Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj bi naredile, če bi dobile …

kaj bi naredile, če bi dobile …

Zanimivo vprašanje… polovico bi razdala vsem naokoli, z ostalim pa bi kupila parcelico na robu gozda in postavila leseno hiško Honka. Potem se bi pa zbudila… Ali pa še bolje: prej je potrebno loto-listič tudi kupiti, ha, ha….

Jaz bi pa:
– kupila parcelo in naredila eno luštno malo hiško
– bratu dala par miljončkov
– mamici odplačala stanovanje
– tašči kupila stanovanje
– svaku dala naše stanovanje
– stari mami porihtal hišo
– pol bi se pa za nekaj časa spravla v tople kraje
ja pa seveda cunje, cunje, cunje
Pa dragi bi dobil svoj motorček in še jaz kakšen avtoček

Prvo bi naši družini omogočila primerno domovanje in ustanovila bi lastno malo firmo, vse imam že naštudirano mož je že bil zasebnik in bi šli spet v to. Seveda bi tudi jaz naredila žur, pa kakšno potovanje aja pa še poroko bi si vmes privoščila…in definitivno vsaj še enega družinskega člana bi takoj še isti večer naročili:), revežev pa poznam še preveč in jim že zdaj dam kar lahko.

– postavila naše sanje – hiško, ki jo bomo itak začeli zidati spomladi
– kupila nov avtomobilček
– sinu naredila fond za študijska leta
– kupila moji sestrici in moževemu bratu stanovanjce (ali hiško kje na krasu)
– omislila bi si vikend na Pantellerii
– Primožu dala nekaj, da bo med.over.net gor držalo
– nekaj v dobrodelne namene
– ostalo pa dala na račun, nikoli ne veš, kaj prinaša življenje

definitivno pa ne bi nehala hoditi v službo 🙂

verjetno si ne bi nič kupila, ampak vse spravila v varčevanje. Pa ne da nimam želja, samo trdim da preveč keša prinaša nesrečo.

LP
J.

ps. Zlatolaska…pa si že kdaj bilav kakšni Honka hiški??? Ker sem prepričana, da boš razočarana, nad svojimi predstavami. Več pa na mail, če te res zanima…

Cim vec bi dala na banko…dala bi vezat denar, v sklade, itd… najino staro hiso bi malo predelala. podarila bi denar vsem mojim najblizjim, saj nas je vecina kar globoko v minusu.. skratka denar bi res zelo zelo prav prisel…

jaz točno vem kaj bi naredila … uresničila bi svoje sanje :)))

na enem od Indonezijskih otočkov bi si kupila kolibice … jih oddajala in uživala .. za to sicer nebi porabila niti desetino zneska ki je trenutno v igri na Lotu :))) bi ostalo še za marsikaj in marsikoga 🙂

ampak bi morala najprej izpolniti listek :))

B.

mene zanima…zelo. Bi mi pisala?

ja, prvo hišica od dobrih 100 kvadratov (nič več!!!), pa en lep vrtiček, mogoče nov avto, pa cel kup razvajanja za mamico, naložba za otročka ko bosta šla v šolo, ostalo pa na banko in nabirat obresti.

Kaj te zanima? Ne morem nekaj na splošno pisat; odvisno je, kakšne imaš predstave o tej hiši. Da ne bo pomote z njimi ni nič narobe, le drugačne so!

Vuuuuuuuuuu kaj bi jaz?

Prvo kar je, ne bi nikomur povedala. Zakaj?
Ker na današnje dneve bi te ubili za 100. tolarčkov, da ne pišem še o milijonih.

Druga kar je, bi dala nekaj v dobrodelne namene, tukaj kjer živim npr. v bolnišnico itn.

Potovala bi in ostalo bi samo od obresti živela.
To je to tapravo!

Dej Jagoda, oglasi se na moj mejl in napiši. Pravkar od prijateljice brat postavlja takšno hišo in mi je noro všeč to, kar sem do sedaj videla.

Mene ne bi bilo več na netu.
lp

New Report

Close