Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu kaj je narobe?

kaj je narobe?

jezen si nase, name, na celi svet?
gledaš skozi okno…
oblačim se, z odprto bluzo se sklonim tako nizko, prepričana sem, da si ujel prečudovit vpogled. nogavice si oblačim počasi z občutkom. naličim si ustnice, ti pa ….

s tem pa res ni nič narobe

štumfe maš ftrgane.

a to, da odhajam? :))

to pa nikoli !! :))

:)))

kam v penzijo, si ja premlada za to?

čisto malo je manjkalo, pa bi lahko že v penziji bila, to bi bila štala…:))

pol bi imela pa preveč cajta in bi ti šle same neumnosti po glavi

to mi grejo tudi pri premalo časa, neumnosti po glavi, če pa je to tako fajn. a tebi nikoli? tudi ko si pri poštarci in pošto dviguješ? …:))

Seveda sem ga ujel.Še več si jih želim ob pogledu na tvoje telo,ki ga krasi sexi oprava.

Bi imela več časa zase.

Elegantna popolna ženska.

ja za neumnosti se vedno cajt najde, ma poštarica ne da pošte, razen če…

Če me pokličeš in sporočiš tvoj mail.Tudi jaz imam sedaj novega pač zaradi tehničnih težav.

če čebula nebi imela “če” bi pa bila samo bula
he-he-he :))

in čebela bi bila bela, drugače pa imam namen kupit nov traktor, faj premetava na traktorju, a si že probala?

ne nisem še na traktorju, pa na lojtri tudi ne, bi pa na seniku tistem tapravem, da bi mi lahko slama iz glave gledala.
ha-ha-ha
P.s.
moj tamali bi te oboževal, če bi se lahko na traktorju peljal, mi je rekel , ko bo velik bo kmet. jaz pa njemu, da mu bom morala poiskati kakšno , ki imajo kmetijo.

naveličan tvojih obljub, tvojih laži,
ostajam sam…
Naj čakam?
Naj se vdam?
Naj upati preneham?
Kaj pa sanje…
sanje v katerih se vračaš ti…..

naj še verjamem vanje….????

khmmm….

jutro mala……..

leta letijo - iščem stevardeso

pa cel čas mislim nate, kje si stari? :))

Ida nisi več za igre ob kaminu?

bila sva okregana in morava takoj prenehati, ker potem drugi …..:))

razganja od………zavisti…sam kaj čem…..maš raje mlade fantiče…čeprav…..bom nekaj končal kmalu………pisanje mislim…hahah

srce…..a te pokličem?..upsssssssss

leta letijo - iščem stevardeso

Saj nikogar ne ogrožava.Saj smo vendar na na forumu Sex v mestu.Ida pliz daj za minuto nalepi tvoj mail v profil.Mi ga zaupaš.Tistega Email.si

ne upaš me poklicati,

New Report

Close