Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kaj boste nardili vsi tisti,. ki se nočete cepit pa bo jeseni obvezno

Kaj boste nardili vsi tisti,. ki se nočete cepit pa bo jeseni obvezno

Odgovor na objavo uporabnika
Lapon, 18.07.2021 ob 21:12

Odgovor na objavo uporabnika
Bbbbbn, 18.07.2021 ob 21:06

Odgovor na objavo uporabnika
Covid 19 je projekt, 18.07.2021 ob 21:01

Žalostno je, da se cepljeni in necepljeni prepiramo med seboj. Ravno to želi politika. Nas spreti, da lažje manipulira z nami.

Tudi, če si nočete priznati… Dejstvo je, da sploh ne gre za virus. V ozadju je propad bank. Cilj je depopulacija. Mnogi si zatiskate oči pred resnico, ker vam je tako lažje, vendar le navidezno. Ko bo resnica udarila ven, boste šele videli, da so prodali naša življenja za cilje tistih, ki to igro vodijo. V ozadju je zlo. Naši politiki imajo nalogo pocepiti čim več ljudi, da dobijo plačilo od tistih, ki so tvorci tega Covid problema. Vojna je, pa se tega mnogi niti ne zavedate. Na videz brezskrbno se namakate v morju, a v resnici bijemo bitko. Komoditeta vas je zaslepila in niste zmožni sprejeti in dojeti očitnega.

Ne, politiki ne želijo, da se cepimo, ker nas imajo tako radi in jim je mar za nas. Mar jim je samo za njihove žepe in provizije, ki bodo jih dobili od genocidnežev, da izpolnijo cilj zmanjšanja števila prebivalstva.

PODPISEM!

Cepljeni prodajate svojo duso zlem silam zaradi komoditete. Kar se vam bo zgodilo na tej strani, je se najmanj….ZBUDITE SE!

 

Cepila sem se, ker verjamem v znanost in ker sem ves čas v stiku z ljudmi, med katerimi je tudi veliko bolnih.

Ja, zaradi komoditete, res.

Osli!

 

Hudo je to, ja -ko vidiš tiste plakate na bilboardih ob cestah sedaj,  s slogani “cepila sem se, ker verjamem v znanost”;  se ti milo stori.Dobesedno posiljevanje.

S tem cepljenjem nima znanost popolnoma nič skupnega.

V ozadju je samo politična mafija in fašistične korporacije.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Pozdrav soncu, 18.07.2021 ob 21:35

Cepljenje ne bo ovezno.

To je popolnoma jasno.

V primeru, da ali to zahteva delodajalec mora delodajalec pisno napotiti delavca na cepljenje in podati pisno zahtevo i  obrazložitev zakaj zahteva cepljenje.

 

To je ključ, do odškodnine v primeru,  da gre kaj narobe in noben delodajalec si tega miš maša ne bo povzročal.
In to na račun države, da si država opere roke.

To bi se moral zavedat tud vsak zaposleni, ki se odloči za cepljenje v primeru nevarnosti v rizičnih službah.

 

Odgovor na objavo uporabnika
kaj boste storeii, 18.07.2021 ob 14:40

Kaj boste storili. A se boste uklonili ali so kakšne druge možnosti.

Nič ne bo. Ne jeseni, ne pozimi, ne NIKOLI.

Kaj a na referndum o družinskem zakoniku za pravice istospolno usmerjenih ste šli, ali niste šli in ste s tem dopustili da so Janša in fašisti zmagali nad manjšino?

A zdej se pa bojite za svoje pravice za svoje ritke, da vas ne bojo cepili? Vi revčki, ha ha 🙂

A se zavedaš, da si nenormalno dolgočasen s tem, ali smo šli na referendum!

Ja, obakrat smo pri nas doma šli in tudi na referendum glede RTV smo šli. Pa tudi za EU in NATO smo šli. Pa na trgovinskega tudi.

Pa za samostojnost Slobenije tudi!

Tako da – nehaj, res nehaj s tem teženjem!

Cepila se ne bom, še vsaj kako leto in pol do dve leti ne. Šele takrat bom premislila, kako in kaj.

Delam lahko od doma, kupujem lahko od doma.

 

Poleg tega mi EU resolucija 2361 zagotavlja, ad me ne smejo cepiti in diskriminirati glede na mojo odločitev. Lahko tožim državo in če bo treba, jo tudi bom.

V katero znanost verjameš? V pravo, kjer raziskave potrjujejo naravne zakone? V dogmatsko, ki je diametralno nasprotna naravnim zakonom?

To, kar vrtijo po teveju, ni znanost. Je samo politika! Uradno dogmo zagovarja par dobro podmazanih ljudi s titulo, da izjave izgledajo kot prava znanost. V znanosti prevladuje dialog, ta pa nima dostopa v dogmo. Naši znanstveniki so se odzvali na dogmo z zbornikom Koronska kriza pod drobnogledom empirične znanosti.

Verjamem nepodkupljenim in poštenim ljudem in če je kateri od teh znanstvenik, verjamem tudi njemu. Ne more pa me prepričat noben podkupljen lažnivec, četudi je znanstvenik.

Odgovor je bil namenjen Lapon s prejšnje strani.

Kovid 19 je projekt – kratko in jedrnato, super napisano!

kako zelo nujno je da se cepite, poglejte tole:

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 20.07.2021 ob 07:18

kako zelo nujno je da se cepite, poglejte tole:

h t t p s://w w w.b i t c h u t e.c o m/video/l96xxnMTJnF0/

še tole si poglejte kaj se dogaja ko pride grafen ki je v cepivih v zelo:

h t t p s://w w w.b i t c h u t e.c o m/video/2ncEdufiUGcs/

h t t p s://www.slovenskizdravniki.si/mojim-otrokom-o-cepljenju/?fbclid=IwAR1aT8M21X4SlpDgIcxYSvsZ7NW0_Y-t1PqdiJHBoA6RSdM9McVTUAu-oV0

Zagrabila bom tisto injekcijo in jo zapicila kuzli v rit…

Odgovor na objavo uporabnika
kamal878, 18.07.2021 ob 16:13

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 18.07.2021 ob 15:54

Kaj a na referndum o družinskem zakoniku za pravice istospolno usmerjenih ste šli, ali niste šli in ste s tem dopustili da so Janša in fašisti zmagali nad manjšino?

A zdej se pa bojite za svoje pravice za svoje ritke, da vas ne bojo cepili? Vi revčki, ha ha 🙂

Ja no malo je ofrajhana, drugače pa gre. Saj načelo današnjega sveta skrbi zase in to se udejanji povsod tudi pri tebi samo priznati si moraš.

Vsak, ki ima 500.000 ali še bolje 300.000 eur premoženja lahko danes pomaga drugemu s vsaj skromnih 30.000 eur pa se mu ne bo poznalo. To lahko počne na letni ravni. Pa je zelo malo ali noben ki bi to počel.

Skratka rit je še kako pomembna. Lp

Kako bi vsak rad požrl drugemu kar si je prislužil, kaka zavist… pajade, pri 300.000 se kar pozna, da bi nekomu 30.000 kar podarjal. Pameten nikoli. Imate banke, pa vzemi kredit…

tole vas fašiste čaka jeseni, ko pridemo z dopusta!

mi pa napovedujemo vladi in vsem njenim pomagačem vključno s tem inštitutom tole: h t t p s://w w w.b i t c h u t e.c o m/video/oztCjGrTAFAr/

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 22.07.2021 ob 09:21

tole vas fašiste čaka jeseni, ko pridemo z dopusta!

mi pa napovedujemo vladi in vsem njenim pomagačem vključno s tem inštitutom tole: h t t p s://w w w.b i t c h u t e.c o m/video/oztCjGrTAFAr/

ali pa tole: https://www.bitchute.com/video/oztCjGrTAFAr/

Valneva je najboljše cepivo doslej. Najvarnejše z najmanj potencialnega tveganja. Pravijo, da bo namenjeno ranljivejsim skupinam, kot so nosečnice, osebe z imunskim motnjami ipd. Gre pa za francosko cepivo. Jaz tegale čakam. Tudi otroke dam samo s tem cepit. Ali pa nič.

Mene je prepricalo naslednje:

Delta = covid za necepljene.

Lambda = covid za necepljene in lazji covid za cepljene.

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 22.07.2021 ob 09:21

ali pa tole: https://www.bitchute.com/video/oztCjGrTAFAr/

Bitchute = alt right bullshit.

Cepila se jst niti moja ožja, niti širša družina nikoli ne bo, prav tako se ne bodo cepili prijatelji, znanci itd..Če bo obvezno bomo kupili cepilne listke.

Hočemo živeti in ne dovolimo, da nam vbrizgavajo strup v telo. Poznam preveč primerov, ki so se po cepljenju tragično končali. Cepljenje je  pa ruleta in iger z živlhenjem se ne grem.

Dej ti men povej kdo in na kakšn način me lahk kdo prsil v to vaše cepljenje? Jst vem da noben in tud vem da se s tem eksperimentalnim cepivom, boljš rečen z zvarkom, NE MISLM cept NIKOL. No pa da vidmo kdo me bo prsilu v to. Še testirat se ne mislm, pa da se cepm hahaha. Za vstop v trgovino vsaj upam da tega ne bodo uvedl, če pa že, pa jbg, mi bodo pa drugi hodil v nabavo, jih je kr neki takih na katere se lahk zanesm. Notranjosti lokalov sm se pa tud že čist odvadla. Bodo pač laufale zasebne fešte, kar je še boljš, manj porabljenga keša kot po lokalih pa še boljš je 😛

Se strinjam z Eno južno.

Tudi mene ne bo nikoli nihče cepil, pa lahko debilni fašisti norijo kolikor hočejo.

 

Cepljenje ne more in ne sme biti obvezno pred koncem 2023. Do takrat so vsi, ki se cepijo , poskusni zajčki.

Ne bo obvezno.

Odgovor na objavo uporabnika
nič ne bomo storili, 30.07.2021 ob 12:18

Cepljenje ne more in ne sme biti obvezno pred koncem 2023. Do takrat so vsi, ki se cepijo , poskusni zajčki.

Sevada, to z obveznim cepljenjem je le zastraševanje. Oz. ena od metod, da bi ljudi “spodbudili” k cepljenju.

New Report

Close