Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj boste skuhali jutri?

Kaj boste skuhali jutri?

Jaz bom v vok ponvi piscancje meso z zelenjavo, za prilogo pa pecen krompir v pečici na peki papirju s slanino in mleto papriko.
Za sladico pa še nisem čisto odločena v mislih imam sladoled z vročimi višnjami in s čokoladnjim prelivom, lava cakes, ali cheesecake,

pa vi?

Nic pa jesih gor.

V en pisker bom dala piščančje kose, korenje, čebulo por in naj se kuha eno uro.
Zraven pa radič s fižolom iz konzerve.

Ne mislim viset na frej soboto 4 ure še v kuhinji! Aajaaaa, sladice pri nas ni….niti kavice po kosilu.
V skrinji imamo sladoled. Pa celo košarico sadja.

Ziher si Gorenka.

Domače pečenice, dušeno kislo zelje z ocvirki, matevž.

Za sladico bom spekla pehtranovo potico.

Pa to boš cel dopoldan v kuhinji? Vmes še pranje, pa obešanje…pa kaj spucat….
NE in ne. Jaz nisem suženj.

(Pa s tem matevžem je tudi ful dela. Kako ga naredite vi?) Hvala.

Nič!

Danes le zase. Nekaj na hitro in ena velika solata)). Potem pa eno odlično tortico.

Telečja rebra v pečici, kar skupaj s krompirjem in rožmarinom, zraven grah iz skrinje,( je treba spucat), pa našla sem še ene maline/robide jih bom podinstala pa čez sladoled.

Srnin golaž s polento in radič.

Nič ker ne bomo jedli kosila doma

Pojma nimam. Moram še v trgovino.

1 uro bos kuhala piscancje meso? A potem bos dala v blender zmiksat al kako? V 1 uri bo piscanec cist razpadel

Pica v delu. Testo domače, gor pa vsakemu po želji…

Jeej, sem se zapodila za pol urce na travnik , regrat 😀

Imaš travnik , kjer ne polivajo gnojnice? Pri nas smo pred leti tudi hodili na bližnji travnik. Sedaj ga že vrsto let polivajo z gnojnico:(. Se moram kar zapeljat, da najdem regrat.

Imaš travnik , kjer ne polivajo gnojnice? Pri nas smo pred leti tudi hodili na bližnji travnik. Sedaj ga že vrsto let polivajo z gnojnico:(. Se moram kar zapeljat, da najdem regrat.
[/quote]

Seveda, znotraj parcele. Sončna lega, sem samo ta lepega po krtinah nabirala 😊

Zjutraj bili v hribih,sedajle bomo pa jedli krompirjevo solato in pohan oslič.
Pa štrudelj.Skuta-jabolka.

Za jutri – še ne vem. Žolca??

Danes pa je bilo: domači skutini njokci s šparglji, kuhan brokoli, motovilec, pa še kasneje za popoldan čakajo – slivovi cmoki(isto testo) 🙂

Danes korenčkova juha, piščančja rižota s papriko, porom, stebelno zeleno, ter solata radič, endivja, motovilec s krompirjem.

Za jutri bo kisla repa, ajdovi žganci z ocvirki, ter kuhane, nato pa popečene kr. klobase.

Sladkamo se z danes pečeno čokoladno potico.

Pišče in krompir začint, pa v reno.

Moj bivši kozel jutri za dan žena pelje svojo kljuso, mojo drago in mene na Bled na kosilo. Tam bo moral plačati še kremšnite, pletnjo, da gremo na otok k maši in najmanj trikrat kofe. Ga je treba scuzat do amena.

Curry iz leče in zelenjave, restani krompir, radič

V prefeklih dneh kari iz mungo fižola, danes zelenjavno spageti ter prosen narastek.

Motovilec s krompirjem? Eni pa ste optimisti.

New Report

Close