Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jokam kot dež…

Jokam kot dež…

Pravkar sem prišlo domov in izvedela še eno črno novico, katera je samo še podkrepila moj sum….da se lahko zgodi najhujše…da izgubim človeka….osebo….ki jo imam zelo rada…

Pa sem klicala mojega in mu povedala….mu tudi zaupala kako mi je hudo…kako me stiska pri srcu….in da enostavno ne zmorem… Pa mi je rekel….”Dej….k moram še to in to razbit pri hiši….itd….”. Pa sem bla kar jezna…. in sem telefon skoraj dol vrgla….:((

Pa rabim sam nekoga zdej, da me stisne….nič drugega….

In jokam…in me je sram….ker nočem….nočem….da me ženska zdej vidi v takem stanju. Otroci so tam…jaz se pa mirim sama sebe….pa ne zmorem…pa tudi ne zmorem it v solzah tja….

Sej lahko ignorirate moj post….ampak morala sem napisat par besed…ker mi je tako težko…

The best in life is free

Kako bi lahko ignorirali tvoj post, lubika?!?!?!?!?!?!!

Jokaj, tuli, brcaj, kriči…
Sram te pa res ni treba bit!
Sram česa pravzaprav?!?!?!?!?! Da imaš srce? Da imaš nekoga rada?!?!?!?!?!?!

A lahko kako pomagam????

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

ob branju tvojih vrstic je hudoo tudi meni…. nimam pametnih besed, ki ti jih bi napisala v tolažbo… ti pa pošiljem en velik objem za korajžo in v tolažbo.. saj bo, boš vidla… srečno!

…vem in verjamem, draga stelči kako je ko začutimo da nekoga izgubljamo…
….še ne dolgo nazaj sem pisal o srčnem infarktu moje mame….in o ležernosti pristojnih služb ko sem klical pomoč…
…bilo je vse skupaj na nitki…..mama je prestala kar težke operacije,in je sedaj na okrevanju v zdravilišču…
…..sama sva z očetom vsak v svojem kraljestvu….vidim kako jo oče pogreča….kljub svoji hladnosti ki jo je nekako kazal ves čas na vzven je bilo kar nekajkrat v njegovih očeh zaznati solze…ja …jokal je …ko je bilo na tem da se morda ne vrne več…
………in ko se vse te stvari sestavijo so včasih pomisleki težki in pomračijo misli in duha ,tako da človek ne vidi več sonca in svetlobe….ne vidiš več smisla in volja do življenja in veselje nekam izginejo…
…a volja je vseeno močnejša…

drži se….LP…

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Stelči – en velik topel objem v tem mrzlem jutru!! Vem, da ti je teško iti k njej in da se ti zdi da ne boš zmogla in te bo tam pred njo zlomilo. Verjemi mi, da v takih situacijah človek najde moč (ne praši me od kje, ku ne vem, ampak jo), da lahko stojiš nekomu v takih trnutkih ob strani;-)))
Mislim nate!!

***

leta letijo - iščem stevardeso.....

………………Stelčka moja………………..nimam besed…………………drži se……………………in misli na najboljše………………………..

...................................... ..........................drgač sm pa angelček........................

ki ste z mano….v mislih…

cmokca

The best in life is free

New Report

Close