Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Je to rešitev?

Je to rešitev?

Nekje sem zasledila:

‘Obudite staro strast, poglobite čustva. Popestrite dolgočasno razmerje in ga spremenite v strastno ljubezensko avanturo. Naj bo Valentinovo začetek ponovne strasti v vajinem odnosu. Ne potrebujete denarja in velikih daril. Le željo po obuditvi romantike in nežnih nepozabnih trenutkov ter domišljijo.’

Hm..v razmislek…kaj menite… je sanjarjenje o nečem boljšem/drugačnem posledica dolgočasnega razmerja?

Seveda.Sanje so v večini naše neuresničene sexualne ali podobne želje.Vsak ima v glavi še kaj vročega strastnega kar bi počel.

je je

samo barve ven, pa pleskaj!!

Me je otrok doma tako zaposlil, da ne najdem časa za druge stvari, sploh za dolgočasje v razmerju (da ga prekinem). Pa vidim, da bo potrebno presekat, ker drugače se bo moje/najino življenje kar izgubilo.

Hm…torej….veliko je na meni…spet….

Jaz te vzamem pod svoje okrilje.

Ma ondi, nimam potomca s teboj…tako da…kdaj drugič.
:)))))

Tvoje besede so privlačne in opojne:-)

Upam, da tudi moj doma tako misli, ker potem bom rabila malo manj barvat in pleskat doma.

Če bo intenzivno se bo na obrazu pojavila barva zadovoljstva:-)

:)))

Ti si še mlado sveže dekle polno sexi navdiha?

Sem uganil Adrenalinčica?

Upam, ja, da se to še skriva v meni, čeprav je malce zatrto.
Mlada…..seveda, da sem mlada….naturlih

Bi kar jaz prebudil skrito strast v tebi:-)No v …sanjah.

Rad pomagam puncam v težavah;-)

kr sanjaj, saj je dovoljeno…

Želim ti veliko užitkov :))

Malo je treba.Ti nič ne sanjaš?:-)

O čem pa najraje sanjaš?Kakšnem dobrem ultra tipu?

Ne ne…..zagovarjam tisto: ‘ker ne verjamem v telo, rad bi te videl v srce.’

Ja bo držalo.In kako te je včeraj dragi presenetil?

Mene te stvari- ne da me ne ganejo- ampak zelo klišejsko mi je na ta taisti dan ker drugi hočejo da sluzarmo en po drugmu kolk se imamo radi. To mi je čist brez veze samo zato ker drugi tako hočjo. In če po pravici povem, se je moj partner ‘spomnu’ šele zvečer ko sva šla spat, jaz sem samo dodala ‘sej res’ in to je to.
name naredi večji vtis, če je to spontano na ‘kartako’ dan s kako čokoladico, z obljubo, jutri greva pa v savno, na tortico, sladoled, kavico….. ‘Lej kaj sm ti prnesu’ na dan sredi tedna, ko je šel v trgovino po kruh….in podobno…..
In ne maram silvestrovega, ker takrat se vsi ‘veselijo’,… in podobno…..

Torej imaš rada presenečenja.Tudi vroča?

Seveda. Zelo rada sem presenečena…prijetno…ti ne?

Obožujem vroča presenečenja.

Adrenalina, nč jamrat, štrumpantle kupit, pa svečke pržgat zvečer, ko otrok zaspi!
Naprej bo že tvoj vedel, kako pa kaj:)

New Report

Close