Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj dogaja ?

Kaj dogaja ?

To je mrtev hladen predmet.

da nisi ti zrel že za kakega guru-jogija:)

baje je višja stopnja duhovnosti, ko dosežeš to, da nimaš več mesenega poželenja, spolnih potreb…to ti je že višji duhovni nivo…tukaj prerasteš primitivni živalski nagon in si pravo duhovno bitje.
Vso svojo energijo, ki jo navadni smrtniki izrabljamo za spolnost, pa duhovni “velikani” pretvorijo v močnejšo energijo.

Mislim, gabrijel, da si zrel za nadgradnjo svoje duhovnosti.

Ko dosežeš tako stopnjo, ti celibat ne pomeni več odrekanja in trplenja ampak naravno stanje.
Tako predhodno duhovno rast bi morali obvezno uvesti pri katoliških duhovnikih, če od njih že zahtevajo celibat in vzdržnost.

Torej, jaz te podpiram, gabrijel:) Upam, da te tvoja “ženska” polovica tudi;)
….sploh če si svoje osnovno poslanstvo razmnoževanja že izpolnil;)

a ti mene malo n…; svoje poslanstvo če temu tako praviš sem izpolnil, problem je v tem da ne verjamem v boga ali v višji duhovni nivo- žal nič od tega ne obstaja-vse je samo plod naše domišljije in v tem leži težava

Tudi ta ne, rajši imam kej mehkega, toplega…(pa ne plišastega).

Točno to, vsaj ti razumeš.

Super, samo še vreme naročiva, pa imava vse.
Kolk časa rabiš do gor?

tukaj se pa ne moreva strinjati:)

Drnovšek bi ti že vedel povedati, kako ti taka duhovna nadgradnja spremeni življenje. On gotovo ne gleda po Zaplani za sosedami:)

31-32 minut.Vreme bo pa čudovito.Poglej na WW.krtina.com/napoved.asp

veš kaj če jaz zaradi fizičnih omejitev mne bi mogel-lahko se je iti takšno duhovnost

Jaz pa 35, če grem sama.Diham sicer kot slon, pa mal sem starejša kot ti…, glih tolk maš prednosti da prnešeš čaj do mize.(Hecam se).
Do sobote še malo potreniram pa bova lahko vštric hodila.

Kar v redu čas.Seveda te častim,saj sem ti obljubil:-)Ti me kar najdi na parkingu,ker te ne poznam;-)

Seveda te bom poiskala, pa ne zaradi čaja in gibanice,ampak zaradi družbe.

Če se ne dol dobiva se pa gor:-)

Kje si danes draga Alexandra?

Je treba delat, ne pa okol ga srat…

Pridna kot mravljica.

Bolj kot buldožer, me terajo kot …

ko je treba delati samo jamramo, če bi ti pa kdo rekel če greš seksat pa ti ne bi bilo 2x rečt, je tako…hehe

Popoldne ti privoščim počitek in kako sprostitev.

Sex je nekaj drugega,kot pa delo v službi.

enim je tudi seks služba

Dej no dej Gabrijel…kaj bi pa ti reku, če bi prišla in ti rekla:”Pejd, greva sexat.”Bi zmogel od šoka?

New Report

Close