Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Julija Kramar je zmagala

Julija Kramar je zmagala

SI ga je pa zato guncanje afn v uniformah teritorijalne abrambe, pa najbolj cigumigastih komadov, kar jih premore štanca-zvrst, vključno z obvezanih pijančkom, ki je padel pod šank.

S tem, ko takemu vrhunskemu glasu rečeš cviljenje, si itak vse povedal. Za take so Ceca, Murko, frajtonerca pa šank, več ne rabte.[/quote]

Nisem mogla verjet,da so sploh prišli tako daleč!!Kaj je s folkom….to je za na gasilske veselice,to je pa tud vse.In ja,najbolj osnovni komadi,k jih znajo že vsi k par ur hodjo k harmonki

Juliji pa čestitam,čeprav ni bila moja favoritka,želim ji velik poguma v tem neizprosnem svetu!!!

Na tale mon sem večkrat prišla po naključju, ko sem pač kaj iskala.
Vedno znova me presenečajo določeni komentarji, ne morem verjet da ljudje sploh lahko tako razmišljajo?
Julija bi bila 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zmagovalka ne glede na okoliščine. sory, Ajda Ivšek je pela lepo, ampak ni bilo waww. pri nikomur drugem ni bilo waw.

Julija, ali je bila na odru pod vplivom pomirjeval ali ne, vsa čast! Zaslužiš si življenjsko nagrado za to, kar si storila, saj si premagala vsa čustva, ki se človeku porajajo ob takih dogodkih. Videlo se je, da je tvoj nasmeh na obrazu zgolj na obrazu, videlo se je, da je v tebi bolečina. Verjetno dilema ali sploh nastopiti ali ne, ni bila enostavna. Jaz bi klecnila, ker si niti pijana ne bi upala pred vesoljno Slovenijo zapeti, kaj šele v takih okoliščinah. Upam, da tega ne bereš, ker ni vredno da imaš tqako bedne občutke zaradi idiotov.

Julija, si dojna zmagovalka! Dokazala si, da si srčna ženska in vredna samo najplemenitjših komentarjev.

Mogoče kdo ve kako je bilo ime Julijinemu možu?

Slovenska foušija je spet prišla na plano v vsej svoji veličini. Bog pomagaj. Bravo Jjulija Kramar bila si najboljša. Vsa Primorska je s tabo. Srečno.

Julija, še predstavljaš si ne koliko ljudi je tisto nedeljo trepetalo in stiskalo pesti zate. To zmago si si res zaslužila, zaradi svojega božanskega glasu in krasne osebnosti.

Vso srečo v prihodnosti Julija! Upam da te kdaj srečam in ti močno stisnem roko-si zaslužiš. Kapo dol!

New Report

Close