Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Julija Kramar je zmagala

Julija Kramar je zmagala

Zmaga je bila zaslužena.

SI ga je pa zato guncanje afn v uniformah teritorijalne abrambe, pa najbolj cigumigastih komadov, kar jih premore štanca-zvrst, vključno z obvezanih pijančkom, ki je padel pod šank.

S tem, ko takemu vrhunskemu glasu rečeš cviljenje, si itak vse povedal. Za take so Ceca, Murko, frajtonerca pa šank, več ne rabte.

Bravo julija!!! Prov vesela sem, da si zmagala!!!! In ne zastopim vas tistih, ki udrihate čez njo, pa njene težave,…kako lahko sploh pišete takšne komentarje (pomirjevala, kakšna bolezen, da umreš v parih dneh)???? Postavite se v njeno kožo, kaj pa če bi vi izgubili ljubljeno osebo.

Pa kdo je sploh glasoval za tiste s harmonko??? Toliko drugih talentov, pol pa uni med zadnje 2 pridejo. Dobr, da niso zmagali!!! Men so bli prov zanč. To sploh ni noben talen! A un k s vozi z avtom, kolesom, visi ali karkoli že dela, a mislte da igra na harmonko? Tokl jih je na odru, da se ne ve :)))

Uglavnem, še enkrat BRAVO JULIJA!!!

čestitke!!! ona si je zares zaslužila, s takim glasom bo še daleč prišla…

tudi od mene. Kocinila sem ob nastopu in tudi sedaj, ko sem prebrala o izgubi drage osebe. Enkratna je.

Še dobro, da je Julija zmagala, sam da niso Pustotniki, ki niso drugega kot navaden cirkus. Sem bila čist paf, da so oni sploh prišli med prva dva, Julija je bila pa odlična glede na to kako tragedijo ima za sabo, da ne bi zdaj brala, da je itak zaradi smrti partnerja zmagala. Bi bili res pripravljeni toliko žrtvovat al samo fovšija in hudobija sekata iz vas?

bravo Julija, iskrene čestitke in naj se ti končno nasmehne sreča

Hamonikaši niso nobeni posebni talenti. Pač znajo igrat harmoniko in so se spravili igrat skupaj, big deal. Pojdite na kakšno tekmovanje harmonikašev, pa boste videli kaj je res talent na harmoniki.
Kar se Julije tiče, bi bilo sicer fino, da bi svoje mnenje o njenem petju povedal kakšen strokovnjak za operno petje, ampak z vidika samega namena tekmovanja, da se pokažejo skriti talenti, ki bi sicer peli, plesali, igrali, itd, samo doma, je pa Julija carica. Ona je res naredila popolno presenečenje potem, ko je povedala, da poje v avtu in so vsi dejansko pričakovali samo cviljenje. Glede na prikazano včeraj, si je ona res zaslužila zmago.

Navijala sem zate…evo,zmagala si!!!!!!!!!!!!! Zelo sem vesela!!!!!

Sem prijetno presenečena, da je zmagala Julija. Bila je daleč najboljša v tej oddaji, kjer jih je bilo več kot polovica hudo, hudo podpovprečnih. Žirija je očitno totalno brez posluha in bi jo bilo potrebno nujno zamenjati, saj niso sposobni ene konstruktivne kritike. Katastrofa.

Sem se pa bala, da bodo zmagali Pustotniki. Hvala ne vem komu, da je vsaj v finalu Slovence srečala pamet.

Seveda ima vsak svoj okus. Toda, ko Julijino petje označujete cviljenje resnično
dokazujete, da ste laik v svetu glasbe in ne poznate razpona glasu, ki lahko
ustvari tako petje kot Julija. Strokovnjak na tem področju je ocenil njeno operno
petje v svetovnem merilu. To je res dano le retkim in se lahko šteje kot talent.
Bravo Julija.

… ta s svetovnim merilom je bila bosa, no. Za napol amaterko seveda dobro poje, ampak v Sloveniji je cel kup pevcev, ki so boljši – šolani seveda.

Od obeh finalistov si je zmago zaslužila Julija-realen nastop realne amaterke s profesionalnim glasom!; Bistveno bolj kot skupina harmonkarjev, kar sploh ni talent na kup zbobnat 40 harmonikarjev, nadrilat nekaj slovenskih narodnih uspešnic, dodati neko fensi šmeksi koreografijo ki že leta spravljajo določene Slovence v stanje odmaknjenosti od realnosti- v finale so prišli zaradi “pavliha” točk, ker so na to ciljali in točno vedeil, da bodo množice najprej sorodnikov in njihovih znancev “padle” ravno na to zabavljaško začimbo celih njihovih nastopov in tudi zaradi tega, ker harmonikarstvo asociira vse slovenske ljubitelje tovrstne glasbe na veselice, povezane z rekami alkoholne omame -le tako se večina Slovencev danes lahko le še sploh sprosti – omamljeni, ob zvokih harmonike -drugače dostikrat več ne gre.

Jaz še iz časov svoje mladosti harmoniko pomnim velikokrat le kot inštument na “pijanskih” zabavljicah, veselicah – pa naj bo to za prvomajske fešte, partizanske praznike, poroke, fantovščine, tudi dekliščine 😉 najhujše pa je bilo, ko je kak nažganec iz škatle potegnil “meh” na avtobusu na kakšnem izletu in maltretiral s svojim utrujanjem večino avtobusa, ko se je večina pijanih zraven še na vse fušajoče grlo drla, da so se šipe tresle- pa da ne bo pomote – sem šolani glasbenik, poznam veliko plati in zvrsti glasbe, ki jo tudi izvajam, vendar ne maram tipičnega slovenceljskega zabavljaštva in posiljevanja s harmoniko tudi tam, kjer to ni potrebno. Pa naj bo šolani ali amaterski harmonikaš v takem primeru. Žal mi je, da moram to napisati, ampak ta inštrument danes samo še v v francoskem, srbskemi in romskem glasbenem prostoru dosega tisti vrhunec in doda češnjico na vrh skladbam in jih je zato v užitek poslušati – ne pa naše slovenske variacije, kajti v času Avsenikov in Slakov, torej 70-ta, 80-ta je imela harmonika svoja zlata leta na slovenskih tleh, sedaj pa, žal, nič več! Je še nekaj svetlih izjem, ki tekmujejo na tekmovanjih evropskega formata (kot je to bil pred leti npr. Toni Sotošek), vendar so to res res izjeme, ki cenijo inštrument “narodnjakov” v pravi smeri.

Spoštujem pa edinole virtuoze, kot je npr. Janez Dovč, ker s trezno glavo iz svojih harmonik izvablja takšne kompozicije, čemur se res reče talent in virtuoznost in to v svetovnem merilu!

Bravo in še enkrat bravo Julija! Včeraj si bila kraljica!!!! Čestitke!

Od obeh finalistov si je zmago zaslužila Julija-realen nastop realne amaterke s profesionalnim glasom!; Bistveno bolj kot skupina harmonkarjev, kar sploh ni talent na kup zbobnat 40 harmonikarjev, nadrilat nekaj slovenskih narodnih uspešnic, dodati neko fensi šmeksi koreografijo ki že leta spravljajo določene Slovence v stanje odmaknjenosti od realnosti- v finale so prišli zaradi “pavliha” točk, ker so na to ciljali in točno vedeil, da bodo množice najprej sorodnikov in njihovih znancev “padle” ravno na to zabavljaško začimbo celih njihovih nastopov in tudi zaradi tega, ker harmonikarstvo asociira vse slovenske ljubitelje tovrstne glasbe na veselice, povezane z rekami alkoholne omame -le tako se večina Slovencev danes lahko le še sploh sprosti – omamljeni, ob zvokih harmonike -drugače dostikrat več ne gre.

Jaz še iz časov svoje mladosti harmoniko pomnim velikokrat le kot inštument na “pijanskih” zabavljicah, veselicah – pa naj bo to za prvomajske fešte, partizanske praznike, poroke, fantovščine, tudi dekliščine 😉 najhujše pa je bilo, ko je kak nažganec iz škatle potegnil “meh” na avtobusu na kakšnem izletu in maltretiral s svojim utrujanjem večino avtobusa, ko se je večina pijanih zraven še na vse fušajoče grlo drla, da so se šipe tresle- pa da ne bo pomote – sem šolani glasbenik, poznam veliko plati in zvrsti glasbe, ki jo tudi izvajam, vendar ne maram tipičnega slovenceljskega zabavljaštva in posiljevanja s harmoniko tudi tam, kjer to ni potrebno. Pa naj bo šolani ali amaterski harmonikaš v takem primeru. Žal mi je, da moram to napisati, ampak ta inštrument danes samo še v v francoskem, srbskemi in romskem glasbenem prostoru dosega tisti vrhunec in doda češnjico na vrh skladbam in jih je zato v užitek poslušati – ne pa naše slovenske variacije, kajti v času Avsenikov in Slakov, torej 70-ta, 80-ta je imela harmonika svoja zlata leta na slovenskih tleh, sedaj pa, žal, nič več! Je še nekaj svetlih izjem, ki tekmujejo na tekmovanjih evropskega formata (kot je to bil pred leti npr. Toni Sotošek), vendar so to res res izjeme, ki cenijo inštrument “narodnjakov” v pravi smeri.

Spoštujem pa edinole virtuoze, kot je npr. Janez Dovč, ker s trezno glavo iz svojih harmonik izvablja takšne kompozicije, čemur se res reče talent in virtuoznost in to v svetovnem merilu![/quote]

.. dodat, da marsikateri pijanski virtuoz z narodnjaki na veselici dela harmoniki s svojim izvajanjem hudo krivico. Sem tudi akademski glasbenik in nerada priznam, da sem virtuoza na harmoniki slišala prvič šele v odrasli dobi. Do takrat mi ni bilo jasno, kot večini Slovenije ni, kaj se da izvabiti iz tega instrumenta!

Enako krivico delajo tudi kvazi učitelji tipa Pustotnik – in to otrokom – ker dobesedno uničujejo mladi rod … pač s takim načinom poučevanja. Saj vem, da se bo name zgrnilo, ampak pri tipih, ki nekaj znajo in potem iz tega naredijo hud profit, talenti se pa ob njih dobesedno izgubljajo, dobim purjo kolt, pa ne zaradi take lepote, ampak ker mi je strahotno žal.

Bravo Julija. Sem glasovala zate. Bila si najboljša.

M

Od obeh finalistov si je zmago zaslužila Julija-realen nastop realne amaterke s profesionalnim glasom!; Bistveno bolj kot skupina harmonkarjev, kar sploh ni talent na kup zbobnat 40 harmonikarjev, nadrilat nekaj slovenskih narodnih uspešnic, dodati neko fensi šmeksi koreografijo ki že leta spravljajo določene Slovence v stanje odmaknjenosti od realnosti- v finale so prišli zaradi “pavliha” točk, ker so na to ciljali in točno vedeil, da bodo množice najprej sorodnikov in njihovih znancev “padle” ravno na to zabavljaško začimbo celih njihovih nastopov in tudi zaradi tega, ker harmonikarstvo asociira vse slovenske ljubitelje tovrstne glasbe na veselice, povezane z rekami alkoholne omame -le tako se večina Slovencev danes lahko le še sploh sprosti – omamljeni, ob zvokih harmonike -drugače dostikrat več ne gre.

Jaz še iz časov svoje mladosti harmoniko pomnim velikokrat le kot inštument na “pijanskih” zabavljicah, veselicah – pa naj bo to za prvomajske fešte, partizanske praznike, poroke, fantovščine, tudi dekliščine 😉 najhujše pa je bilo, ko je kak nažganec iz škatle potegnil “meh” na avtobusu na kakšnem izletu in maltretiral s svojim utrujanjem večino avtobusa, ko se je večina pijanih zraven še na vse fušajoče grlo drla, da so se šipe tresle- pa da ne bo pomote – sem šolani glasbenik, poznam veliko plati in zvrsti glasbe, ki jo tudi izvajam, vendar ne maram tipičnega slovenceljskega zabavljaštva in posiljevanja s harmoniko tudi tam, kjer to ni potrebno. Pa naj bo šolani ali amaterski harmonikaš v takem primeru. Žal mi je, da moram to napisati, ampak ta inštrument danes samo še v v francoskem, srbskemi in romskem glasbenem prostoru dosega tisti vrhunec in doda češnjico na vrh skladbam in jih je zato v užitek poslušati – ne pa naše slovenske variacije, kajti v času Avsenikov in Slakov, torej 70-ta, 80-ta je imela harmonika svoja zlata leta na slovenskih tleh, sedaj pa, žal, nič več! Je še nekaj svetlih izjem, ki tekmujejo na tekmovanjih evropskega formata (kot je to bil pred leti npr. Toni Sotošek), vendar so to res res izjeme, ki cenijo inštrument “narodnjakov” v pravi smeri.

Spoštujem pa edinole virtuoze, kot je npr. Janez Dovč, ker s trezno glavo iz svojih harmonik izvablja takšne kompozicije, čemur se res reče talent in virtuoznost in to v svetovnem merilu![/quote]

.. dodat, da marsikateri pijanski virtuoz z narodnjaki na veselici dela harmoniki s svojim izvajanjem hudo krivico. Sem tudi akademski glasbenik in nerada priznam, da sem virtuoza na harmoniki slišala prvič šele v odrasli dobi. Do takrat mi ni bilo jasno, kot večini Slovenije ni, kaj se da izvabiti iz tega instrumenta!

Enako krivico delajo tudi kvazi učitelji tipa Pustotnik – in to otrokom – ker dobesedno uničujejo mladi rod … pač s takim načinom poučevanja. Saj vem, da se bo name zgrnilo, ampak pri tipih, ki nekaj znajo in potem iz tega naredijo hud profit, talenti se pa ob njih dobesedno izgubljajo, dobim purjo kolt, pa ne zaradi take lepote, ampak ker mi je strahotno žal.[/quote]

Hvala za tvoj prispevek in dodatek 😉 Se zelo strinam tudi s tvojim napisanim!

Tudi če se že bo zgrnilo kaj kot replika se nikar ne sekiraj, saj veliko ljudi sodeluje na javnem forumu ravno zato, da sprosti svoja nerealna pričakovanja, izjave, razočaranja s čisto drugih področij, dostikrat tudi kot posledica nepoznavanja s strokovne plati 😉

Pa lep dan ti želim 😉

.. dodat, da marsikateri pijanski virtuoz z narodnjaki na veselici dela harmoniki s svojim izvajanjem hudo krivico. Sem tudi akademski glasbenik in nerada priznam, da sem virtuoza na harmoniki slišala prvič šele v odrasli dobi. Do takrat mi ni bilo jasno, kot večini Slovenije ni, kaj se da izvabiti iz tega instrumenta!

Enako krivico delajo tudi kvazi učitelji tipa Pustotnik – in to otrokom – ker dobesedno uničujejo mladi rod … pač s takim načinom poučevanja. Saj vem, da se bo name zgrnilo, ampak pri tipih, ki nekaj znajo in potem iz tega naredijo hud profit, talenti se pa ob njih dobesedno izgubljajo, dobim purjo kolt, pa ne zaradi take lepote, ampak ker mi je strahotno žal.[/quote]

Hvala za tvoj prispevek in dodatek 😉 Se zelo strinam tudi s tvojim napisanim!

Tudi če se že bo zgrnilo kaj kot replika se nikar ne sekiraj, saj veliko ljudi sodeluje na javnem forumu ravno zato, da sprosti svoja nerealna pričakovanja, izjave, razočaranja s čisto drugih področij, dostikrat tudi kot posledica nepoznavanja s strokovne plati 😉

Pa lep dan ti želim ;)[/quote]

… me niti pretirano ne skrbi. Resnica je edinole včasih tako boleča, da je ne želimo videti.

Enako lep dan tudi tebi .))

Tudi jaz sem navijala za Julijo. Iskal se je talent in našel se je. Bravo Julija, želim ti življenske moči in, da se bi ti v zvezi s to zmago uresničile tvoje nadalnje sanje.

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

a vete da ajdo ivšek predvsem pa njenega očeta nobeden ne mara v zagorju ob savi, ker so zapufani in oče ki ima s.p. sploh nobenmu ne plačuje in ato hodi po sodišču ker ga ljudje tožijo

Če je do SIT pela le v avtu, le kako to, da se najdejo 5 in več let stari posnetki njenih nastopov na netu?
http://www.floki.si/zabava-slovenija/julija-kramar-video-posnetki-iz-njenih-nastopov/

Če je do SIT pela le v avtu, le kako to, da se najdejo 5 in več let stari posnetki njenih nastopov na netu?
http://www.floki.si/zabava-slovenija/julija-kramar-video-posnetki-iz-njenih-nastopov/%5B/quote%5D

mogoče pa nisi dobro poslušala? slo faufšija

Če je do SIT pela le v avtu, le kako to, da se najdejo 5 in več let stari posnetki njenih nastopov na netu?
http://www.floki.si/zabava-slovenija/julija-kramar-video-posnetki-iz-njenih-nastopov/%5B/quote%5D

… prejoj, nemogoče. Kaj pa naravni talent???

:-))))

Priznam, nisem ne gledala in ne poslušala … ne včeraj in ne prej kdaj … pač vprašam ?!?
Vsaj prepričana sem bila, da naj bi na SIT nastopali taki, ki se do sedaj še niso pojavljali v javnosti.

JULIJA JE TALENT, edino ona je naravni TALENT!!!…in popolnoma razumem njeno odločitev, da je kljub žalostni izgubi partnerja nastopila. Zelo cenim njen pogum in njeno moč. Tudi to je talent.

Iskrene čestitke Julija, naj ti bo življenje od sedaj naprej lažje, za svoja leta si pretrpela preveč!
Vso srečo ti želimo!
Sanjaj svoje in moževe sanje! Veliko uspeha v nadaljnem življenju.

New Report

Close