Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jezerškovi, ki so lani imeli 7 milijonov evrov prihodkov jamrajo zaradi zaprtja gostiln

Jezerškovi, ki so lani imeli 7 milijonov evrov prihodkov jamrajo zaradi zaprtja gostiln

Ja sej jaz vem, da se plača ime. Sprašujem se, kdo si to lahko še privošči pri nas.


Sedem milijonov prometa pa skoraj nič dobička. To je skoraj neprofitna organizacija. Država mora takim podjetnikom pomagati da najdejo več dobička v svojem delu. Začenši s temeljitim pregledom izvora njihovega premoženja. Če je vse po pravilih se nimajo prav ničesar bati. Dan Bilzerian bi temu samo pritrdil.
[/quote]

Da ob tem vsako leto razširijo število gostiln, je seveda bedakom škod razlagat. Če nekdo služi, že krade. Mi pa s tako miselnostjo drvimo na raven Kosova.

Kaj se ukvarjate z gostinci, tale je cvetka hahaaa

https://youtu.be/5XHLbtrR-6I

Jezeršek je svoj imperij zgradil s pomočjo pajdašev bivše diktature. Brez pomoči partije bi še vedno doma v garaži kuhal golaž in pražil krompir za Donitovo menzo. Ko se je spoštovani tovariš transformiral v gospoda podjetnika je čez noč pozabil na svoja načela in svoje zaposlene tretira na način grof/tlačan.
Da ne govorim o prejšnji krizi- za navaden delovni narod se ni nihče sekiral, sedaj se pa jaz za tele podjetnike ne


👏 čista resnica.

New Report

Close