Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jest pa kr ku-ku

Jest pa kr ku-ku

Dobro, saj mi bo Barbi povedala, sicer pa bom malo pobrskala po spominu.
Nisi več moj prijatelj, ker mi ne poveš, da veš, kar veš :))

Morda res, bom razmislil, hehe… Bemti, sem se vceraj malo zamislil, ko je slo ime ene ze pred dvanajstimi leti umrle drzave dokoncno v zgodovino… Ime, ni bilo nic krivo, krivi so bili politiki… Ja, le kje se skriva nasa Nikitka, ki je po moje prava “cura pionirskog roda”?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ej, zajci, to pa je tako lepo slisat, da moram kar malo zraka zajet…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

heheheh sej ne da bi bil radio drazji od jugeca namreč ampak ma sitna baba sem hehehehe pa mal gorenjka tud! Ves kaj bom salamon v roke vzela in nekej za polovico manj si prvoščla.
veš moj yugec-moj misko je tolk glanz,da vsakega fascinira ohranjenost,pa nič ne pretiravam.Sem kar dober kupila.Ni hudič da tud radio zvrtam ,sam problem je k se na znamke ne spoznam.To je to.Tu je keč…hihi no pa sem le prisla do bistva.ne poznam znam za radije.Ekola.

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheh Jebela cesta! Na sej sem vedla..dio mijo…hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nč je ni blo dons čut.Kak to.Pa ja se niso predčasno začeli popadk.Al ma spet kej brus tace vmes?

Pitam se pitam se…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A mislis, da je kaj narobe? Jaz tudi unih mednarodnih umetnikov ne bi izkjucil iz kombinacij o njenem izginotju!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Bemti, a gre to za kaksno obljubo, hehe…? Jezek, ki je hudo sramezljiv…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He, he, ježek….kaj naj si mislim ?

Misli si tisto, kar ti je najbolj pri srcu…. Pomlad je ze tu…, zato ku-ku…, Hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ups, tuki bom pa končala ježek s pisanjem, si preveč nagajiv….

pa počakala, da mi prideš v roke, hehe…..
to bo dan…….

ja pajade..a vis kaka boječka je tale zajčica bemti a si naša al nis..madona

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ups… ja že stari Grki so vedeli povedat, da je prijateljstvo izredno težko pridobiti, lahko ga je pa izgubiti…. Ampak taka brzina….. to pa tud oni niso vedeli!

Janiju je žal….

???”” tuki je pa tema..nč ne kapiram..a se je kej zgodlo,,,pa ja ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Saj bomo na koncu videli muca, kdo se koga boji !
Ti povem, ne bo jo kar tako zlepa odnesel, imam saj veš ” grif “……heheheh
le počaka naj malo, da ga srečam….

Sony, Pioneer, Aiwa….. nič ne zgrešiš, če kupiš kaj od tega…. samo pazi.. naj bo delujoč… da te kdo mimgrede ne nat****** khm :))))

obljubljam samo tisto kar tudi potem nardim..sam je treba gledat u učke!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Noče biti z menoj nocoj :)))

Aja..sej ne da bi sumla vem da mas grif,ki je zlo podoben mojmu..uh jezel boj se ga boj…grifa mislim..hihiihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pol pa na hitro zbežim….

Ja saj to je to, midve imava podoben grif, ki nama je že takrat uspel, ko sva une modele vozile z busom, hhehehehheh…
na viš ježek je že izginil, ko je najbolj vroče on gre…..kako naj potem ravnam ?

hvala …a na suh me pa ze ne bo…hihihi na suh sam glave sraufam……….******************jest namreč…hihihi

p.s. bemti dons je neki u luftu a kej čutite?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yap, ljubezen……

Odmah drži i nepuštaj..heheheeh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close