Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ježkove hruške!

Ježkove hruške!

Uf, ljuba Marici, moja popoldanska napoved se ne ujema s tvojo mokroto, ki je nastala od strahu nad dozivetjem na cesti.. Jaz sem popoldne mislil na mokroto, ki prihaja in prihaja, z zabluzeno generacijo…… A mislis, da mi marbit nismo kar precej zabljuejeni, samo da se nimamo uradne diagnoze?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Težko a bo!Vidim,da sem ježku samo še en lep spomin al pa še to ne!Sicer pa naj bo tako.Ježek samo še o zajčku sanja in govori.hja mene je pa kar lepo odp…al pa j…jest pa jokam in točim solze in si pravim in se tolažim prav mi je.Nikol več ampak resnično nikol več me ne bo nihće farbal.:((((((((

P.S. TKO DA VSI VESTE MUCA OD DONS NE ŠMIRGLA NOBENEGA MAČKONA VEČ….in seveda premišluje al smo me mačorke tud takšne?HMMMMM

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

MUCAAAA!!! Dobro jutro!!! Kak’ si?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

heheh beri zgoraj in tud tu spodaj..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, nikar ! Tudi o tebi sanja MOJ ježek !

lubije*******************

zajček

heheheh, tudi zajček misli na ježka ! Pa mir ostali tuki !

Vidva kr mislita,sam da se naujo kabli skurl..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ha, muci, no……
a ne piše u bibiliji: ” Ljubite se med seboj “, heheheh….no ?

Zajček.. to piše ja 🙂

Jani ma danes mal gužve 🙂

Jani! Kar malo delaj! Boš potem toliko bolj užival v vikendu… če ga boš imel… hehehe…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

No, evo ! Hvala Jani !
Daj počisti že to gužvo no !!!!

Kako sva tajmersko naštimane… :))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ha, ja, to dela najina bližina veš :))))))))))))))))))))

:)))))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

hja… od mojega vikenda bo en sobota popoldan in mal nedelje… potem bo pa že ponedeljek 🙂 Ampak… bo vikend, bo!

Jani ma kljub vsemu… vikend :))))

Pucam!

No, daj ! Pa pohit :)))))))))))))

Grabim z grabljami, mečem z lopato.. pa n’č ne pomaga… kar vržem stran je kot bumerang… vse prleti nazaj :)))

Jani se matra

New Report

Close