Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jutroooooo

Jutroooooo

cmokca za dobro jutro in lep dan 😉

a sem taprva?

Hm, nobenga ni… A ste vsi pustovali pozno v noč, zdej pa zamudili v službo? ….. Anke petelin še ni zakikirikal? ;))
No, pa nočko…

Dobro jutrooo!!! Mene je petelin že zbudil!

Jutro Jaky… si lepo spančkal? Je bla topla tvoja šukica? Lepe sanjčke? … Če je odgovor povsod da…… potem boš imel lep dan. ;)))
Papa

:))) hehe spal sem ko malo prase…

hehe, kej češ rečt de boš dan preživu ku en velik p… pujs? ;))

Nisi ta prva!
Razbo je že ob 5.uri pozdravljal.
Dobro jutro z beca
Sp

jutro, petelinček…
ja, razbo, ma tist ni blu zjutru, tist je bla še noč, ku smo usi spali… 😉

Dobro jutro!

Imel sem spet sanje o …. ki mi pokvarijo dan

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Sharkon, ne pusti se…, greva-gremo v cetrtek na kavo, torej jutri???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Helci na hitrco sem prebrala če si taprava, pa sem ti že hotela nekaj ponagajati, ampak potem sem prebrala taprva, ja taprva si, pa saj to ves, ne???;))
Cmoka za lepo jutro tudi tebi draga moja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zmenjeno!!

Dobiva se ob 17 uri v cytiju

Vsi vabljeni!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

jutro lubica, kako si spančkala brez mene? 😉

Najbrž si bila…. zmagala!!!!!

Cmoka za lepo jutro.

Jutro, spančkala brez tebe sem, ampak brez nekoga drugega ne znam več…;))) En mali mačk vsako noč prav potiho hiti k meni…

Si dobila mejlčk za cestitkico…cmoka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close