Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Jutranji sex

Jutranji sex

je najboljši pred sluzbo.Kaj ni res?

Res je.

Pa med službo….

Danes pa meni libido po dooooolgem času neverjetno nagaja. Nekaj eksplozij užitkov bo dons. Že med službo…

Se ti dobro zdi, diskretni, vidim, se muzaš…..pa daj! Še meni gre na smeh, ko sem te prebrala.

To pa sploh paše.Si že kdaj?meni to ni še uspelo,bi pa.

Ga velikokrat izvajata pred sluzbo?Midva kar velikokrat,včasih hitro,včasih počasneje,odvisno kdaj začneva:-)

mmm, seveda…
ko se stisnem k toplemu telesu, ko ga čutim s prav vsakim delom svojega telesa in moja roka “kr tko” objame njegove boke in še mal “kr tko” zaide nižje…mmm, sladko trzanje mogočne trdote naenkrat preleti še moje telo in vlažna muca se zadovojno preteguje…obrnem se na svoj bok in dobr vem, da bo odločna moška roka hitro našla pot med moja bedra, jih rahlo razširila in se bo ves trd zaril v mojo vlažnost…
sladko prebujanje…

Kako vroče…sem že razdržen:-)))

ufffff, med tednom odpade, ker spimo do zadnje minute, za vikende je pa zadeva precej drugačna in sploh super, ker potem sledi še kavica in zajtrk itd…pa spet mal sexa…..luštno!

Zaja

http://www.unikatnazaja.blog.siol.net/

.baje…………

Že imam tisti blažen občutek. Samo skozi okno zrem in še vsaj pol ure bo tako.

Oh, milina……še…

Ja, mi kar uspeva….ha ha! Je prijetno, kratko, vroče….paše.

Bolj ob prostih dnevih, ker je sicer preveč opravkov zjutraj. Včasih pa jih na hitro opraviva, potem pa…..navadno bolj na hitro.

res je!

Tudi to sem šepetal. Danes že dvakrat.

Friganega purana rabim!!!!!
:))))))

New Report

Close