Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj bi to pomenilo?

Kaj bi to pomenilo?

Že kot otrok sem imela trihotilomanijo. Pulila sem si obrvi, trepalnice, predvsem lase.

V najstniškem obdobju sem prenehala puliti obrvi in trepalnice, še vedno sem pulila lase in praskala lasišče. Posledično sem imela določene predele lasišča brez las in krastave.

Zdaj sem v 30-ih letih. To praskanje in puljenje sem omejila (z veliko discipline:-() na eno samo mesto na glavi. To počnem zdaj že kake 7 let. V zadnjih mesecih mi je uspelo, da nisem praskala do krvi, ampak sem samo drgnila, seveda las tam ni in ostala mi je zadebeljena koža, zelo stanjšana. Zdaj imam potrebo, da se ves čas dotikam brazgotine, rastejo tudi drobni laski, a počasi in zredčeni.

Ampak dotikat se pa moram. To mi je v tak užitek, da komaj čakam, da se zvečer uležem pred tv in začnem svoj obred. K frizerju zaradi tega sploh ne hodim, čez dan si mesto prekrijem s pudrom in črnim svinčnikom.

Menim, da to, da mi ta točka na glavi toliko pomeni in me dotikanje le te spravlja skoraj v ekstazo (podobno kot orgazem), me zanima, če je tu kdo, ki se spozna na te reči in bi mi to lahko razložil.

LP

New Report

Close