Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek JUUUUHUUUUUU

JUUUUHUUUUUU

Danes odprejo H&M!!!!!!!!!!!!

Eni pa res ne rabijo veliko, da so veseli. Bravo za H&M.

Lep pozdrav !

Juuuuuuuhhuuuuuu, od danes naprej bo cela Lj. v istih bundah, pa vsi otroci bodo imeli iste kape in šale…. juuuuuuhuuuuuu

:-))))))))))))))

Brina

Jaz sem bila že včeraj na otvoritvi in sem navdušena. Ampak tokrat je izjemoma bilo zame več stvari kot za mojega fantka – tudi tukaj imajo precej večjo izbiro za punčke. Je pa res poceni in za razliko od Celovca in Graza ob sobotah zelo lepo urejeno. Vsem želim uspešen nakup.

Za nas, ki nismo tako na tekočem – kje pa je ta H&M?

V City Parku.

včeraj me hčerka vpraša, če bomo šli v H&M, ker je tam baje fuuul dobro…….kar zmrazilo me je. V bistvu tamala ne mara hodit po trgovinah, sedaj pa tako tipično potrošniško veselje…….?!?!
Jaz vztrajam naprej na zelo preprosti logiki – v trgovino grem, če kaj rabim. Ne mislim pa se priključit družinicam, ki se sredi vikenda sprehajajo po City parku, nikakor. Raje ven, na izlet, v Tivoli, raje na obisk, raje v kino, raje……….kamorkoli, kot v trgovinski center, čeprav se lesketa od mamljivih izložb. Jaz se v teh centrih počutim odtujeno, v bistvu se kar zamislim nad družbo, tempom življenja, vrednotami……..pa sem preeeecej daleč od kakšnega verskega gledanja na vikende 🙂 …..samo potrošniška miselnost me pa res odbija.

Elena podpišem se pod tvoj post….

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

buuuuuuuuuuuuuuuu-nič posebnega

A zato je danes forum tako prazen? :)))

Evo, opis stanja: pred vhodom cel kup mamic z otrocki v narocju caka, da bo smelo vstopiti v trgovino – z vozickom ne smes v trgovino – verjetno samo danes, ko je taksna gneca? Noter spuscajo po rundah; ena ven, druga noter. V trgovini pa same kace do blagajn.

Kaj konkretno je na policah (razen veliko roza stvari) pa ne vem – ker me je vse skupaj hitro pregnalo ven. 🙂

Tadeja

Oh ti sranje. Jaz bi dobila živčni zlom. Že tako ne maram trgovin. Danes sem šla v KR k optiku (v Globus) in priznam, da je bilo super, ker je tam tak mir, pol štuka je praznega, pa še parkirišče prazno :)))))))))

No, poglej, a mi lahko kdo pojasni, kaj roji po glavi mladi mamici, ki v torkovem nedeževnem dopoldnevu stoji z dojenčkom v roki v vrsti …….. ok, če bi stala v vojnih razmerah v vrsti za kruh ali pa sredi afriškega taborišča v vrsti za vodo……..ampak ne, stoji v vrsti za kakšno oblačilce, pri čemer je – predpostavljam glede na povprečne slovenske razmere – čisto toplo in primerno oblečena, ona in njen otrok…….torej kaj, hoče prihranit kakšnega jurja? In se pohvalit, da je kupila v H&Mju? Je v korak s časom, moderna slovenska mamica?
Jaz tega preprosto NE RAZUMEM.
In opažam, da karkoli trgovskega se v Sloveniji odpre, horde ljudi tečejo, kot da jim gre za glavo, kot da se odpira prva trgovina v državi……sem slišala, da so ljudje stali v dolgih vrstah v Merkurju s fikusom v roki, da bi dobili nekakšen popust. Pa kakšna evforija je bila nekoč zaradi Leclarca. Pa še pred tem Interspara. Pa……….res neverjetno, a imamo Slovenci res tako radi te trgovine, nakupovanje, gužvanje in čakanje v vrstah?!?!?
Sori, če sem koga užalila, ampak …..

A ta bu je bil zame….?

Jaz sem bila, ampak knedelček je bil v varstu z babi. Ja vsi tisti dojenčki pa so se mi zasmilili v dno duše, v tisti vročini in slabem zraku.

Lepe stvari, dokaj ugodno, a kaj ko se mi je na blagajni zgodilo – zavrnjena kartica. Kako je to mogoče, me hoče kdo obvarovati tega, da kupim nujne stvari za pikca (dva bodija) in zapravim? Kličem na plasis in izvem, da se jim je sesul ves sistem. Fino, ne??? K sreči sem pred vrati čakala “samo” 15 minut, pa bi se skoraj obrnila. Naj pa povem, da sem videla lepše stvari kot aprila v Celovcu in bundice so res nice in poceni. No toliko, roza stvari pa jaz nisem gledala.

Elena, se podpišem pod čisto vse, ker si napisala. Ker bi isto napisala tudi jaz.
Enkrat samkrat, ko sem bila na enem izobraževanju v LJ, me je kolegica prepričala, da sva šli v Leclerca, tisti dan ko so ga odprli. Ker sva pač imeli čas… Med konfekcijo na 40 m2 sva se izgubili, ker je bila taka gužva. 40 minut sva čakali pred blagajno, da sva plačali tiste par reči, ki sva jih kupili. In rezultat? Nikoli več nisem šla in ne bom šla v novo trgovino v prvih 14 dneh po odprtju. Hudo škoda mojega časa, da bi prihranila tistega jurja, ali pa še to ne!
Naš mali pa je itak šel prvič z mano v trgovino po delikateso, ko je dopolnil 8 mesecev, ker sem mnenja, da čisto mini otroci niso za v trgovino, kjer je velika koncentracija ljudi…

In prav vesela sem, da sem doma v tem zoprnem vremenu. Tistim pa, ki uživate v skupinskem stiskanju, želim lep, gužvast dan!

LP, Ana

100 ljudi je pred vrati ..obup.Ob izložbi pa 10 vozičkov parkiranih.Bogi otročki.
lp

ne- zate pa res bi bil- za HM
Brez zamere:))))))))))

hitro pišeš, spet si me zmedla, he he.
LP!

hi hi

ej .. točno tko bi napisala jaz … pa veš kaj je najhuje … da polovico kupljenih stvari potrošniki sploh ne rabijo/mo … in potem en sam jamer da ni dnarja za dopust 🙂

tale potrošniška evforija je res en hudič :))) najlažje se jo ubraniš da greš namesto v šoping center v gozd 🙂

jasno da ni izključeno da tudi mi ne bomo kdaj šli v nakup v H&M … sploh če so cene dobre 🙂

da bi se šla pa gužvat prvi dan tja … je pa res mal tu mač 🙂

B.

aja … sem hotla še napisat da po eni strani je kar škoda da se referendumska zahtreva o nedelskih zaprtih štacunah ne bo uresničila … ampak samo zato ker veliko preveč ljudi gre dejansko raje na izlet v šoping center kot pa v naravo 🙂

B.

Le kako si vam ljubi? Sem si v Avstriji ogledala tale H&M in moram reči, da sem bila glede na vašo navdušenje prav razočarana. Sicer pa – vsak ima svoj okus in svoje veselje…

A je katera bila v ESPRIT-u , kaj imajo in kakšne so kaj cene?

lp lumpa

sej, jaz sem mislim da 4x bila v City parku, še bom šla, pa najbrž tudi v ta H&M. Samo nič evforično, kot da se mi nebesa odpirajo……….se katera spomni mladih dni, ko smo prvič jadrali čez mejo v Avstrijo, KGM? Zdelo se mi je prav neverjetno, koliko artiklov, koliko sladkarij……….ampak čar je popustil, balonček počil, sedaj smo tudi tu tega navajeni…….

Jaz pa sem računala, da vsi čakate na otvoritev v Ljubljani in ne hodite več v Celovec in sem v soboto nabavljala v H&M, C&A in Kik v Celovcu. Mogoče grdo od mene, da hodim čez mejo, ampak sin je nujno rabil jesensko – zimsko garderobo, vedela sem, da bo v Ljubljani gužva za ne preživet, gužve v Celovcu res ni bilo nobene, pa še C&A in Kik sem imela zraven, tako da sem v 2 urah nabavila vse. V Ljubljani bom pa z veseljem šla na poletne nakupe, ko ne bo več gužve. Pa veselo nakupovanje, le malčkom to prišparajte – vsaj dokler je gneča, proooosim.

New Report

Close