Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Jurček, Jurček

Jurček, Jurček

No, včeraj poslušam radio in kaj je glavna tema – naš primorski poslanec s svojimi željami in potrebami.

Seveda poiščem dan stare Novice in si vse preberem in se lepo zabavam.

Poglejte fanta (no ja – 50 let starega). Od besed k dejanjem.

Ivan

kje si pa našel članek..je kje na netu..mene tudi firbec, hihihihih

sicer pa ima vso pravico da ima spolno življenje kakršno mu pač paše…malo se mi zdi vsiljivo od novinarjev, da zapišejo take intimnosti…ljudje različno razumemo želje… meni osebno se zdi as, če je vse res, kar sem slišala…

Ne ,nisem našel na netu, sem našel hard copy pri moji mami.

Pravzaprav so več ali manj običajne stvari.

Hm, pravica novinarjev?? Njihova pravice je dobro prodajati časopis in iz tega naslova imeti dobro plačo in varno zaposlitev. ne bi o tem v kateri nivo sodijo Novice, vendar je dejstvo, da so najbolj prodajan časopis na trgu.

Kar se tiče pa gospoda. S tem, ko je privolil v kandidaturo je postal javna osebnost in s tem podvržen kontroli in zanimanju javnosti. Menim, da bi pri svoji plački zmogel kupiti enega Čuka (ali kateri ptič že je) za 20.000 in ne oddajati SMS po svojem poslanskem telefonu.

BRAVO AURELIO JURI IN PRAŠIČI TISTI, KI SO GA IZDALI. JAZ SICER S TAKO STARIM, NEPRIVLAČNIM NE BI ŠLA. AMPAK TO, DA DEC NI ZA V STARO ŠARO, JA TO JE PA POHVALNO IN TUDI TO, DA SI UPA. KLINC JE LE, DA MENDA ŽENA NI NIČESAR VEDLA, TO PA NI BLO FER. IN JE ZANIMIVO, DA TUKEJ NA TEM FORUMU NIHČE NI PISAL O TEM ŽE V SREDO, KER JE BIL MENDA ODZIV TAKO HUD, DA SO VSE HARD COPY NOVICE POŠLE.

Meni se zdi novinar mentalno bolan oz. vsaj s hudimi motnjami! Prej bi rekel, da je srfal ker sam svinga, pa je slučajno naletel na Jurija in “hopla cefizelj” tole pa je nekaj zame…

Kar se pa Jurija tiče, lahko rečem, da ima očitno edini jajca od ostale “perutnine ptuj” kot jih imenuje moj kolega. Čeprav sem prepričan, da je Jurij ali svetovno naiven ali pa je samo iskal “konec” za svojo igro…

Če kdo rabi kopije, naj mi maila.

Aurelio je izpadel malo naiven, mislim pa da novinar ni iskal njega po oglasih ampak ga je nekdo od swingerjev izdal. Sicer pa mislim, da mora vsak človek odgovarjati pošteno za svoja dejanja in se jih ne sramovati, torej bi moral glasno in jasno povedati že pri volitvah, kaj ga zanima, s čim se ukvarja in seveda vključiti v to tudi družino.

Včasih je dobro imeti zrno norosti

Me ne zanima kaj dela v privatnem življenju, zanima me samo kaj dela z denarjem nas davkoplačevalcev.

Jurči je car.
Kaj vas boli ***** kaj on dela u privat lajfu. Njegova delovna storilnost je zaradi izživetih sanj ziher 100 krat boljša od drugih fosilov v parlamentu.

Je pa res, da so začel mojga psa Avrelio klicat. Po celi vasi swinga. Včasih tut po dve naenkrat. Moj pes je legenda!

hahahah….glede psa! Mogoče se kaj od lastnika navlekel….hahahah
(brez zamere)

Ja to pa itak, da se pes naleze lastnikovih navad in lastnosti….hehe

No, potem sem jaz zelo pridna….hahahah, ker je moj pes kastriran….hahahah

Pa to je to… brezzveze se izpostavlja. Pa še nič ne more očitat novinarjem, če jim je bojda vse sam povedal. Malo diskretnosti bi si že lahko pšrivošču… po drugi strani je pa faca, da se mu je.e za celi svet… Edino ne verjamem, da mu bo to prineslo kaj dost glasov pri naslednjih volitvah. Žal.

Sicer pa …spomnite se idrijske zgodbe, kjer se je ravno tako opekla ena prav simpatična lds-ovka. Ne verjamem, da še kaj dost računa na politično kariero. Žal smo pač še vedno zaplankanni, pa samo gledamo na to, kje je kaka afera, da se kdo nasmodi…

Tu te pa ne razumem: Bravo Juri… po drugi strani pa “opsa, ker žena ni vedela”. Bi moral naš Jurij tudi na to pomisliti, ko je prav veselo skakljal na okrog podrugih ženskah. Madona. Ne samo, da bi se moral kot poslanec zavedati svoje pravne odgovornosti, apmak tudi moralne… V njih (poslancih) bi naj videli tudi neko “normalno” moralno držo in obnašanje.

Bravo. Se ti pridružujem…

***AMPAK TO, DA DEC NI ZA V STARO ŠARO, JA TO JE PA POHVALNO IN TUDI TO, DA SI UPA. KLINC JE LE, DA MENDA ŽENA NI NIČESAR VEDLA, TO PA NI BLO FER***

Ja kaj zdaj, je car al ni? Oboje ne more bit.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close