je že prvi sex uhauuuu, uakaj potem istkati naprej?

To je tako, kot bi kupil kolo, ki ti popolnoma ustreza, ampak potem bi se pa vozil s kolesi, ki ti ne usterazajo, zato, da bi znal centi tistega doma ali kaj?

 

 

Kolo je pa zelo slaba primerjava… Le zakaj? Poglejmo si že samo gorsko kolesarstvo… recimo če mi ustreza enduro tip kolesa, praviš naj ne sprobam downhillca? Morda cross countryja?

Bistvo je v širjenju obzorij, novih izkušnjah…

Lahko obračaš in se delaš pametno, dejstvo je da ne veš kaj bi rada, obzorja pa so zožena na fiz. potrebe in sex za šport. S tem ni nič narobe, dokler ne igrate odrasle osebe in se pretvarjate pred partnerjem.

 

New Report

Close