Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj bi si mislili, tašča nama ne želi

Kaj bi si mislili, tašča nama ne želi

V partnerjevo družino nisem bila nikoli zaželena, razlogi, ker sem ukradla sina, tako se ni strinjala z najno poroko, ko sva povedala, še manj pa z otroki, ampak midva sva naredila po svoje in parter se pač z temi stvarmi ni nikoli  ukvarjal posebno in izbral mene.Povedal ji je sicer, kako je lahko takšna in naj nama zaželi srečo ampak iz tega nič.

Tašča mi je enkrat očitala, ker sem to storila se mi bo maščevalo in upa, da se bo to poznalo na najinih  otrokih, če jih bova imela.

Tako sva skupaj najprej spočela deklico, imele sva zaplete po rojstvu ampak sedaj je vse ok, dobila sem taščine očitke, to se ti dogaja za kazen in upa, da še naprej.Sedaj sva v želji še po enem otroku, ampak me je po resnici strah, glede, na to, da ti nekdo ne želi nič dobrega plus tega pa sem stara 37, da bi bilo res kaj narobe z otrokom in mano.

Nevem več kaj si naj si mislim na vse skupaj, sama zaradi tega močno opuščam voljo po še enem otroku, zaradi zapletov po v prvi nosečnosti, partner pa pravi, naj se ne zmenim za te stvari, ampak strah ostaja, je pa res, da imava sedaj hvala bogu zdravo deklico.

 

Tudi moja tasca je traumirala, da sem ji ukradla sina. Ce si zelite otroka, se ne ozirajte na tascine nebuloze in ga kar imejte.  Nic ne bo narobe, ne poslusajte tasce in srecno.

Če si želita še enega otroka ga imejta.

Kar se pa tiče tvojega moža, a je banana, da jo lahko ukradeš?

ojojoj.  1. vi morate it zivet zase. to je prvo.  2. logično da imej še enga otroka.  jaz imam dva. par. sva z ženo malo prestara pa tud keša nimava full. če bi dobila jack pot bi sigurno imela še enga. dobro zdaj mogoče celo to ne več. ker ko sme bil 2 pri porodu praktično potengil otroka ven ko grozdek, prerezal sem videl, napor od žene v drugo rundo in sem si mislil, raj ne več tega heca. j obo še kej pobralo do napora, pritiska. raj ne.  zdaj midva imava dva zdrava, zdaj  še 3 na silo, kaj če ni kaj uredu?? ti imaš 37 še lahko imaš kumot enga otroka. kumot. v bistvu grete stran in to je to. in imata še enga otroka. ti se skliraš da pač ne bo ful luxuz imaš pa še enga malega doma. to pa je največ.  všraša se pa lahko  ZAKAJ JE ONA TKO PROTI.  ja imela kdaj kaj z tovjim atekom, stricem? a je slučajno tvoj foter, stric , tudi tvoj foter?  al pa kaka taka kisla???  ha?   ne zezam se.  misliš da bi tebi povedala??  otroci ne želijo nobenega luxuza. od kej bi otroci to vedeli da rabijo??  hahaha otroci hoćčejo samo doma imet strogega, močnega, debelega atija, ki je umirjen in prijazen in mamico ki dela histerijo in skrbi za vse in vse hrani in neki gladi odnose. to je vse kaj si želijo.  zelo prerosto. kot je bilo 1000, 500 in 100 let nazaj.  če nimaš dnarja, pelješ otorka na judo.  najcenej in najboljši šport na planetu. tko je resnica.  kupiš žogom fantiču, cel srečen. neki dres nk mb mb to je to. ne kompliciraj z denarjem in ne skrivaj pred otroci da nimaš full keša. ker tko vejo.  ti sam mej še enga.  če pa mož noče naredit pa ti jaz naredim. deluješ ok.

Upam, da živita na svojem. Lahko tudi prekineta stike s taščo. Imejta še enega otroka, zakaj pa ne.

Ne obremenjujte se toliko z drugimi, to je vajina stvar in vse bo vredu.

Mislim, da vas razumem, kaj želite povedati, ampak tukaj je odgovor za vaju samo to, da čim dlje stran, če se da, ljudje se ne spreminjajo in se ne bodo, če to mislite, poskrbite za sebe in za svoje otroke, kar se pa tiče naslednje nosečnosti pa kar pogumno.

To, da ti želi tebi in celo tvojim otrokom vse najslabše, pove vse o njej. Zlo v človeški podobi. Seveda to ne more škoditi otroku, če se bosta odločila zanj. Če se bo tvojim otrokom slučajno kaj zgodilo, nima to z njo nobene zveze. Če sta pametna in hočeta sebi in svoji družini dobro, takoj in za vedno pretrgajta vse stike! Takega nasveta še nisem dala, toda tu gre za izjemno zlobo! Držita se!

Enako moja. Vzela sina ok. To je se nekako slo

Ampak, da je srecen. Bolj srecen kot z njo. To pa ni slo

Je pa potem scasoma prisla gospa karma, demenca, postala je rastlina

Te tašče so vse glih očitne z ukradla si mi sina. Moja je tudi zganjala svašta,ko sva se odselila in potem poročila. Na poroki je bila kot da je prišla na pogreb.

Zato pa imam danes tak odnos z njo,kot imam. Ga nimam..osnovno spoštovanje,ker je mati mojega moža in to je vse. Zamerila sem ji pa marsikaj in ne bom nikdar pozabila. Vidimo in slišimo se redko in kriva si je povsem sama.

Nekatere tašče težko sprejmejo proces osamosvajanja lastnih otrok…nekatere znajo biti res težke po nepotrebnem. Pri nas na srečo ni bilo komplikacij in jih tudi ne pričakujemo.

Očitno je že dementna!!!

Hvala Bogu, da je mož razumen!

Res moraš paziti, da njena slaba energija ne bo škodila vaši srečni družinici!

Poskušaj jo razumeti – da po njej deluje agresivna demenca!

Naj se ti iskreno zasmili v srce!

Molitev pomaga!

Za otroka ti pa povem iz prve roke – zelo sem si želela vsaj dva. Situacija je bila podobna tvoji.

Le da je moj mož bil mlad in neodločen, ni si upal.

Pri svojih 30 letih je le izjavil:”kaj če bi mi še res imeli enega otroka”

To je bilo zame dovoljenje!

Takoj je bil spočet, počakal na moj rojstni dan in god in prišel na svet!

Ko je bil drugi rojeni star 18 let, je šel njegov starejši brat v Večnost!

Vsak ima svoje poslanstvo….

O vsem govori knjiga Njena zgodba – naključje ali usoda.

ODLOČATI SE PO SVOJI VESTI – ISKRENO

Isto moja, ker je bil sin namenjen skrbet za njo kao. Ves čas polena pod noge in slabe želje, se znašala nad otroci. Žal ima mož tako sprane možgane, da ga ima še pri skor 60ih delno v oblasti.

Vi ste v strahu, se boste še sama prepričala, da bo kaj narobe. Privoščite si čiščenje blokad, črne magije, molite, karkoli vam pomaga. In prekinite stike ali jih dajte na totalen minimum. Se da…

Srečno!

Odgovor na objavo uporabnika
Vse v …, 18.01.2024 ob 12:03

V partnerjevo družino nisem bila nikoli zaželena, razlogi, ker sem ukradla sina, tako se ni strinjala z najno poroko, ko sva povedala, še manj pa z otroki, ampak midva sva naredila po svoje in parter se pač z temi stvarmi ni nikoli  ukvarjal posebno in izbral mene.Povedal ji je sicer, kako je lahko takšna in naj nama zaželi srečo ampak iz tega nič.

Tašča mi je enkrat očitala, ker sem to storila se mi bo maščevalo in upa, da se bo to poznalo na najinih  otrokih, če jih bova imela.

Tako sva skupaj najprej spočela deklico, imele sva zaplete po rojstvu ampak sedaj je vse ok, dobila sem taščine očitke, to se ti dogaja za kazen in upa, da še naprej.Sedaj sva v želji še po enem otroku, ampak me je po resnici strah, glede, na to, da ti nekdo ne želi nič dobrega plus tega pa sem stara 37, da bi bilo res kaj narobe z otrokom in mano.

Nevem več kaj si naj si mislim na vse skupaj, sama zaradi tega močno opuščam voljo po še enem otroku, zaradi zapletov po v prvi nosečnosti, partner pa pravi, naj se ne zmenim za te stvari, ampak strah ostaja, je pa res, da imava sedaj hvala bogu zdravo deklico.

 

Jaz tako težko verjamem, da ima toliko žensk tako grozne tašče, kot pišete. Mislim, da imajo ženske takšen odpor in slabo mnenje o tašči, da če reče dober dan, da slišijo ne maram te in podobno.
Hočem reči, da ne poznam malo ljudi, ampak to kritiziranje in jamranje čez tašče pa presega vse meje. Saj so ženske tako kot vaše matere. Ni čudno, da vas pri mamicah tako malo moti, pri taščah pa toliko stvari?! No, to je moj razmislek …

Daj si snemi plašnice, veliko hudičevk je v obliki tašč.
Morda ti je ta objava postavila ogledalo predse in si zdaj v zanikanju.

Ti enkrat zabrusi tašči, da zvečer v postelji nič ne kaže, da bi sin kaj pogrešal mamico, ampak izgleda zelo srečen v tvoji družbi, zato ga nisi nič ukradla, ampak je kar sam odšel od nje. Pa spomni jo, da je tudi ona nekoč eni ženski ukradla sina.

Tdaj pa mi pojasni, kako sploh imate lahko stike z osebo, ki ti v obraz zabrusi, da želi kaj slabega tebi in otroku? Resnično, prosim odgovori. Pa kaj je s tabo? Kaj je s tvojim možem? Da bi moja mama mojim otrokom želela slabo, ma samo čao. Niti na ulici je ne pozdtavim več. In to, da se sedaj bojiš, je njen cilj, tako da brqvo tašća, očitno je zmagala. Zdaj se pa oba z možem nehajta obnašati kot dva retardiranca. To, da sploh ohranjata stik z njo je še bolj nezaslisano kot njene blodnje. Prekinita stike, pojdita na svoje, če še nista in imejta otroke. Ona pa naj doma zgnije v slabih željah. Jo bo že karma zbodla v rit.

Eh moja tudi bi najraje žilo pregriznila, ker sem ji edina sina ukradla. No ima pa 4 otroke in od tega so trije sinovi. Ene pač imajo tak pogled na to

 

Pomahaj ji v slovo in mir

 

Tudi ona bo nekoč stara…tako stara, da bo potrebovala pomoč.

 

To kar ona pravi…naj te ne dotakne. TI si tista, ki mora verjet da bo vse OK…in tako ok se bo zgodilo…

Izbriši si njene besede!!!

Pa kaj je s temi slovenskimi babnicami, mislijo da ji bo sinko nadomestil moža al kaj? Pa da ji bo rit brisal?  To je res vse bolno do konca! Moj je iz Dolenjske in je bil tudi en sinko namenjen, da bo doma ostal… to zgleda pomeni, da se  Vsak normalen človek ve, da gredo otroci po svoje! Jaz se pa edino bojim, če ne bo toliko samostojen, da bi šel, ne da bo mamin sinko ostal. Džizs!

Sem imela sodelavko, ki je non stop kritizirala svojo taščo in zraven zavijala z očmi.  Nekaj o tem, kako je oblekla njenjega otroka,…  bla bla …ne vem več toćno

No, potem izvem, da živijo pri njej, otroke pazi tašča in jim kuha. Vse je lahko delala (+majhna kmetija) sam zgleda da nič ni delala dobro.

Sem ji rekla enkrat, pa daj otroke v vrtec – jo je skor razneslo, ker to pa stane!

Potem je itak nisem več poslušala …

Draga moja, imej otroka če si ga želite, taščica, bo pa že dobila svoje, čas beži karma se pa obrne, kar povej ji da naj pazi na strupen jezik, da se njej kaj ne povrne, boš videla, boš videla

PA koji K ____ se se druzita z njo??

New Report

Close