Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Jutro zaspanke in zaspanci! :)

Jutro zaspanke in zaspanci! :)

Jutro!!

Še vedno srkate jutranjo kavico in se ob njej počasi prebujate? Če je vreme turobno dajmo biti mi malo bolj vedri 🙂

🙂 Dobro jutro! Kakšno turobno vreme? Poglej, zunaj je sonček!!! Samo na monu ga še ni.:(
cmok

V Mb………..lije kot, da se je vremenu zmešalo…………
:))
…………jaz pa v takem na teren……..mogoče kakšnega štoparja poberem…….hahahaha

Dobro jutro.
Čeprav se kava šele kuha, sem zbujena. Je tak sonček zunaj….mmm…danes zna bit še pestro…
Lep dan.

mi imamo deževno vreme, sonček še očitno pride. Če je že pri deževnem jutru veselo kaj bi bilo šele ob sončnem 😉

Ah veš kaj, se mi zdi da na nas tukaj, vreme ne vpliva kaj preveč. Smo preveč….. Se pa zna zgoditi, da kdaj koga trebušček boli, potem je malo drugače.:)))

Dobro jutro!

:)) Dobro jutro.

pa mislim da ne boli trebušček od vremena 😀

In opravita v avtu:-))))

Jutro, kako si kaj ?

Maja sio danes v minici…aja dobro jutro.

Po mojem tudi ne.:))) Pozabi.
Aja, pa hvala za včerajšnje poljube. 😉 mmmmmm, so pasali!

Mater mulo, a ti mene zasleduješ? Zelo redko se zgodi, ampak kako ti vedno veš??!!!

sem se potrudil da bi čim dlje zdržali, vendar mislim da potrebuješ novega nežnega: cmok! 😉

Oh ja, ravno tak paše zjutraj. Saj nekaj vas pa le je takih, ki veste kaj ženske rabimo.
cmok, cmok

pošiljam še nekaj nežnih dotikov vratu, ušesa, čutiš sapo na obrazu, več pa ne smem 😉

Jutro tudi tebi.
Kako si danes? Razpoložena:)))

:))) Paše. Ja, več pa zaenkrat res ne smeš. 😉
Ampak si pa hiter. Si povsod tako hiter?

Samo, da je zunaj sonček, da sem naspana sem odlično. Se ne pritožujem.
Pa ti?

Za dežjem vedno posije sonce. Tako in drugače.
Lep dan.

:))) Ah Bea, kdaj pa jaz nisem?! Razpoložena za pisarije veliko bolj kot včeraj, ampak dobre volje sem pa itak vedno. Pa ti? Saj vem, sigurno te matra čas, tako kot mene. Tale mon,….ali bolje, to delo,… :)))

ne povsod. ampak nisem tak ki bi se pri čem obotavljal in si belil misli ali ja ali ne.

če bi bil tako hiter (kot misliš) bi preskočil te nežnosti 😀

Ima tudi deževno jutro svoje prednosti 😉

:))))) Pravilni odgovor. Ta pravi si! mmmmmmmm Že začenjaš dišati. mmmmm
cmok

New Report

Close