Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kaj delate po LJ?

Kaj delate po LJ?

Normalno zivite, ali se izogibate ljudi in krajev zaradi korone, ali zganjate paniko in vas je strah zase ali za sorodnike ki so slabsega zdravja?
Ali odpovedujete preglede v ukc-ju ti ki imate v teh dneh.

Mene pa skrbi in ne vem kaj naredit, saj kot skrbnica moram peljat sorodnika na nekaj preiskav in pregledov, ker ima pod nujno operacijo naslednji teden.
Tako da ni ob pravem casu…


Tebe iščemo, da se ti skašljamo za ovratnik.

Happy?


Tebe iščemo, da se ti skašljamo za ovratnik.

Happy?
[/quote]

Imam parni cistilnik sprej s sabo ves…tako da te dezinfeciram spotoma ves…😆

Jaz osebno ne počnem nič posebnega. Edino česar ne počnem zadnje čase je vožnja z mestnim avtobusom. V trgovino je treba. Ne hodim v kakšno gnečo, sicer pa živim normalno. Če moraš na pregled, moraš. Tam imajo razkužila, še kakšnega svojega vzemi (za boljši občutek) in srečno.


preberi kaj svetuje NIJZ in se nehaj hvaliti, saj boš tako vse poverbala!…………………

Pač to kar običajno delamo lol, do zdej nisem videl še nobenega s kako masko. Avtobusi so tako polni kakor običajno…

Da pride virus, je bilo pričakovano, zato sem že prej opravila veliko nakupov in uredila vse opravke, ki sem jih imela v planu za ta čas (zavarovalnica, čistilnica, banka, menjava gum in avtopralnica). Potovanje in tudi obiske prireditev sem odpovedala. Namesto 2x tedensko grem v trgovino le 1x. Ne čutim potrebe, da bi ravno v tem času morala besno letati naokoli. Ni vrag, da ne bo še kdaj priložnost za kakšen koncert, odprto kuhno, svetovne znamenitosti bodo pa tudi vzdržale še kakšno leto. Možnost okužbe probam zmanjšat kar se da. V prihodnje bom verjetno tudi več delala od doma.

Jaz osebno ne počnem nič posebnega. Edino česar ne počnem zadnje čase je vožnja z mestnim avtobusom. V trgovino je treba. Ne hodim v kakšno gnečo, sicer pa živim normalno. Če moraš na pregled, moraš. Tam imajo razkužila, še kakšnega svojega vzemi (za boljši občutek) in srečno.
[/quote]
Prav imas moras poskrbet zase.

Jaz tudi skrbim zase. A enim dr ni jasno da mi ni do sprehajanj z varovancem po laboratorijih, ambulantah…pa tam kjer imajo testiranja na koronavirus.
Sebe ne mislim izpostavljat, ker se nikoli ne in se nisem.

Zdaj ce bo mozno operacijo prestavit na kasnejsi termin morda cez 2 ali 3 meseca…bi bilo idealno.
Mora mi kirurg zanj odobrit.
Da pa kirurg ne razume, da se s tavanjem od ambulante do ambulante izpostavljas nevarnosti. Potem je nikakav doktor.

Prej sem govorila z varovancevo psihiatrinjo. Njej je logicno in jasno da se ne hodi nikamor po ambulantah med okuzenimi in se ne izpostavljas.
Ona sploh ne sprejema paciente, kar opravi telefonske razgovore. Tiste nujne pa poslje v bolnico.
Prav ravna in razmislja, da ne ogroza sebe in druge.
Kaj pa sele tisti ki smo rizicna skupina tlak in srce.

V zivljenju sem imela zelo malo viroz ali grip, vedno sem skrbela da se umak em od bolnih. Od mene pa nikoli ni nihce dobil naprej.

Srecno tudi tebi😊

Veliko srece vsem glede zdravja, vam in vasim najdrazjim zelim.😊

ti si pravi fenomen, kapo dol

New Report

Close