Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kadilci na blagajnah – Mercator

Kadilci na blagajnah – Mercator

Vidiš, temu se pa reče prvokativnost, nesramnost in aroganca kadilca, ki je drugače lahko čisto OK persona…. Samo da druge zajebava na račun svoje odvisnosti, pa je srečen.

Pa v Hofer hodiš, ker gre hitro in ne zapravljaš časa :)))))[/quote]
Tudi v Hofer grem. Pa v Tuš, Lidl, Spin, Spar in Mercator. Jezijo me kdaj kakšne cene, ljudje pač ne. Prodajalke so povsod kul. kupci tudi. Salama je v redu, tudi če vzamem tisto, ki je že narezana. Včasih dobim kak paket mesa, ki je še nekaj dni do roka, pa smrdi ko hudič.
Seveda srečaš vse mogoče zategnjence, narediš ovinek okoli, če se da. Najboljši so pa komentatorji, ki se obregnejo ob tebe, ko imaš zraven majhnega otroka, s katerim parlamentiraš ali bosta kupila tisto čokoladko ali ne. Take še bolj sovražijo kot cigaretarje, ker med pogovorom stojiš pri miru, ljudem se pa mudi, bi šli hitro hitro mimo.

Sploh nisi dojel, v čem je problem.

drugič pejd po zelenjavo na tržnico .

drugič pejd po zelenjavo na tržnico .[/quote]

ti pa pu čike na obmejno mitnico – pa še cnej so tam v Kompas šopu….

Ko boš ti na blagajni v vrsti za čike stal, bom jaz pred tabo eno po eno jabko na blagajno nosila. Tooook se bomo vsi smejali.
Si zdaj dojel point?

Sploh nisi dojel, v čem je problem.[/quote]

Ti vidiš problem drugje kot jaz. Ti vidiš zatežence drugje kot jaz.

Ko boš ti na blagajni v vrsti za čike stal, bom jaz pred tabo eno po eno jabko na blagajno nosila. Tooook se bomo vsi smejali.
Si zdaj dojel point?[/quote]

Zmenjeno. Lahko greš tudi v kakšno zakotno trgovinco pa s sosedo prodajalko počvekaš o vnučkih pa hemeroidih preden bo postregla naslednjo. Aja, čaki….

Kakšen point?
Da težak od avtorja teži zaradi čikov na blagajni mečkatorja? Oh, ne me jebat, no. pa vtaknite si svoje principe tja, kamor vam samo zdravnik z lučko šari. par histerij se je spravilo na kadilce, problem pa je v tem, da teh par histerij niti mojega posta ni prebralo. Če pa je, ga niti dojelo ni. Pa vam nalašč ne povem, česa niste dojeli, da si boste še mal sramote naredili.

In skoraj vsem sodelujočim v temi: malo pa vendarle spremeni stil, če že nonstop nicke moraš menjat.

Jaz kadim in kupujem čike občasno tudi v trgovinah. Hja, tam stojim v vrsti z vsem ostalim in kaj se zgodi? Blagajničarka nima pojma, kje so čiki in bluzi, jaz jih gledam. To vzame nekaj časa, ampak pri istih se mi ne da bit več ustrežljiva in čakam, da jih najde. Enako kot čakam za cel pult zadev, ki jih nekdo ni zvagal ali pa se ne more odločit, kateri izdelek bo dal na kupon.

Preden sem pričel brati sem pričakoval temo o smradu kakšnega kadilca pri blagajni.

Ja, lej, avtorico pač vodi neka nedoumljiva sla, ki ji je razum zameglila v tej meri, da ji skače v gate tudi ob najbolj prozornih provokacijah.


A ves da jaz tudi :). Sem si mislila,da to bolnost pa res moram prebrat :).
P.s. @ nevednezi,ki predlagajo nakupe stekt: ce ima kadilec doma cele steke bo pokadil se vec,ne bo tako ”racionalen”pri konzumaciji. Jaz naprimer eno eno skatlico razvlecem na 4-5 dni in na toliko casa tudi kupujem..samo mojih Malrlboro nikjer ne zmanjka hahahaha.

Karma te je kaznovala.No sam da si svoj alkohol dobila in se nato umirila.

. Prosim povej, kako bi sicer porabila “uro”, izgubljeno, zaradi “cikov”?

Ravno v gužvi, v vrsti pred blagajno, sem najpogosteje doživela napad panike.
Zdaj, ko paničnih napadov nimam več, sem zaradi tega tako srečna, da je po moje ni situacije, ki bi me pred blagajno vznemirila.

Očitno res šele ob hudih zdravstvenih in drugih težavah ugotovimo, kaj je zares pomembno v življenju; čakanje, da trgovka nareže salamo ali prinese cigarete z drugega konca trgovine, nikakor ni vredno omembe, še manj pa jeze in živciranja.

Živeli panični napadi! 😉


Ker jim pustiš. Pa kaj potem če te tam en neznenec reče da si slabe volje. Jez jim ne pustim pač povem da se pred njimi prišla in da sem prej na vrsti pa ne glede na to kaj si on ali pa prodajalka mislita.
Če imam poln voziček spustim koga ki ima samo kruh ali pa eno malenkost. Da bi pa spustila enega ki je prišel samo po cigarete mi pa še na misle ne pride, sploh pa ne če se kar vrine.

Enkrat me je prodajalka vprašala, katere cigarete so to (povedala sem ime). Zelo običajne in zelo prodajane, mimogrede. Rekla je, da ne kadi in ne pozna cigaret. Zelo mirno in prijazno sem ji povedala, da poznati cigarete je njena dolžnost, saj jih prodaja. Kaj bi bilo, če ne bi poznala, ločila npr. mesa, zelenjave ,sadja.??

“West dolge”.
“Nimam. Grem ‘zad pogledat”
(Čakamo…Pride nazaj z West kratkim.)
“Sam’ West kratke ‘mam.”
“A so light?”
“Ne.”
“Pol mi dejte pa East dolge.”
(Brska……) Nimam. Samo East kratke blue so.”
“A Eeast dolgih Blue pa nimate?”
“Mislim, da so. Grem ‘zad pogledat.”
Pride nazaj z East rose….
“Samo East Rose dolge imamo. A bojo vredu.
East Blue dolgih ni. Sam’ kratke so.”
“Ok. pa naj bo.”

No meni gre pa tole na živce: pred mano poln trak robe. Ženska počasi zlaga v vrečke (pred tem še kakšno išče po torbici, čeprav je prej vsaj nekaj minut stala v vrsti), potem se je treba še zmenit, na kateri izdelek 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta pa kakšne nalepke bi vzela, enkrat so menda imeli ene za fantke ali punčke, potem začne brskat po torbici za denarnico in po denarnici za kartico, pa da eno kartico za pike in eno za plačat in vmes se spomni še unovčit popust na pike … Včasih so še položnice plačevali na blagajnah, zdaj ne vem, če še, ker tega že nekaj časa nisem videla. Mislim, to je pa res za znoret! In takih počasnel in komplikatorjev ni prav malo.
Kar se pa cigaret tiče, meni se skoraj nikoli ne zgodi, da jih ne bi imeli pri roki. Ampak dokler bom jaz čakala zaradi vseh tistih kolobocij s karticami in pikami in nalepkami, bo pa kdo tud počakal, da meni prinesejo cigarete, če jih ravno ni na blagajni.

Podobne stvari so v našem M na dnevnem redu. Zraven so še blagajničarke počasne :((. Položnice se še plačujejo, sem imela srečo to doživet prejšnji teden. Ne bi hodila v to trgovino, a je manj kot 50m od moje hiše.

Enkrat me je prodajalka vprašala, katere cigarete so to (povedala sem ime). Zelo običajne in zelo prodajane, mimogrede. Rekla je, da ne kadi in ne pozna cigaret. Zelo mirno in prijazno sem ji povedala, da poznati cigarete je njena dolžnost, saj jih prodaja. Kaj bi bilo, če ne bi poznala, ločila npr. mesa, zelenjave ,sadja.??[/quote]

Ne samo cigaret, maričesa še ne poznajo,ločijo med sabo.

Tudi jaz sem skoraj redno doživljal to iskanje cigaret za kupca pred menoj. A seveda ni problem v kupcu. Problem je v trgovini in njeni organiziranosti. V Hofferju namreč ne pomnim, da bi se dogajalo kaj podobnega. Pa menda tudi “držijo” cigarete. Imam občutek da sicer ožji izbor, tako da morda izgubljajo kakega kupca, ki kadi kaj izven njihovega izbora, a s tem morda pridobijo kakega kupca, ki nima razumevanja za vsakično mrzlično iskanje “plavih dolgih”

Enkrat me je prodajalka vprašala, katere cigarete so to (povedala sem ime). Zelo običajne in zelo prodajane, mimogrede. Rekla je, da ne kadi in ne pozna cigaret. Zelo mirno in prijazno sem ji povedala, da poznati cigarete je njena dolžnost, saj jih prodaja. Kaj bi bilo, če ne bi poznala, ločila npr. mesa, zelenjave ,sadja.??[/quote]

Hahaha, dobro si ji povedala1.

Ja, ene se zelo rade pohvalijo, da ne vejo nič, ker ne kadijo, in se imajo za nekaj boljšega, v resnici pa ne opravlja dobro svojega dela.

OOODLIČNO napisano :))))

Hvala za smeh

New Report

Close