Najdi forum

Jera

Saj vem,da sem kar malo preveč vesela in da se mi to zdi skoraj,kot bi na lotu zadela sedmico,ampak,…Shodili smo!!!
Kašen teden ali dva nazaj,sem se obrnila na vas z vprašanjem,kdaj so vaši otroci shodili,ker naša,pri skoraj 14-ih mesecih,nikakor noče.Potolažile ste me in imele ste prav-shodila je,ko je bil primeren trenutek zanjo.Izbrala si je malo čuden kraj-v čakalnici pred ambulanto.Med drugim je danes prvič dobila tudi antibiotik.

Še enkrat hvala za vse spodbudne besede glede hoje in lep,lep pozdrav!

Jera

Hi,hi,hi!
Se mi vidi,da sem zmedena,če še imena in naslova ne znam napisat tja kamor sodita.

Čestitkeeeeeee!!!!!!!!

Supercaaaaaaaa!

Čestitke!

Zdaj boste pa zmatrani…..:-)))

Pa hitro se pozdravite!

Bravo, bravo!

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Čestitke!

Dokler ne doseže kljuke, še ne bo toliko tekanja :)))

Jera, čestitke mali tekačici. Mamici in tatiju pa želim čimveč kondicije, hi hi hi.

:)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

New Report

Close