Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek juuuuutrooooooo

juuuuutrooooooo

prvi,,, prviiii. prviiiii…. grem kufe skuhat pol pa hitr ……hm

ziveti danes za jutri.....ljubiti jutri mocneje kot danes

Na, jaz pa se pofočkam druga, dragi “naivček”. Eden zgine, drugi pride!:-))

Dobro jutro vsem. Jaz sem kufe pila že ob pol štirih! Zdaj bom kmalu drugega, potem še enega ob 12. uri in potem zna biti za danes konec …nak, še enega bom, ob petih, pol šestih popoldan pri hčerki!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

OOOOOOOOOOJ, JEST TUDI PIJEM KAPUCINČK. BO ZA DANES PRVI, ZADNJI IN EDINI :-)))
SI DOBR ?
ŠE SLABE VOLJE?!
A RABIŠ ENO ŽGEČKANJE?
:-))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Hvala za skrb, draga Stephi. Kako sem, ti ne znam povedati, ker takega razpoloženja, kot sem trenutno, pri sebi še sama ne poznam. Skušam biti skulirana in kontroliram vse svoje besede, dejanja, misli … ne vem pa, koliko časa mi bo to uspevalo. A dokler bom zmogla, se bom trudila, bo pa po vsej verjetnosti enrkat tale Mariči prava Etna z majhnimi nuspojavnimi gejziri !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ehja, jest sn pa dons v obupnem stanju. Totalno depresivna, hehehe.
Naredila sem eno veliko napakao, za katero sploh ne vem, če sem jo res:-))
Skratka, enega od kolegov sem nekam povabila, potem pa me na tisti datum in ob določeni uri sploh ni bilo, kršenmatičk.
Danes sem jih pa dobila po ušesih, ah !
Meni se pa niti ne sanja, da bi mu kdaj kaj podobnega rekla………….
Če to ni za zmešat……….
na tak banalen način se ena dobrovoljna poštena ženska znebi zvestega občudovalca:-)

Kar za zjokat se mi je.
Mariči, kaj meniš?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Jokala jaz za to ne bi. Pri meni je treba kaj več, kot ena “pozabljena obljuba” zvestemu občudovalcu, da me spravi v jok. Če je zvesti občudovalec, ne bo izpustil prilike in povabilo ponovil. Tebi takrat ne ostane drugega, kot da banalno resno zapišeš v svoj koledar še “eno obveznost”, seveda s pripisom, da pitje kave ne more trajati dlje kot petnajst minut.

Depresivnost … zapakiraj v celofan, položi na mizo in jo glej! PO možnosti ji daj rdečo pentljo, se kar obnese, ostane v celofanu. Tudi jaz sem depresivna in še celo to vem, da bo to kar trajalo. Nimam celofana, na pentlej sem pa pozabila že takrat, ko se je začelo zadevšne, kot so paketi, skupa spravljati z selotejpom!:-)))

Če pa že ne bo šlo drugače, bova pa mrbet uspeli skupi tult! Ti z razlogom, jaz pa zato, ker boš tulila ti!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

…. mah zenske jokave… slaba tolazba druga drugi…pa se slaba opora druga drugi ce je rama mokra od solzic…. kam se naj pa naslone kolegica… evo vama vsaki po paket robcev za posmrkane nose… tiste robce z mentolom….

ziveti danes za jutri.....ljubiti jutri mocneje kot danes

Ma ebi ti robce z mentolom, ni ti bilo, ni ti in ti ne bo nikoli jasno, zakaj ženske sploh jokajo! MIsliš, da jokajo zato, ker tolažijo v joku druga drugo ? Motiš se … in to zelo! Zdaj pa možgančkena pašo in stuhtaj, zakaj ženske jokajo !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Da se smilijo moškim?!?
No, nisi ravno mene vprašala, pa vseen

… zato da tolazijo druga drugo prav gotovo ne … da pa se smilijo druga drugi pa je ze veliko blize resnici….

ziveti danes za jutri.....ljubiti jutri mocneje kot danes

…. in ce ves kdo sem potem tudi ves od kot sem… in tudi poznas moj e.mail…..ne … to ti ne drzi…. LP

ziveti danes za jutri.....ljubiti jutri mocneje kot danes

Naivček, smiljenje samemu sebi meni osebno pomeni globok propad človeka! Zato si ne dovolim smisliti se sebi. Se pa zjočem iz čisto posebnega razloga! Vsi prav dohtarji, tisti ta uni v belih haljah inu tisti arcnajerji pravijo, da jok čisti učke! Ja, jok čisti učke in dušco ! Ne veš, kako se jaz lahko prešerno in gromoglasno smejim, ko se enkrat “operem” !!! :-))) Ampak, ker fantje pa ne jokajo, ti žal tega nikdar ne boš vedel! Ker ne smeš jokat!:-)))) Če boš jokal, pol pa fant nisi, si pa ena mevžica ali pa celo kaj druzega! Fantje ne jokajo, zapomni si to!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Sem pozabila dodati, da je meni najlepši pogled … pogled na jokajočega moškega! Mislim, da takrat začutim, da je tudi moški, fant … lahko človek, da si to celo želi biti !!!:-))

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Nak, v te stvari se ne spuščam. Meil si ob novi registraciji daš drugega, zato to ne bo držalo. Se ti pa ljubi, to pa že moram priiznati, da se prijavljaš in odjalvjaš in prijavljaš in odjalvjaš in prijavljaš in odjavljaš !!!

Sicer pa, kaj ima mene to brigati. Pustiva to ! Prav! Bodi naivček ali karkoli že si, tukaj to, tam ono, kadar ti kaj zapaše, takrat si to, kar ti paše. Meni je tako čisto prav? Oki, doki ?:-)))

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

.. pa pri meni ni tako … sem prijavljen pod istim imenom… elektronski naslov je skrit… in naj ti povem da tudi moski jocemo… samo jocemo drugace… navznoter ne navzven….

ziveti danes za jutri.....ljubiti jutri mocneje kot danes

Eh no, naivček,ne ga srat. Kar imam izkušenj v življenju, pa jih ni malo, verjemi, sem se naučila: nikoli v popolnosti ne verjemi moškemu, ker to je … žal… ena velika napaka narave! To je eno! Pravim v popolnosti, nekaj sem verjela že tudi jaz … hm, hm… Drugo: v življenju sem videla jokati samo svojega brata. In jokal je meni! Ker mu nisem skušala nikoli dopovedati tega, kar si vedno dopovedujejo, že od malega naprej, ker jih tako “atej učijo”, da moški pa ja ne bojo jokal. In brat je jokal meni … kot materi. Ker ga nisem silila, da zataji svojo bolečino zato, ker je pač “moški”.

Ostale, ki jokajo navznoter, sprašujem: zakaj? Zato, ker se ne spodobi moškemu pokazati solza? MOkrote ? E ebi ga, zakaj pa potem vse okrog sebe pomočijo, če je le prilika za to ??? Tako in drugače ??

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

… poznam zensko ki ne joce in poznam moskega ki se joce za vsako malenkost… stvar je v srcu in naravi..to da mocimo okrog sebe bi bilo lahko prav res a s tem da je to v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} -ih z pijaco ko utapljamo svoje zalosti…. pa tudi tu nismo vsi enaki… namrec to ne pocnemo vsi… da sem se zjokal me todi ni sram priznati.. da solze velikokrat pridejo na oci tudi ne … kaj se hoces.. da ti se recem da morda pa le nisem eden od tipicnih moskih… ker me ni sram jokati,ker se znam iz srca nasmejati, ker vcasih ljudi spravljam v dobro voljo in sam ostanem brez nje,ker znam ljubiti in konec koncev ,v to sem preprican, znam tudi razocarati………… a pomembno je da razmisljamo pozitivno.
In vse vec bo na nasih obrazih smejalnih gub…..

ziveti danes za jutri.....ljubiti jutri mocneje kot danes

Ja…tko je to….eden je zmeri prvi….nekdo je pa zmeri med tazadnjimi…..
:-))

Če je treba tulit……za to sm jst ekspert!!
🙂

Ni važno pod katerim nikom……samo da si res to kar si!

…pol pa hiter hm……..mene ta del zanima kaj pride za pikicami?? :))) hehehehe

svoji dragi zazelet dobro jutro……..mar tebi nihce …

ziveti danes za jutri.....ljubiti jutri mocneje kot danes

ahaaaaaa to..ma kaj ne poveš…ne nimam dragega…sem sama svoj gospodar…
je pa nekaj najlepšega ja ko ti zažgolijo sončki tisto dobro jutro,ma ga ne menjam za nobenega drugega….

… sej jih tut ne mores zamenjat….
a morda pa le pride kdo k se bo k tojmu srcku srisnu…

ziveti danes za jutri.....ljubiti jutri mocneje kot danes

neeeee….mene je fino in komaj dočakano tako kot je..ne maram se stiskat!:)))))

New Report

Close