Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj delate samski/samske brez otrok

Kaj delate samski/samske brez otrok

Ufff. pa to se bere samo tu – ženska ženski volk…
Veliko bolj kot moški med sabo.

Še dobro da že imam svoj par… sicer bi tudi mene branje takih zapisov odbilo od žensk…
[/quote]

🙂

🙂
[/quote]

Tale je pa že zaseden spet boš drkala :))))

Vse to, za kar baje starši nimate časa, ko rečete: nimam nič časa zase.

Tale je pa že zaseden spet boš drkala :))))
[/quote]

….
Ti si pa nekaj izredno nesrečnega.
Sočustvujem, ampak ne preveč. Se da tudi drugače.

Ufff. pa to se bere samo tu – ženska ženski volk…
Veliko bolj kot moški med sabo.

Še dobro da že imam svoj par… sicer bi tudi mene branje takih zapisov odbilo od žensk…
[/quote]

Hijena ne volk. Velika razlika v delitvi plena in zaščite mladičev! Kar se prav lepo pokaže ko je debata o pedofilih. Če bi nadljubeče mone bile volkulje, bi že zdavnaj spremenile zakonodajo. Ker so pa hijene, pa le vsaka svojega mladiča ščiti. In še in še vzporednic bi se dalo potegniti. Npr, ko lovijo spermo: vedno najmanj dve, ko je čas pljunit se na smrt skregajo.

Kdo čekira?? Kaj čekira?? Tonček povej no, sem prebutasta, da bi razumela tvoj prispevek – si le na veliko višji ravni, kot jaz!!!!!!!!!
:)))))))))))
[/quote]

Ja nadljubeče mone čekirajo vas samske, koliko vam časa ostaja, ko bi lahko delali, da boste davke plačevali za njihovo frocovje.

O ti revca mora bit pa res hudo s teboj, če sem se jaz lahko višje povzpel od tebe. Boga boga…


Ma dej, jebi se!
Kaj pa ti počneš? Že tisočkrat videno! S kričečo, nevzgojeno, v prihodnosti delinkventno in zelo verjetno v mamilih potopljeno mularijo hodiš po miklavževih in božičkovih sejmih in se nenehno nekaj pizdiš in kupuješ smeti, ker misliš, da te bodo tvoji pamži zato imeli kaj raje, pa se v bistvu učijo le, kako te bodo v prihodnosti okoli prinašali, na stara leta pa itak pustili, da gavzneš v lastnem sranju in scanju v kakem nezakurjenem, od sadističnih sester upravljanem domu starostnikov, in potem pridete domov, kjer se vpitje in kričanje in prerivanje in puljenje nadaljuje in seveda greš v kuhinjo kuhat, ker za kaj več kot služkinjo in kuharico pri hiši itak nisi, pa še potem se pamžarija norca dela iz tvoje hrane, ker itak žrejo samo nutello, tako da pol pustijo in grejo buljit televizijo in ko se jim sprdne, še igrice igrat, da jih moraš potem pozno v noč terat spat, kar itak povzroči nova tuljenja in kričanja in razmetavanja in metanja po tleh, da moraš potem, ker za kaj več kot putzfrau itak nisi pri hiši, še pospravljati vso nesnago za pamži, zato da se potem lahko samo sesuješ v posteljo, kjer polzavestno oddelaš še spolno tlako svojemu možu in misliš na to, kaj je bilo tega treba, da bodo jutri ob šestih vsi kričavi mulci spet pokonci in ti ne bodo dali spati.

Kar lepo se imej, ja!
[/quote]

Se strinjam z zapisanim v celoti. Dodala bi le še naslednji stadij, ko pamži prerastejo v najstnike: že zdaj komaj čaka, da bo kot mati herojna v pižami razvažala mrtvo zadete mulce domov.

Ja nadljubeče mone čekirajo vas samske, koliko vam časa ostaja, ko bi lahko delali, da boste davke plačevali za njihovo frocovje.

O ti revca mora bit pa res hudo s teboj, če sem se jaz lahko višje povzpel od tebe. Boga boga…
[/quote]

Hudo je z menoj, Tonček, ti povem!
Drugače pa ni panike, plačujem že od nekdaj za vse, solidarnost in te scene, ni paaanikeeee….
Če imaš kakšno rešitev zame speak up now, or forever hold your peace.

Hudo je z menoj, Tonček, ti povem!
Drugače pa ni panike, plačujem že od nekdaj za vse, solidarnost in te scene, ni paaanikeeee….
Če imaš kakšno rešitev zame speak up now, or forever hold your peace.
[/quote]

O ti butara! Seveda imam rešitev: nazaj si tardeče petke obuj, da boš mal višje in se ti ne bo jezik po tleh vlekel, ter se pred menoj namalaj, da vidim če je kaj uporabnega za v roke prijet. Ti bom mogoče dovolil, da si do mene karitativna, boš vsaj vedela kam svoj lajf mečeš butara! Jest ti`m pa ščeneta pa mačkuljo merkal ko boš šla peneze služit da me boš preživljala.

Pa urno se obrni, ker akcija vela samo do novega leta!

:)))

Zakaj “gnilo jajce”? Ker nimam otrok? Kaj pa ti (z otroci ali brez) – so zdravo, jajce?

:)))
[/quote]

Deca si najd da ne boš tle neki pametovala!

Hudo je z menoj, Tonček, ti povem!
Drugače pa ni panike, plačujem že od nekdaj za vse, solidarnost in te scene, ni paaanikeeee….
Če imaš kakšno rešitev zame speak up now, or forever hold your peace.
[/quote]

Ohhh si se mi kar malo zasmilila.

No dragi avtor, če te res zanima kako poteka dan samske ženske brez otrok v letih ko se vse to že spodobi, poglejmo:

Danes koristim nadure in sem fraj. Spala sem do devetih, se prebudila, naštimala muziko, skuhala kafe in sedla za računalnik in brskala za informacijami, kam jo pičiti med božično novoletnimi prazniki. 15 minut nazaj sem zaključila z vsemi potrebnimi rezervacijami (letalska karta, prenočišče, prevoz do letališča), prebrala še dva bloga o tej destinaciji in sem kot mali otrok vzhičena, da bom kooončno lahko preživela vsaj delček zime na toplem. Pijem že drugo kavico in visim na monu trenutno, še ene pol urce bom preživela za računalnikom, potem grem pod tuš in v trgovino po zajtrk. Nato bom krenila na obisk k prijatelju, ki je na bolniški, verjetno bova kaj skuhala, tako da bom kosila pri njemu. Proti večeru pridejo na obisk prijateljice, s katerimi bomo kaj dobrega popile in se nato odpravile na koncert. Noč bo dolga, to vem že sedaj:) Zjutraj oz. v dopoldanskem času se bom verjetno zbudila v zasneženo jutro in bo potrebno skidat sneg (kar je super – ne bo potrebno delati vaj za roke in trup), potem bom skuhala kaj finega (da bo še za nedeljo ostalo), popoldne grem v bližnje toplice plavat in se razvajat za 4 urce, od tam pa k prijateljem na večerjo.
V nedeljo sem že zmenjena za popoldanski izlet z bratom in nečaki in nedelja bo minila kot bi švignil. Upam da bom imela kaj časa in se kooončno spet vsedla za šivalni stroj, ter kaj lepega ustvarila za darilčka. V ponedeljek me čaka služba, po službi kosilo s prijateljico, nato bom malo pospravila po stanovanju, zvečer grem pa v teater na eno predstavo. Doma bom cca ob 22. ko bom vzela v roke knjigo, skadila kak đoint in se zatopila v prijetni spanec.

Dolgčas???? Niti pod razno!


Jaz sem tud tko govorila dokler nisem spoznala moža. Pa me zdaj poglej
Sjedim I šutim 🙂
[/quote]
in polomljeni zobje ☺

Kaj pa ti delaš? Tle
zagovarjaš mlade pijandure:-)) a druzga ne znaš?

Pusti kontakt. Bodiva skupaj srečna s številčno družino!

O ti butara! Seveda imam rešitev: nazaj si tardeče petke obuj, da boš mal višje in se ti ne bo jezik po tleh vlekel, ter se pred menoj namalaj, da vidim če je kaj uporabnega za v roke prijet. Ti bom mogoče dovolil, da si do mene karitativna, boš vsaj vedela kam svoj lajf mečeš butara! Jest ti`m pa ščeneta pa mačkuljo merkal ko boš šla peneze služit da me boš preživljala.

Pa urno se obrni, ker akcija vela samo do novega leta!
[/quote]
To je to, Tonček!!! Ti si MOJJJJJ………..
[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/f7/bb/53/f7bb534345c78391acf7391a83d39e8b.gif[/img]

Deca si najd da ne boš tle neki pametovala!
[/quote]
Draga moja…jaz bom pametovala TOČNO TAM, kjer si bom sama zamislila. In nosila vse posledice, seveda.
Za nekatere bolj..potrebne pomoči, dodajam še to: MON ni moj cel svet, jaz nisem njegov planet 🙂


Draga moja…jaz bom pametovala TOČNO TAM, kjer si bom sama zamislila. In nosila vse posledice, seveda.
Za nekatere bolj..potrebne pomoči, dodajam še to: MON ni moj cel svet, jaz nisem njegov planet 🙂
[/quote]

Ah, vidm, da si ena neodrasla, nevzgojena ženska.


To je to, Tonček!!! Ti si MOJJJJJ………..
[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/f7/bb/53/f7bb534345c78391acf7391a83d39e8b.gif[/img]
[/quote]

Ah daj no, to je sam kar se sme javno pokazat. Da ti je doživeti kar res obvladam, tudi pisati ne bi mogla kaj šele linkov limat, ker bi preveč drhtela.

Ti še nisi doživela ” to je to”, ti o tem samo sanjaš in pišeš, butara!

Polno sem zaposlen nonstop. Nekateri se ukvarjajo s stvarmi ki presegajo človeško domišljijo.


Draga moja…jaz bom pametovala TOČNO TAM, kjer si bom sama zamislila. In nosila vse posledice, seveda.
Za nekatere bolj..potrebne pomoči, dodajam še to: MON ni moj cel svet, jaz nisem njegov planet 🙂
[/quote]

Zdaj si dokazala svoje in se lahko pobereš od tu. Adijo in zdrava ostani ter ne vracaj se.

Ah daj no, to je sam kar se sme javno pokazat. Da ti je doživeti kar res obvladam, tudi pisati ne bi mogla kaj šele linkov limat, ker bi preveč drhtela.

Ti še nisi doživela ” to je to”, ti o tem samo sanjaš in pišeš, butara!
[/quote]
:)))))))))))))))

Tonček….da je tebi doživeti MENE, z vsemi mojimi norijami in psiohozami in ljubeznijo – bi se sesedel, ko bi ti prvič pogledala v oči.

V tolažbo naj ti bo to, da ne bi bil prvi.

Zdaj si dokazala svoje in se lahko pobereš od tu. Adijo in zdrava ostani ter ne vracaj se.
[/quote]

Daj umiri se pa počakaj da jo v roke primem. Sploh pametovala ne bo, kjerkoli že bo.

Zdaj si dokazala svoje in se lahko pobereš od tu. Adijo in zdrava ostani ter ne vracaj se.
[/quote]

Ukazov ne sprejemam, še najmanj od ubožcev.

Daj umiri se pa počakaj da jo v roke primem. Sploh pametovala ne bo, kjerkoli že bo.
[/quote]

[img]https://media.giphy.com/media/3EAKxfbOKLoLRcx8kM/giphy.gif[/img]

New Report

Close