Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj in kje delate – si upate povedat?

kaj in kje delate – si upate povedat?

Joj, mene pa tako “firbec” matra kaj za eni ljudje ste tukaj gor?!?! Kaj delate, kakšno izobrazbo imate?! Si upate povedati?
Večkrat vprašam za nasvet, pa me zanima kdo mi to odgovarja?!?!

No, da ne boste rekli, da samo sprašujem. Jaz imam Višjo zdravstveno in sem medicinska sestra…
Pa vi?
Hvala vsem, ki se boste opogumli….

javni uslužbenec v DU, VIII. stopnja izobrazbe,

jest sm pa kuhar
lp:)))))))

Učiteljica za duševno prizadete otroke, delam v Varstveno delovnem centru. Me še ni v iskalniku.

Ne, ne malo poglej v iskalniku, kjer je bilo vprašanje kakšno izobrazbo imajo in so skoraj vse napisale, da imajo dve diplomi. Ko boš pa malo dlje spremljala forum, boš pa videla, kako so skoraj vse oh in ah, najboljše v vsem.
Saj je res smešno, a je resnično.

Pa lep pozdrav ti želim.

profesorica v srednji šoli s VII. stopnjo

lp

lp, orehek

hihi, valjda saj imajo dve diplomi! :))))

V svojem podjetju in imam samo eno diplomo.

No sem šla v iskalnik in našla vprašanje Katero stopnjo izobrazbe imate? Prišla sem do prvih sedem in tam imajo vse VII. stopnjo (potem sem odnehala). Celo ena z VII. stopnjo “še študira” tako je napisala…ne pa dela magisterij?!??
Ne razumem zakaj nekateri ne morejo povedati po resnici …. pa saj so nicki zato?!?!

Tukaj imaš eno takšno debato.

mene bolj moti to,da kadar pridem sem so vsakič novi nicki, sploh ne vem s kom se pogovarjam.

Kaj je kdo po poklicu in koliko šole ima me sploh ne zanima. 🙂

pa kot da je važno kakšno službo in izobrazbo i majo ljudje tukaj gor, saj ljudi ne ocenjujemo po tem, če nam ostale vrednote razen denarja in izobrazbe kaj pomeni!Mar ne?

Jovanka meni pa je to zanimivo…..
Vidim pa da imajo ljudje “blazne” težave če nimajo VII. stopnje… sploh ne sodelujejo v razpravi ali se oglašajo.
Zato moj poklon in kapo dol našemu kuharju! Trikrat hura!!!!! Upam, na kakšen dober “nizkokaloričen” recept!!!

ab, moj poklon!

jest tud,delam pa v bolnici

Tud!
Če delaš res v Varstveno delovnem centru, kako lahko rečeš, da si učiteljica za duševno prizadete odrasle?
Prvič to niso otroci ampak odrasli.
Drugič niso duševno prizadeti temveč osebe z motnajmi v razvoju.
In tretjič nisi učiteljica ampak k večjemu skupinska habilitatorka ali delovna inštruktorica.
Če se že tisti, ki delamo na tem področju ne bomo naredili koraka naprej kako naj to pričakujemo od ostalih.
Pa brez zamere, verjamem, da sicer dobro delaš.

Skupinska habilitatorka v Varstveno delovnem centru. (VII. stopnja)

Hej važičke jaz sem pa šivilja in kaj zdaj?

Sama imam V. stopnjo izobrazbe.

Hej šivilja! Jaz sem ti pa prav fovš, da boš vedela! Ker zavidam vsem, ki si znajo zašiti lepe obleke, pa kostume za maškare, pa zavese, pa…..
Da, tud ti ne spadaš med važičke? 😉

Jaz sem pa policistka!

Trikrat hura za šiviljo!!!!!!!!!!!

Ma mene ne zanima stopnja… bolj to kaj in kje delate…. pa klinc pa stopnje!!!!

Trikrat hura za policistko!!!!!!!!!
No zdaj imamo mesarja, šiviljo in policistko tako bolj oprijemljivo, da vsaj vemo kaj delajo! Bravo!
Aja pol pa enega uradnika in nekaj žensk,ki se krega kaj so!

Jaz sem pa Fata, po izobrazbi sem FR, delam pa blizu tebe.

New Report

Close