Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj dogaja

kaj dogaja

Pozdravljeni!

Scena: nekdanji simpatiji, starost 35, ona srečno poročena z otroci, on ločen brez otrok v novi zvezi, se srečata, letijo pozdravi prek SMS… Na njeno vprašanje kaj mu ona pomeni, dobi odgovor Mal bi te razvajal. Kako bi tole komentirali?

Eh tipcek cist neresen…zalostno za svoja leta….naj se briga zase, tuje druzine pa pusti pri miru :))

Prevod: Rad bi malo seksal s tabo.

Brezveznjakovič.

Rad bi te kresnil! Saj si prav razlagam da si srečnica ti? Ukrepaj in daj mu

A srečno poročena z možem, ali kot te razumem samo poročena z otroci?
Če je srečna, ne vem zakaj si pošilja SMS-e z bivšim ljubimcem!
Ja razvajal bi v postelji, jasno!

če bi bla jaz srečno poročena…z možem seveda…ne bi spraševala bivše simpatije kaj ji pomenim, ker bi me prav eno figo brigal…..

tako da se mi že tukaj zadeva “zatakne”

SREČNO poročena ne bi nekdanje simpatije vprašala, kaj mu pomeni.

"Za dežjem vedno posije sonce."

Zakaj ga je vprašala, kaj mu pomeni, zato, da je dobila odgovor, ki je zgovoren, kot ste si predstavljali tudi vi, in to je vse, kar je od njega hotela slišat – zdaj se gre pa lahko on solit, ona pa je dobila zadoščenje za stvari izpred 15 let. In ja, z možem je zelo srečna in čez 7 mesecev pričakujeta tretjega otročka.

pozdravljeni

Pa kaj si kar takoj zamenjate številke telefonov??!!

Neresen tip in ženska, ki se hoče maščevat za 15 let nazaj?

Uh, kaj pa če se bo spravil na njeno familijo in ji še ves čas težil? Jo klical? Klical moža?

Ne vem, jaz bi ga takoj nogirala ne pa da bi čakala nekakšno samopotrditev v stilu “a položit me hočeš”. Še sem huda bejba.

New Report

Close