Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj dogaja ?

Kaj dogaja ?

Kaj je z vami mladina? Ste čez praznike samo sexali ali ste samo jedli, pa zato danes nič ne morete? Vas daje spomladanska utrujenost, ali pa vas je sonce uspavalo in se vam nič ne da?
Kakšna tuga je danes tukaj. Gabrijel in Ondi kje sta?

danes deluje popraznična depresija- v čem je smisel življenja brez Boga- v kratkotrajnih radostih za preganjanje dolgčasa kot je seks? a smo res samo zato na svetu – da seksamo oz da jebemo drug drugega?

pa te res daje depresija:))))

ja no, pa ti povej v čem je smisel seksa? pa pustimo zdaj reprodukcijo ob strani

ne vem, če bi iskala v sexu smisel:)

pr men je to precej spontana zadeva;) (pr nas)
kot lulat, pa kakat;) ko te prime…..pa se po….:)muckaš:)

….na silo pa se nič ne naredi in tudi pravega učinka potem ni, če hočeš nekaj počet sam zato, k tako v knjigici piše;)
…razen za reprodukcijo, to lahko enkrat na tri leta po navodilu narediš:)

ja ampak včasih se ti samo zdi da te tišči na wc, potem pa prideš tja pa ugotoviš da je bil samo lažen alarm?

Na tak lep dan te daje depresija? Ta teden bomo delali samo 4 dni, vreme bo krasno, med prazniki smo se spočili, si nahranili duše(tako ali tako)…išči srečo-zadovlojstvo v malenkostih.Zame kozarec ni nikoli na pol prazen, ampak vedno na pol polnin lepo mi je.

Dobro jutro alexandra,kako si kaj?

Da nisi ti slučajno impotenten?Tako vprašam…zaradi ženskic?:-)

Krasno. Nisi mi odgovoril, če si bil v ponedeljek ob 9.35 na parkirišču?
Sem mislila danes gor, pa se bojim da ne bi prišla prepozno nazaj.

dobro jutro , in kako smo danes?

Raje ti povej kako si danes? Te je minilo?
Pri meni standard, z možem sva na bojni nogi,”ljubimec” se mi ni oglasil že 14 dni, pomlad je tukaj, mene razganja od energije, šla bom nekam v naravo, skratka…..imamo se fajn če vam prav je al ne, nam važno je le da imamo se fajn….

no jaz se imam tud fajn, ne morema pa verjeti da imaš ljubimca-hehe-si mi prava lisica,

Kako imam ljubimca? In zakaj ga ne bi imela, nisem dovolj stara?

če se ti pa to dogaja….treba pa do urologa:)

če si pa mislil to, da se ti sexa, ko pa pride tvoja, se ti pa neha….pa en nasvet…nič ne bo jezna, če jo boš stisnil, božal in poljubljal, ter ji povedal kaj lepega…..in njej bo to napolnilo baterije:)
…če ne, se bo pa v kopalnico zaprla:))))

ne, ampak mi je čudno ker si človek visokih moralnih načel-in se mi ne zdiš tip človeka ki bi odstopal od njih, po mojem je tvoj ljubimec novi bicikel-a ga imaš na popravilu?

tisto z wc je bilo retorično vprašanje- mislim da seks preveč poveličujete in res bom enkrat vesel ko me bo minalo meseno poželjenje- tako kot, če si brala v uvodu Platonovo Državo- en starec pove da ni lepšega na svetu kot človek ki nima več nobene želje-ampak samo preprosto živi

Seveda sem ti odgovoril na tvoj masil.Sem bil ja,samo ne v karavanu.

Greva skupaj kam v večje hribe.S tabo bi bilo prijetno kam oditi.

Človek visokih moralnih načel? Ej, Gabrijel ti pa si za štose.Bicikel moj ljubimec? Saj nisem moški, ki je lahko zaljubljan v svoj avto.
Kaj pa namišljeni ljubimec? Je lepše, predvsem pa bolj verjetno?

Ondi bi rad da umrem?Že na šmarno goro komaj pridiham, kaj bi bilo šele kam višje.
Se dobiva na Šmarni pa se zmeniva.

V soboto ob približno pol desetih.Velja.

Ob 9.30 je prepozno, gre tolk folka gor da je groza.Ob 9.30 moraš bit že dol.To je to da si ti že na soncu, ko se spodaj šele megla začne dvigovati.
Kaj pa ob 8h? Ne mi rečt da takrat še spiš?

Ni problema.Ob osmih štartam izpred parkinga.

kaj pa vibrator?

New Report

Close