Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj bi bilo, če…

Kaj bi bilo, če…

bi namesto pozdravljanja – seksali? Sem imel pred časom en razgovor v družbi in je bilo tako, da so ženske vse po vrsti trdile, da so vesele mojih idej, vendar pa to nikakor nebi šlo. Za razliko od moških, ki smo določili zgornjo in spodnjo mejo starosti za tak način pozdravljanja 😉

In potem mi je na samem kolegica priznala, da je moja ideja o spremembi načina pozdravljanja enkratna…

Predvidevam, da kakšnih poglobljenih in resnih pripomb tu ne bo. Itak pa čvekamo kot tiste 3 ali 4 babe na tv v istoimenski oddaji…

pozdrav tud tebi, plemeniti ;-)))

Uff, čisto vsako bi prisrčno pozdravil, premladih, prestarih in sploh moških pa niti opazil ne bi!

Rekli bi ti, da si slabo vzgojen 😉

plemeniti, pozdrav zate…in ker imaš bujno domišljijo – uživaj!!!
lp

KIR, ma tebi to laufa (vsaj tukaj) 100/uro …
lp

… se mi je nasmejalo danes, ko sem šefa pozdravla, ko je srkal jutranjo kavo :-)))

Hja no res bi se lohk pojavu problem nevzgojenosti..kako pa bi pozdravlal tiste s kerimi ne bi hotl sexat..je pa po drugi strani to krasen nacin da bi mladino naucil olike 😉

www.studentarija.net

:-)))
In da sem nestrpen do drugače mislečih!

Sicer pa: ja, cca 160 na uro! hahaha

Najbrž si mu takoj ponudila roko – v mednožje??? Super pozdrav, le kako naj jih jaz to naučim?

Jaz bi pozdravljal itak samo tiste, ki imajo lulike! Aja, saj jo ima vsaka, ti pa sploh luštno, tako z majhno luknjico!

MAL HUDA BI BILA.-))
zaradi službe se vsak dan srečujem z večjim številom ljudi:-))
Noj,a s kakšnim med njimi bi se za tovrstno pozdravljanje z veseljem odločila, to pa :-))))
Z večno pa – NE !

MALI OGLAS: šenkam škaf zelja, kilo jabolk in gajbo dobre volje:-)

Stephi, jaz bi ti zaželel dobro jutro, dober dan in dober večer, no tudi na lahko noč ne bi pozabil! Sem pač lepo vzgojen, hahaha

A tko do moskih bi bil pa tko nevljuden heheh. 😉

www.studentarija.net

ja! Tak sem, kako naj se spremenim?

Dobro jutro 😉

pred časom je po mailih hodil en spot, kjer so se namesto rokovanja pred sestanki ipd. francosko poljubljali. Poanta je bila, da se z rokovanjem prenaša precej več bacilov kot s poljubljanjem :-))))

Očitno je to oddajo gledalo precej mojih prijateljic… 🙂

New Report

Close