Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj delate samski/samske brez otrok

Kaj delate samski/samske brez otrok

Kot nam srce poželi. Tako uživamo.
[/quote]

Točno tako :).
Ne vem zakaj je toliko poročenih fovš nam samskim, ker imamo čas za uživat?
Ko poslušam njihovo fovšijo, je videt kot, da bi jih kdo prisilil v zakon, poroko, imeti otroke. Pa jih ni, zdaj pa tako jamranje in javkanje.

Medčloveški odnosi so v osnovi največji problem. Dva ki se poročita in potem se dogaja za štirimi stenami marsikaj. Resen problem.

Dolgčas?!
Življenje je prekratko in preveč zanimivo, da bi bilo dolgčas. Dolgčas je ponavadi takim, ki so sami dolgočasni.
Ampak tudi če bi mi bilo še tako “dolgčas”, si otrok nikoli, ampak nikoli ne bi želela.
Spoštujem pa tiste, ki jih imajo in jih lepo vzgajajo.

Saj tisti z otroci so ponavadi najbolj dolgocasni, ker imajo vsak dan isto. Mi samski brez pamzev pa si lahko vsak dan naredimo drugacen po svoje. To je samo klasicna slovenska nevoscljivost. Ce imam jaz dva usrana pamza na grbi jih morajo imeti vsi. Zakaj bi bilo nekomu lepse kot samskemu, ce imam jaz na grbi pamze pa tecnega deca oz tecno babo. V realnosti so nam pa samo fous, ker imamo vso svobodo sveta oni pa se 5 min ne, da si od frocov oddahnejo 😉

Napisali ste… uživajo 🙂
Nadvse me zanima kako to mislite.
🙂
[/quote]

Tko kot sem napisala 🙂

Če so pametni, ta čas izkoristijo za stvari, ki jih v vezi ne moreš. Nikdar ne veš, morda jutri ne boš več samski. In kontra seveda. V vezi je smiselno uživati vsak dan v stvareh, ki jih kot samski ne moreš. Nikdar ne veš, morda se veza jutri konča.

Ne pravim da je samski ali vezan boljše ali slabše – oboje je v redu takrat, ko ti je namenjeno. Ko si sam uživaš v samskosti, ko si v vezi, uživaš v vezi.

Življenje je precej preprosto, če (si ga) ne kompliciraš 🙂

Kaj pa ti baba zatežena delaš?
[/quote]

Velik delam, hpbiji. Ti pa tle a druzga ne znaš?

Šiht, sprehajanje psa, knjiga, tv.

Vse ženske, ki ste zavestno brez otrok, ste gnila jajca in sramota za ženski svet. Izjema so seveda tiste, ki jih ne morejo imeti, in tiste, ki gojijo iz različnih vzrokov globoko nezaupanje do moških.

Aja, kaj pa tiste, ki se zavestno brezbrižno odločijo štepat 5 plus, pa niti nimajo službe, nimajo rešen stanovanjski problem, imajo nesigurnega neodgovornega dedca? Tiste so pa cvetke? Takih je ogromno…

Js imam vse!!! Babe ki se afnajo da ne iščejo decov so butare!!!
[/quote]

So pametne.

Najboljse da naklepajo 5 otrok, ki jih ne bodo morale prezivljati in bodo otroci stradali, da ja ne bodo gnila jajca 😀 sramota za zenski svet ste take, ki se ukvarjate z drugimi, sebe pa ne vidite.

Samski smo vroča tema še naprej vidim…ah ja.

Velik delam, hpbiji. Ti pa tle a druzga ne znaš?
[/quote]

Veš kaj tebi pa res ne bom razlagal svojih zanimanj in preferenc. čemu le?

Oh ja smo smo

A si pozabila kaj si počela, ko si bila sama samska in brez otrok?

Moja otroka nista zoprna razvajena pamža, kot piše tukaj večina “samskih in brez otrok”, malo se tudi vi zamislite, kaj poveste o sebi s takimi besedami. In taki, ki tako imenujete otroke, bolje, da jih res sami nimate, da ne naredite iz njih čustvenih pohabljencev, kar ste že vi sami.

No, tega pa nisem jaz napisala. Nikoli & nikdar 🙁

Vi s pamži pa glejte, da iz njih ne naredite monotone omejence, ki drugim zavidajo boljse zivljenje in svobodo. Pa da se bodo vasi froci vec ukvarjali sami s seboj kot pa s tem zakaj nekdo nima otrok. Bo veliko bolj pametno. Custveno pohabljeni ste pa edino vi z usranimi pamži ponavadi.

Kaj delate samski/samske brez otrok…
A je to retorično vprašanje?

New Report

Close