Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj delate 2. – no zdaj pa povejte če ni fino?!

kaj delate 2. – no zdaj pa povejte če ni fino?!

No zdaj pa povejte če ni to fino – imamo:
kuharja, kuharico, šiviljo, policajko, 2x medic.sestri, enega uradnika oz.javnega uslužbenca, profesorico v SŠ, 2x trgovki, eno tajnico, vzgojiteljico, ekonomista in ekonomistko, grafično oblikovalko, prevajalko, eno, ki dela v marketingu in tri, ki so se sporazumele, da so habilitatorke oz. delovne inštruktorce v Varstvenem centru in eno,ki dela v lekarni (farmacevtka?!).

Upam, da nisem koga spustila, če sem pa naj se dopiše….
Stopnje meni niso važne. Vsak poklic je nekaj posebnega, čudovitega in častnega!!!!!

Bravo in hvala vsem, ki ste se opogumli!

jst po izobrazbi kadrovik, po poklicu pa špediter :)))

Jaz sem pa univerzalna, sem knjigovodja in blagajnik s srednjo šolo.

Ok. Bom dodala: knjigovodja-blagajnik, kadrovnik…..

Super variante!
Jaz sem pa tajnica, po poklicu sem pa elektrotehnik. No nora kombinacija ni kaj ::::)))).

heh, kaj čem me je življenje odneslo – po izobrazbi (in še vedno po srcu) socialna delavka, v življenju poslovna sekretarka.

lp tinca

Jaz pa sem kar delavka v proizvodnji.

Mislim, da glasbenika še nimate, pa se prijavljam.

No pa še jaz.(Dipl.) inženirka radiologije.Delam v bolnici na rtg.Čudovito delo,vsaj zame.

Trenutno študentka grafične tehnologije

A pravnica se ni pa še nobena javila? 🙂

pri nas smo pa deklice za vse, ampak res za vse, tudi čistimo same 🙁 (pa ne da bi mi to delo zdelo nekaj nizkotnega, je pa le žalostno, da nas izkoristijo ma prav za vse)

javim se še ena pravnica, ki pa je po duši vse prej kot to…
m28*

No, jaz sem tudi očitno edina…dipl. delovna terapevtka

Jaz sem pa kmetica. Sem edina?

Jaz sem pa aranžerka po poklicu s V. stopnjo izobrazbe,
moja delovna mesta pa so bila od delavke v proizvodnji , prodajalke, do aranžerja, namestnika vodje aranžerjev, vodje aranžerjev asistenta v marketingu, vodje marketinga, vmes so me uporabili tudi za grafično oblikovanje, pa še kaj bi se našlo, zdaj sem pa tajnik v turističnem društvu. Mi vse izkušnje od prej prav pridejo.
Tudi čistilka sem občasno, zakaj pa ne. V glavnem deklica za vse.

Delovne dobe sem si nabrala že 23 let, od tega sem bila enemu podjetju zvesta 22,5 leta.

Upam, da se nisem preveč razpisala.

Lepo se imejte.

No, jaz sem pa lektorica – kaže, da edina.

No pa še ena vzgojiteljica!

Elektrotehnik? Šefica, a se hecaš? ;)))

Pozdravčki tebi in princeski :))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Oj!Evo še ena iz rtg-ja.V kateri bolnici pa delas?Lp!Čaja

New Report

Close