Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jutrčka,putrčka..

Jutrčka,putrčka..

Ne, je snežilo ponoči, padlo ene 5 cm… zdej pa n’č več :(((((( In bomo spet čakali na boljše čase…….

Pa nič zato…. sej bo.. ko bo.. pol metra :)))))

Lep dan, Zajček!

Jani

Še dobro, da si ti tu Jani, če ne bi se zajček moral sam, ” boriti ” proti njima, he, he..

Tule so rekli po radiu, da ga je napadlo preko noči 13 cm .
Res nič zato, saj bo, ko bo :)) sneg.
Oki, tebi tudi lep dan, aja tuki še sneži :))

Pa kar fajn je začelo snežit, jaz se grem kar skrit !

Pazi Zajček, da te ne zapade :))

Po potrebi, grizemu tudi z zobmi….

Dooooooooooooooooooooooobro jutro Janiju, zajcku in vsem, ki še pridete,

Ja, vceraj se ni dalo voscit dobro jutro, ko sva z muco sele popoldne prilezla izpod oddeje..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

A si videl Jani, še ne neha, ha, ha.

Sej to je to, zato se moram skrit :)) Noče nehat padat.

Pepi, dobro jutro! Ampak, vseeno bi lahko vsaj pokukala izpod koutra in rekla dobro jutro…. Viš, zdej mava pa z zajčkom same skomine….. :))

Točno to !!! :))

Če samo pomislim……….. 🙂

Zajček, men se pa mal svita…… Kaj pa če je za vse tole kriva tista kava od prejšnjega tedna… a? Zdej nama pa malo vračata? He he he he… ne bosta naju, ne!

Heh, Jani, ampak pri naju je bila le ” kava ” . Pri njiju, pa izgleda, da nekaj več. Sicer mi ni povsem jasna tista zadeva okoli kovtra! Ne, ne smeva se pustit in pika !

Veš kaj Zajček, dokler se ne pokestata, jih bom jaz dal na “ignore” Če sta nama vrnila tisto kavo na tak način, ju je lahko malo sram, a ne?

Juhejjjjj dobro jutrooooooooo ohhhhh kak smo spali..mmmmmm se še kar pretegujem tele svoje tačice..mijauuuuuuuuu
Pa da vas vse pozdravim..hihi
ježku pa pomižiknemin lubija pritisnem 0*0*0*0*0*0*0*

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ooooooooooo še daleč od tega..se tud pomislit ne da..hmmnesmem preveč povedat..pstttt bosteše večje skumine dobil..hehehe
lahko vam samo to šepnem na uho..ježek je od sile yesssss!!!!!!

*0*0*0*0*0*0

Čist zmešana muca

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca je nezna kot ta sneg ki zdaj naletava..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Zakaj kesati, zakaj sram? Maričino današnjo temo še enkrat prečitajta in se ravnajta po njej, hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

E, moj Jani, pri muci nema dobro jutro, ko se dela se dela, ko se pociva, se pociva, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Tole je pa preveč 🙂

Res je, najprej naj se pokesata, potem pa bomo videli…

Daj no soseda, ne kuhaj jeze, brez ljubezni nam ziveti ni!
Cmoooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

…………………….do prenehanja kuhanja mule,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ma zajček ma ti povem..kak veliko srce ma tale naš ježek..nč bat…**************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close