Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kadilci na blagajnah – Mercator

Kadilci na blagajnah – Mercator

V Merkator hodim samo kolikor je nujno. Katastrofa od trgovine.

Ne bom komentirala ostalih stvari – samo glede tega, da ne moreš potegnit zelenjave na hitri blagajni. Jaz sem se navadila tudi na to in pač dam vsako posebej in imam listke posebej, pa gre tudi na hitri blagajni.

Ni tako samo v Mercatorju, ampak povsod. Na blagajnah mečkajo, zato sem se navadila hoditi v Lidl, sploh če sem rabila samo kaj na hitro.
Sedaj so ga v našem kraju prenovili, postavili so nove blagajne. Katastrofa, zdaj na teh blagajnah “mečkajo” še bolj, kot v Mercatorju, Tušu ali Sparu.

V Šiški največji M na svetu je katastrofa odkar so ga prenovili. Vse je razmetano , nobenega reda, nobene logike, isti (enaki) artikli so na več koncih. Najhuje je ker:
1. še sami prodajalci ne vedo, kje je kaj; te pošiljajo v popolnoma nasprotno stran
2. na delikatesi se čaka, strank je zelo malo
3.čaka se tudi na kruhu oz. tam, kjer prodajajo bureke,pice
4. dvakrat sem že zaman čakala na tortah; enkrat je prodajalec celo prišel mimo, mi poklimal, izginil zadaj nekam…čakala sem minuto, dve…in odšla…
5.oddelek z igračami je prevelik
6.cvetličarna, če jo lahko tako imenujemo, je premajhna

Katastrofalno je tudi zračenje. Blizu kuhinjskih pultov ni za iti, saj na daleč smrdi.

Informacije nikakršne, nič ne vedo.

V Šiški največji M na svetu je katastrofa odkar so ga prenovili. Vse je razmetano , nobenega reda, nobene logike, isti (enaki) artikli so na več koncih. Najhuje je ker:
1. še sami prodajalci ne vedo, kje je kaj; te pošiljajo v popolnoma nasprotno stran
2. na delikatesi se čaka, strank je zelo malo
3.čaka se tudi na kruhu oz. tam, kjer prodajajo bureke,pice
4. dvakrat sem že zaman čakala na tortah; enkrat je prodajalec celo prišel mimo, mi poklimal, izginil zadaj nekam…čakala sem minuto, dve…in odšla…
5.oddelek z igračami je prevelik
6.cvetličarna, če jo lahko tako imenujemo, je premajhna

Katastrofalno je tudi zračenje. Blizu kuhinjskih pultov ni za iti, saj na daleč smrdi.

Informacije nikakršne, nič ne vedo.[/quote]

Se strinjam. Plus to, da časa izgubiš oh in sploh, preden te postrežejo in preden najdeš željen izdelek izgubiš uro po tamalem.

V Šiški največji M na svetu je katastrofa odkar so ga prenovili. Vse je razmetano , nobenega reda, nobene logike, isti (enaki) artikli so na več koncih. Najhuje je ker:
1. še sami prodajalci ne vedo, kje je kaj; te pošiljajo v popolnoma nasprotno stran
2. na delikatesi se čaka, strank je zelo malo
3.čaka se tudi na kruhu oz. tam, kjer prodajajo bureke,pice
4. dvakrat sem že zaman čakala na tortah; enkrat je prodajalec celo prišel mimo, mi poklimal, izginil zadaj nekam…čakala sem minuto, dve…in odšla…
5.oddelek z igračami je prevelik
6.cvetličarna, če jo lahko tako imenujemo, je premajhna

Katastrofalno je tudi zračenje. Blizu kuhinjskih pultov ni za iti, saj na daleč smrdi.

Informacije nikakršne, nič ne vedo.[/quote]

Se strinjam. Plus to, da časa izgubiš oh in sploh, preden te postrežejo in preden najdeš željen izdelek izgubiš uro po tamalem.[/quote]

časa izgubiš veliko, včasih sploh vsega ne najdeš. da te postrežejo, čakaš in čakaš. pa praktično nobene vrste, skoraj ni ljudi na delikatesi, slaščičarskem pultu ( tukaj so grozno počasni).

Ni to samo v Mercatorju. Pojdite kdaj v to štacuno. Vedno se čaka, ker se mora najprej odkleniti omarico s cigaretami, jih iskati v nedogled, potem pa hoditi še okoli drugih blagajn, v skladišče in sem že na vrsti. Superca!

Tipični primer ! Niso krivi kadilci, ampak nesposobne, neorganizirane, počasne prodajalke ! Pa ne me napadat, sem nekadilka.

Tipični primer ! Niso krivi kadilci, ampak nesposobne, neorganizirane, počasne prodajalke ! Pa ne me napadat, sem nekadilka.[/quote]

ja veš da … tudi če si nekadilka, te bomo napadali … to ni nobeno varovalo, halooo!

Tipični primer ! Niso krivi kadilci, ampak nesposobne, neorganizirane, počasne prodajalke ! Pa ne me napadat, sem nekadilka.[/quote]

ja veš da … tudi če si nekadilka, te bomo napadali … to ni nobeno varovalo, halooo![/quote]

Kadilci, ali nekadilci, to sedaj ni važno. Prodajalke so počasne, slabo organizirane. To je dejstvo.

ta spar je posebna klasa, res. najraje imam to, da uro pred zaprtjem pustijo odprti samo 2 ali celo samo 1 samopostrežno blagajno in eno navadno folka pa ogromno, pa veliko jih kaj sprašuje, jim kaj ne dela, čakaš da se prodajalka naklepeta preden ti nekaj odobri ali najde čike ipd. naredi nekomu reklamacijo…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

mene pa motijo recimo v našem mestu v eni trgovini v centru..kjer vedno prihajajo drogiraši po čike in en pir, za katerega ti prinese pest drobiža..in to se potem še šteje..in vedno se kar uštulijo naprej, prodajalke pa tudi, se jih rahlo bojijo..jih spuščajo..in delajo gužvo, pa še nesramni so.

Klasika!!!

Ljudje imamo različne prioritete, kar gre vam na živce, gre drugim na živce kaj drugega na vas. Življenje je pa res tako kratko, da se zaradi tega ne sekira. Tisti, ki pa pravi se mi mudi na avtobus ali v službo ali po otroke, pa naj ne gre v trgovino, pismo. V trgovinah se več ali manj vedno čaka. Vedno druge krivite. Res se jezite za tako nepomembne stvari. Ne vem kako preživite, ko ostanete brez službe, vam umre družinski član, otrok…..a se takrat kar čez most vržete oziroma začnete sovražite vse mrtve…

New Report

Close